architektura

Stara stacja uzdatniania wody staje się nowoczesnym loftem

basen ze ścieżką ogrodową w stylu industrialnym?

Stara stacja uzdatniania wody została przekształcona w nowoczesną Mieszkanie na poddaszu? przemieniony. Prace budowlane trwały 15 lat, ale efekt końcowy zdecydowanie był tego wart. Wnętrze inspiruje nowoczesnym industrialnym wyglądem, którego nieczęsto spotyka się na Lazurowym Wybrzeżu.

Mieszkanie na poddaszu w stylu industrialnym

Meble tapicerowane wnętrze salonu przestronne

Nowoczesny Mieszkanie na poddaszu? powstała w starej oczyszczalni ścieków. Właściciel domu, były pilot, kupił budynek na licytacji. Był całkowicie zdumiony rustykalnym wyglądem budynku. Po początkowym zachwycie stwierdził, że stoi przed poważnym wyzwaniem i z pewnością potrzebuje pomocy ekspertów od projektowania wnętrz. Przekształcenie w nowoczesne mieszkanie trwało 15 lat, a on sam czasami wątpił, czy prace remontowe w ogóle dobiegną końca. Miał ochotę malować duży statek małym pędzlem. Ale, jak wszystkie historie sukcesu, otrzymał dużo cierpliwości i wsparcia od utalentowanego projektanta Bernadeta Jacques wreszcie projekt zakończony sukcesem.

Mieszkanie na poddaszu ze stylowym wyposażeniem

nowoczesny pomysł na mieszkanie

Efekt końcowy jest wyraźnym dowodem na to, że warto było długo czekać – nowoczesne meble są zgodne z ogólną koncepcją, a wnętrze zachęca. Większość wyposażenia została wykonana na zamówienie i dopasowana do specyfiki mieszkania. Duże okna wpuszczają do wnętrza wystarczająco dużo światła słonecznego i sprawiają, że wygląda przytulnie i przytulnie. Oprócz wygód współczesnego życia, niektóre pompy w układzie wodnym zostały również odrestaurowane i ustawione jako akcenty we wnętrzu. Na zewnątrz również można być pozytywnie zaskoczonym – wspaniały widok roztacza się z drewnianego tarasu. Podgrzewany basen zapewnia relaks po długim dniu w pracy.

Korytarz stał się jadalnią

Zakład przemysłowy podłóg laminowanych

Szafka – stylowy pomysł

nowoczesny skórzany fotel do wnętrza

Sypialnia z wysokimi oknami od podłogi do sufitu

nowoczesne okno sufitowe podłogowe

Kuchnia na wysoki połysk ze stali nierdzewnej

Pomysł na nowoczesny design ze stali nierdzewnej

Łazienka z granitową posadzką

Podłoga granitowa w łazience

Wanna wolnostojąca

brązowa wanna wolnostojąca naścienna

Cudowny widok – taras na dachu

Meble ogrodowe z hydromasażem

Ogród – piękna dekoracja z kamieni rzecznych

Praca z kamienną fasadą ogrodu

Dom z drewnianym tarasem

Projekt remontu domu we Francji