architektura

Zaprojektuj przytulny taras na dachu – rozwiązania umeblowania od Dedon

Podłogi drewniane na tarasie na dachu wyposażone są w meble ogrodowe-Dadon Patio

Luksusowa marka Dedon to jeden z najbardziej innowacyjnych producentów w branży meblarskiej. Dedon przedstawia nowoczesne rozwiązanie wyposażenia tarasów dachowych z drewnianą okładziną podłogową. Wiadomo, że drewno jest wymagającym materiałem i rzadko jest wybierane przez projektantów jako wykładzina podłogowa na zewnątrz. Istnieją oczywiście rodzaje drewna, które mogą być używane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz i są atrakcyjne. Jednym z celów projektu Dadon było nadanie tarasowi na dachu wyglądu wysokiej jakości parkietu i stworzenie idyllicznej atmosfery. Czy chciałbyś też poczuć się dobrze?-Zaprojektuj taras na dachu? Następnie uzyskaj kilka sugestii!

Projektowanie tarasu na dachu – pomysły na salony na świeżym powietrzu

Pomysły na przytulne miejsca do siedzenia-taras na dachu patio-lampy Dadon Design Philippe-Starck

Bezobsługowe i łatwe w pielęgnacji drewniane wykładziny podłogowe to dowód dobrego smaku i wyczucia trendów wzorniczych. W połączeniu z zapierającym dech w piersiach widokiem panoramicznym i meblami w nowoczesnym miejskim stylu, rezultatem jest fantastyczna sytuacja mieszkaniowa. Jako akcent projektanci postawili nadmierną lampę podłogową – projekt Philippe’a Starcka dla Dedon. Taras na dachu przypomina bardziej salon niż patio na świeżym powietrzu. Meble wypoczynkowe i oświetlenie tworzą relaksującą atmosferę i można je zmieniać na różne sposoby.

Zaprojektuj taras na dachu – rozwiązania wyposażenia tarasu na dachu

meble wypoczynkowe podłogi dachowe deski drewniane-taras na dachu układanie pomysłów na patio-Dedon

DEDONKoncepcja salonu na zewnątrz obejmuje materiały o najwyższej możliwej odporności na warunki atmosferyczne i światło, a także na ciepło i zimno. Meble Dedon są nie tylko odporne na warunki atmosferyczne, ale także przyjazne dla środowiska i podlegają recyklingowi. Prezentują się one w niezwykłej stabilności koloru i struktury.

Podłogi na taras na dachu 

Patio ustawione na dachu taras balkon zestaw sof rattanowych Malowniczy widok

Rattanowe meble ogrodowe w jasnych kolorach

Outlook-miasto panorama meble-projektowanie mebli dadon linia mebli barcelona

Ochrona prywatności tarasów – 13 pomysłów na Twoją prywatność w ogrodzie

Meble tarasowe 2015 – Nowoczesne meble z osobowością