łazienka

Magiczny wygląd z luksusowymi mozaikami

Kolekcja Flower Power i wanien od SICIS Art Factory

luksusowe-mozaiki-Sicis-łazienka

Błyszcząca i niczym klejnoty specjalnością Fabryki Sztuki SICIS jest starożytna sztuka wytwarzania mozaiki. Nie można odmówić oryginalności produktu tej firmy. Sycys produkuje wspaniały zakres luksusowe mozaiki, które przemieniają wnętrze w niesamowite i tajemnicze miejsce. Witryna SICIS opisuje szeroki zakres zastosowań swoich płytek. Są to zarówno wnętrza domowe, wspaniałe baseny, jak i oszałamiające budynki użyteczności publicznej na całym świecie.

Motyw kwiatów

luksusowe-mozaiki-sicis-łazienkowe-kwiaty

Jako przykład oryginalności i zakresu tegor luksusowe mozaiki a z ekscytujących i szerokiej gamy projektów „Fabryka sztuki” skupiamy się tutaj na tym, jak bajeczne błyszczące kamienie mozaikowe mogą przekształcić codzienną przestrzeń w coś majestatycznego i pałacowego.

Magiczne luksusowe mozaiki odmieniają łazienkę

luksusowe-mozaiki-Sicis-srebrna-łazienka

Te bajeczne szklane płytki z kolekcji SICIS „Flower Power” w oczywisty sposób osiągają teatralny efekt. Widziany tutaj w super bogatej i bardzo oryginalnej scenerii, typowy styl marki „Fabryka sztuki” jest zamknięty w jednym pomieszczeniu. Oto ściany z luksusowe mozaiki zdobione, ułożone w dramatyczny wirujący kwiatowy wzór. Każdy projekt przekształca ściany w dzieła sztuki w ich oryginalności i zapierającym dech w piersiach wizualnych efektach. Kolory są tak bogate i wspaniałe, jak wyjątkowe projekty. Te luksusowe mozaiki całkowicie otoczy Cię poczuciem piękna i „innej światowości”. Aby spersonalizować swój projekt, wybierz ulubione kwiaty jako motyw przewodni swojego nowego, fantastycznego wnętrza „Flower Power”. Pojedyncze ściany mogą być ładnie podkreślone, gdy całe pomieszczenie jest za dużo okładzin jak na Twój gust lub styl łazienki.

Luksusowe mozaiki sprawiają, że Twoja wanna jest centralnym punktem

luksusowe-mozaiki-sicis-buty-do-wanny

Fabryka Sztuki SICIS prezentuje serię rewelacyjnych wanien, jak żadna inna. Podstawowe kształty wanny są dość niezwykłe, od pozytywnie dziwacznych po po prostu eleganckie, ale raz z tym luksusowe mozaiki zdobione przekształcają się w przedmioty o intensywnym pięknie.

czarna wanna

luksusowe-mozaiki-sicis-czarna-wanna

Style czerpią z wielu wpływów historycznych i kulturowych i są szczególnie odpowiednie do pokazywania mozaiki szklanej w jak najlepszy sposób. Ozdobną wannę, wybraną z inspirującej kolekcji, można zastosować w połączeniu ze ścianami o mocy kwiatowej lub równie dobrze w prostszym schemacie dekoracyjnym. Wyobraź sobie błyszczącą, wykonaną na zamówienie wannę w stylu „Denver” w prostej, białej, minimalistycznej łazience. Absolutnie fantastyczny!

przez Jaz

niebieski i srebrny

luksusowe-mozaiki-sicis-niebieska-wanna

srebrny i biały

luksusowe-mozaiki-sicis-wanna-kolekcja

czerwony i czarny

luksusowe-mozaika-płytka-sicis

srebrny i czarny

luksusowe-mozaiki-Sicis-srebrna-łazienka

Czerwone kwiaty

Denver-luksusowa-mozaika-płytki-Sicis-czerwona-wanna

Kwiaty i przyroda

luksusowe-mozaiki-Sicis-flower-power-łazienki

Motyw muszli

luksusowa-mozaikowa-płytka-Sicis-wanna