Architektura, aranżacja wnętrz, domy marzeń

Nowoczesna chata w minimalistycznym stylu

nowoczesny-minimalistyczny-dom

Jeden Chata w stylu minimalistycznym to nowy dom młodej rodziny – ciekawa decyzja architektoniczna, która zapewnia mieszkańcom więcej światła i przestrzeni bez konieczności szukania nowego terenu. Dodatkową przestrzeń życiową można wykorzystać do budowy dodatkowych pokoi. Właśnie to wybrali właściciele witryny w Dublinie w Irlandii. Twój nowy dom to minimalistyczny domek z podwórkiem i dostępem do pięknego parku w pobliżu.

Chata w stylu minimalistycznym z ciekawą fasadą

minimalistyczna fasada architektury

Wnętrze nowoczesne Chata w stylu minimalistycznym jest typowo minimalistyczny. Na parterze znajdują się dwie sypialnie z dwiema łazienkami. Natomiast kuchnia, duży salon i jadalnia znajdują się na drugim piętrze. Wszystkie pomieszczenia są wizualnie połączone z dziedzińcem, a bambusowy parkiet optycznie podkreśla to płynne połączenie. Tak więc elewacja i wnętrze są w harmonii.

Dwupiętrowa kabina w stylu minimalistycznym w środku Dublina

Skórzane krzesło do dekoracji ścian

Sposób, w jaki poszczególne komponenty korelują ze sobą, jest imponujący. Solidny nowy budynek pokryto malowanym piaskiem, betonem i drewnianymi panelami, natomiast północna część elewacji jest obficie przeszklona, ​​a dom optycznie otwiera się na zewnątrz. ten Chata w stylu minimalistycznym został strategicznie zaprojektowany tak, aby jak najwięcej światła słonecznego mogło wpadać do pomieszczeń nawet zimą.

minimalistyczny projekt domu w środku wielkiego miasta – wnętrze

nowoczesny dom jednorodzinny nowe wnętrze budynku

Wnętrze jest całkowicie proste, minimalistyczne, przestronne i dobrze doświetlone. Wiele uwagi poświęcono oświetleniu LED. Jako dekorację projektanci postawili na ciekawe, nowoczesne obrazy. Wiele instrumentów muzycznych pokazuje, że właściciele preferują sztukę. ten Chata w stylu minimalistycznym to ekscytujący projekt, który pokazuje wszechstronność minimalizmu.

B. Angelov

Nowoczesny wysoki mur – dom jednorodzinny w Dublinie

nowoczesna-chata-w-minimalistycznym stylu

Nowoczesny nowy przykład budowlany minimalizmu z Irlandii

nowoczesny minimalizm nowego budynku

Nowoczesny dom piętrowy – szklana fasada

Nowa szklana fasada Irlandii

Betonowy mur otacza podwórko

nowoczesny dom-wysokoscience