Architektura, aranżacja wnętrz, domy marzeń

Skandynawski wystrój wnętrz w Denver, Kolorado

Skandynawski wystrój wnętrz - stylowa kuchnia

To typowe Skandynawski wystrój wnętrz pochodzi z Denver, Kolorado, USA. Dom został wybudowany w 2011 roku. Jest to dom jednorodzinny, który reprezentuje nowoczesne rozwiązania architektoniczne i innowacyjne pomysły projektowe. Rezydencja w stylu miejskim to coś więcej niż tylko dom – to dzieło sztuki. Ogromne, rozległe wnętrza sprawiają, że ten dom wydaje się jeszcze większy niż jest w rzeczywistości. Wnętrze jest po prostu świetne – wykonane z najlepszych materiałów.

Kuchnia i salon są połączone

Skandynawski wystrój wnętrz - kominek

Jedna z najlepszych cech tego Skandynawska dekoracja wnętrz to stylowe schody pływające ze szklaną balustradą. Dyskretnie łączy dwa piętra domu i sprawia, że ​​dom jest jeszcze bardziej szykowny i luksusowy. Sama kuchnia jest w pełni wyposażona we wszystko, czego potrzebujesz i wykonana jest z wysokiej jakości materiałów – agd Bosch. Projekt jest bardzo elegancki, a jednocześnie nowoczesny i innowacyjny. To spektakularne Skandynawski wystrój wnętrz  nie może nas zaskoczyć przepychem i pięknem.

Podłoga drewniana jako element skandynawskiego designu

Podłogi drewniane w skandynawskim wystroju wnętrz

Ponadto ten skandynawski projekt wnętrza jest fascynująco praktyczny i funkcjonalny. Wszystkie pokoje są rozmieszczone w niebanalny sposób, aby w pełni służyć mieszkańcom. Projekt obejmuje również wysokiej klasy systemy mechaniczne i wysokiej klasy kuchnie. Elementy mają ładny, nowoczesny wygląd, który uzupełnia wnętrze. Okna niskoemisyjne to bardzo kreatywny wybór dla tego typu architektury. To z pewnością przyszłość skandynawskiego wystroju wnętrz. Jest idealny pod każdym względem.

Ciekawa szklana ściana w kuchni

Skandynawski wystrój wnętrz - nowoczesna kuchnia

Podsumowując, mogę powiedzieć, że ten skandynawski wystrój wnętrz jest nietuzinkowy, a jednocześnie niezwykle komfortowy. Łączy różne funkcje z różnych stylów i rozwiązań architektonicznych, zachowując swoją autentyczność. Jest to miejska rezydencja wyróżniająca się na tle sąsiednich domów. Ma bardzo wyjątkowy styl i kształt, zdecydowanie najładniejszy dom w promieniu kilku kilometrów. Jeśli zapytasz mnie, co to robi Skandynawski wystrój wnętrz tak niezwykły – muszę powiedzieć, że jego piękna wyjątkowość.

Rebecca T.

Strefa rekreacyjna - Skandynawski wystrój wnętrz

Futrzany koc na sofie również nadaje skandynawskiego charakteru

Łazienka - Skandynawski wystrój wnętrz

Nowoczesna biała łazienka

ciekawe drzwi w tym skandynawskim wystroju wnętrz

Ciekawy projekt drzwi

jasne odcienie w skandynawskim wystroju wnętrz

Drewniane drzwi przesuwne w domu o skandynawskim designie

Drzwi przesuwne w domu o skandynawskim designie

Nowoczesna kuchnia w skandynawskim stylu

przestronny pokój w skandynawskim stylu

Skandynawski projekt kuchni

Dom o skandynawskiej architekturze – widok z przodu

Skandynawski projekt zewnętrzny z domu