Architektura, aranżacja wnętrz, domy marzeń

Francuski styl wpływa na elegancki wystrój wnętrz

Villa M – autorstwa Briana Dillarda Architektur z Austin, USA

 Nowoczesna architektura domu w USA

Elegancki Projektowanie wnętrz od Villa M kontrastuje z ultranowoczesną architekturą. Wspaniały dom został zaprojektowany przez Briana Dillarda Architecture i znajduje się w Austin w Teksasie. Właściciel domu jest Francuzem, więc wnętrze jest zgodne z jego dziedzictwem kulturowym. Nacisk kładziony jest na połączenie zdobionych mebli antycznych z geometrycznym wystrojem wnętrz.

Elegancki schemat aranżacji wnętrz – mieszanka starożytności i nowoczesności

nowoczesny projekt domu - otwarty Schiwmmbad

Ten dom doskonale pokazuje, jak nowoczesna architektura stanowi idealne tło dla mebli ozdobnych i antycznych. Elegancki Projektowanie wnętrz korzysta z kanciastych kształtów wnętrza. Jest to galeria sztuki nowoczesnej, która imponuje wizualnie prostą strukturą. Schemat aranżacji wnętrz został zaprojektowany tak, aby meble mogły wejść same w sobie.

Mieszanka starożytności i nowoczesności zachwyca elementami dekoracyjnymi, jasnymi kolorami i ekscytującymi wzorami. Nowoczesna architektura została połączona z tradycyjnymi materiałami, takimi jak dąb, kamyki i lastryko. Kolekcja mebli antycznych wygląda luksusowo i zachęcająco. Szkło Murano, żyrandole i obrazy sprawiają, że wystrój wnętrz wygląda ponadczasowo i ekscytująco.

Elegancki wystrój wnętrz – połączony z ogrodem

Skórzana sofa w salonie

Francuzi są znani na całym świecie z projektowania ogrodów. Pomyśl o niesamowitych ogrodach wersalskich. W tej nowoczesnej aranżacji ogrodu połączono strefę ogrodu z basenem. Szklane drzwi przesuwne łączą obszary wewnętrzne i zewnętrzne w miesiącach letnich. Odzwierciedla to połączenie geometrycznych kształtów i miękkich organicznych kształtów roślin Projektowanie wnętrz Schemat Brian Dillard.

przez Jaz

eleganckie wnętrze w rezydencji w Teksasie

nowoczesne minimalistyczne schody i antyczne meble

Luksusowy dom w USA

elegancka szafa z drewnianym stołem

nowoczesna szafa do aranżacji wnętrz

nowoczesna elegancka kuchnia – czerwona szafka

elegancka kuchnia - czerwona szafka

nowoczesny dom na dziedzińcu w Teksasie?

Dom na dziedzińcu w USA

nowoczesny basen na podwórku

nowoczesny basen odkryty

elegancki, jasny wystrój łazienki

nowoczesna łazienka