łazienka

10 ciekawych pomysłów na nowoczesne deszczownice

pomysły na nowoczesny efekt świetlny z deszczownicą

Sprawdź te interesujące sugestie dotyczące nowoczesny prysznic ze strumieniem deszczowym w. Luksusowy deszczownica od Gessi to najnowszy trend w tej grupie produktów. Model ten pochodzi z ultranowoczesnej kolekcji wellness wielofunkcyjnych deszczownic. Konstrukcja posiada funkcję hydromasażu oraz oświetlenie do chromoterapii. Głowica prysznicowa jest dostępna w 3 różnych rozmiarach.

Nowoczesny deszczownica Joerger

pomysły na nowoczesny komfort prysznica deszczowego luksus

Kolejna sugestia dla nowoczesny prysznic ze strumieniem deszczowym jest modelem Joerger. Ogromna głowica prysznicowa zapewnia większy komfort w łazience. Model nazywa się RainHeaven i został wykonany ze stali nierdzewnej.

Nowoczesny deszczownica Ecco Charade

pomysły na nowoczesny deszczownicę bardzo duże

Model Ecco Charade autorstwa Fornara Maulin ma ogromną głowicę prysznicową. Dostępna jest w różnych kształtach – prostokątnych, trójkątnych, a nawet okrągłych. Rozmiar dopasowuje się do kształtu. Te nowoczesny prysznic ze strumieniem deszczowym to optymalna opcja na relaks.

Luksusowy model od Prodigg

pomysły na nowoczesny deszczownia kwadratowa cztery

Deszcz z Prodigg zachwyca nowoczesnym designem. Model daje poczucie luksusu. Głowica prysznicowa podzielona jest na cztery obszary, które mogą być używane razem lub osobno. Projekt jest dostępny w okrągłym kształcie.

Ogromna głowica prysznicowa Lagares

pomysły na nowoczesny prysznic ze strumieniem deszczowym czują się świeżo

ten nowoczesny prysznic ze strumieniem deszczowym z Lagares doskonale nadaje się na orzeźwienie rano lub po długim dniu w pracy. Prysznic jest niezwykle przestronny i występuje w obu kształtach – prostokątnym i okrągłym. Ten produkt jest wykonany ze stali nierdzewnej.

Idealna standardowa kabina prysznicowa spa

pomysły na nowoczesne zabiegi spa z deszczownicą

Kabina prysznicowa Tris od Idealny standard ma trzy funkcje połączone w jednym. Kabina może służyć jako sauna, łaźnia parowa i jednocześnie jako prysznic z funkcją hydromasażu. Kabina prysznicowa łączy prawie wszystkie zabiegi spa w jednym dla większego komfortu i relaksu.

Designerski deszczownica Hansgrohe

pomysły na nowoczesny prysznic deszczowy 3 w 1

ten nowoczesny prysznic ze strumieniem deszczowym z Hansgrohe posiada głowicę prysznicową, która łączy w sobie trzy funkcje. Model Raindance Rainfall ma elegancki i smukły design. Woda może być regulowana i wypływać z głowicy prysznicowej o różnych mocach i kształtach.

Deszczownica o smukłej konstrukcji

pomysły na nowoczesne oświetlenie i muzykę z deszczownicą

Deszcz z Rubineteria z cukinii jest prosty i nowoczesny o eleganckim wyglądzie, który zachwyca luksusem i wygodą. Oprócz bieżącej wody model ten oferuje również światło i muzykę, które zapewniają prawdziwe doznania pod prysznicem.

Głowica prysznicowa o szerokości ramion

pomysły na nowoczesną szerokość ramion prysznica deszczowego

 ten nowoczesny prysznic ze strumieniem deszczowym z Hansgrohe ma szerokość twoich ramion. W ten model wbudowano nowoczesną technologię wtrysku powietrza, która daje orzeźwiające uczucie wiosennego deszczu. Prysznic posiada również innowacyjny system samooczyszczania.

Podwójna głowica prysznicowa Fantini

pomysły na nowoczesną podwójną głowicę prysznicową deszczową

Podwójna głowica prysznicowa od Fantini to także dwa razy więcej zabawy. Projekt jest nowoczesny i prosty oraz wykonany z najwyższej jakości materiałów. Fantini to firma o światowej renomie w dziedzinie projektowania łazienek.