Architektura, aranżacja wnętrz

Nowoczesny pawilon gromadzi artystów w centrum Dubaju

Pawilon Centrum Dubaju

Nowoczesny pawilon jest produktem nowoczesnej architektury i znajduje się w centrum Dubaju. Projekt został zaprojektowany i zrealizowany przez studio designerskie Mohsin Jawaheri i oferuje przestrzeń do dyskusji i spotkań między artystami krajowymi i międzynarodowymi.

Nowoczesny pawilon z drewnianymi meblami

Wnętrze stowarzyszenia artystów Hall

Z pawilon znajduje się w praktycznym miejscu, w którym mogą usiąść różni artyści. To wolna strefa dla wszystkich, którzy kochają sztukę i chcą się zainspirować lub po prostu poznać nowych kreatywnych ludzi. To wszystko dzięki nowoczesnej architekturze.

Wielofunkcyjny rozkład pomieszczeń w pawilonie

Wnętrze stowarzyszenia artystów

Z pawilon zapewnia artystom i odwiedzającym bibliotekę, restaurację, salon, kawiarnię i salę kinową, aby mogli czuć się komfortowo. Ten wielofunkcyjny rozkład pomieszczeń jest wielkim osiągnięciem i stanowi tylko część możliwości, jakie wynikają z tej metody budowy. Przestronna otwarta przestrzeń główna jest zalana światłem. Na jednym końcu pokoju znajduje się półotwarty dom, za którym znajduje się ogród. Kolory, tekstury – wszystko wygląda bardziej ekscytująco i oryginalnie na zielonym tle. Minimalistyczne detale widać zwłaszcza w wysokim suficie.

Projekt pawilonu łączy funkcjonalność i estetykę

Kino-nowoczesny-pawilon-związek-artystów

Wielkie stoły pawilon zapraszać do dialogu i przyczyniać się do tworzenia wspólnoty oraz pomagać w tworzeniu wspaniałej atmosfery. Meble są specjalnie zaprojektowane tak, aby poszczególne strefy można było tematycznie podzielić i jednocześnie stworzyć wrażenie, że pomieszczenie jest większe. Restauracje na Bliskim Wschodzie są tradycyjnie projektowane tak, aby były otwarte i dostępne dla jak największej liczby osób. Tworzą specyficzny nastrój i sprawiają, że atmosfera wydaje się dynamiczna i ekscytująca. Kolejny powód, aby odwiedzający mogli docenić pomysł projektanta i wrócić do niego pawilon wracać.

B. Angelov

Praktyczne wnętrze stowarzyszenia artystów biblioteki

praktyczna-biblioteka-stowarzyszenia-artystycznego-wnętrza

Praktyczny obiekt-biblioteka

stowarzyszenie-artystów-praktycznej-dekoracji-wnetrz

Plan budowlany-Stowarzyszenie artystów współczesnych

Budowa-plan-współczesne-stowarzyszenie-artystów