Architektura, aranżacja wnętrz

Projekt domu nowoczesnego – „Stodoła” autorstwa AR Design Studio

The Barn by AR Design Studio - nowoczesny projekt domu

„Stodoła” to nowoczesny projekt domu autorstwa AR Design Studio. Utalentowani architekci stworzyli tym razem coś niezwykłego. Na zdjęciach widzimy nowoczesne wnętrze miasta w dzikiej wiejskiej stodole. Cóż, na pierwszy rzut oka wydaje się nie do pomyślenia, aby połączyć te dwie koncepcje, ale ta stodoła udowadnia, że ​​jest zupełnie inaczej. Ten nowoczesny projekt domu to nie tylko piękne dzieło sztuki, ale zapierające dech w piersiach przedstawienie połączenia dwóch światów.

nowoczesny projekt domu autorstwa AR Design Studio

The Barn by AR Design Studio - widok z boku

Okna sięgające od podłogi do sufitu i urocze rustykalne schody sprawiają, że jest to… nowoczesny projekt domu bardziej otwarte i połączone ze środowiskiem naturalnym. Duży kominek pośrodku salonu i przytulne meble sprawiają, że po długim spacerze w dolinie czujemy się tak, jakbyśmy zostali zaproszeni na filiżankę gorącej herbaty. Piękna boazeria przenosi nas do stulecia, kiedy technologia nie była tak powszechna, mogliśmy chwilę posiedzieć przy kominku i poczytać angielskie klasyki. Piękny basen przenosi nas z powrotem do naszego stulecia, w którym nowoczesny wygląd zewnętrzny jest w pełni wyrażony i pozwala nam cieszyć się jego zaletami.

Idylliczny basen

Strefa basenowa w The Barn autorstwa AR design Studio

Ten nowoczesny projekt domu zawiera małą, kompaktową kuchnię, która pasuje do miejskiego stylu domu. Na pierwszym piętrze znajduje się ładny, duży salon, który może być wielofunkcyjny. Niektóre meble są bardzo wyrafinowane i nowoczesne, a inne lepiej pasują do małego, przytulnego wiejskiego domu. Jedną z najbardziej godnych uwagi rzeczy w projektowaniu wnętrz jest to, że mają różne elementy, które w jakiś sposób łączą się ze sobą. To niesamowite. To zdecydowanie nowe spojrzenie na nowoczesny projekt domu – połączenie starego i nowego.

Sypialnia w “Stodole” to zurbanizowane przytulne miejsce, które idealnie wpasowuje się w ten nowoczesny projekt domu. Atmosfera jest zachęcająca, a zarazem bardzo kameralna.”Stodoła” to nie wymyślne, przesadnie luksusowe miejsce, ale dom, w którym można się zakochać od pierwszego wejrzenia. Ma różne funkcje, które są ze sobą połączone w bardzo szczególny sposób. Myślę, że to nie jest zbyt odważne, aby to powiedzieć nowoczesny projekt domu w jakiś sposób unowocześniono starą aranżację wnętrz i wieki nowe.

Rebecca T.

rustykalny wygląd zewnętrzny w The Barn

nowoczesny projekt domu - basen w The Barn

nowoczesny projekt domu - szlachetna metalowa brama

nowoczesny wystrój wnętrz w “Stodole”

rustykalny projekt sypialni

przytulny projekt kuchni w The Barn

przytulna kuchnia w The Barn

Salon - przytulny wystrój wnętrz

Jadalnia w The Barn by AR Design Studio