architektura

Nowoczesny minimalistyczny dom z betonu w Niemczech

elegancki-dom-betonowy-Niemcy

Nowoczesny minimalistyczny dom z betonu, w Zwickau w Niemczech fascynuje elegancką fasadą i stylowym wnętrzem. Dom jest zbudowany na wzgórzu i ma wspaniały widok na rzekę w okolicy. Nowoczesna, kubistyczna fasada została wymodelowana z betonu i szkła i wygląda bardzo innowacyjnie i atrakcyjnie. Nowoczesna architektura doskonale komponuje się z otoczeniem, choć sąsiednie domy utrzymane są głównie w tradycyjnym stylu architektonicznym. Może to neutralna kolorystyka, może kompaktowa zabudowa domu – ale projekt domu udaje się jednocześnie ciekawie i przytulnie.

minimalistyczny dom betonowy o innowacyjnej konstrukcji

nowoczesny projekt salonu betonowego domu

To minimalistyczny dom z betonus nie tylko oferuje piękne widoki na okolicę, które można podziwiać przez wiele asymetrycznie rozmieszczonych okien, ale posiada również płaski dach, na którym w przyszłości można by stworzyć przytulny taras na dachu. Dom ma bogato przeszkloną fasadę na pierwszym piętrze i kilka dużych okien, które wpuszczają wystarczającą ilość światła słonecznego przez cały rok. Neutralna kolorystyka elewacji harmonizuje z wyposażeniem, gdzie ultranowoczesne, minimalistyczne meble definiują również wnętrze.

minimalistyczny dom z betonu – wnętrze

Kryształowy żyrandol minimalistyczne wnętrze salonu

Lubię to za minimalistyczny dom z betonu z Atelier ST z innowacyjną fasadą jest typowa, umeblowanie jest również eleganckie. Neutralna kolorystyka określa strefę dzienną, która dzięki beżowym ścianom i podłodze wydaje się większa. Uwagę przykuwają strategicznie dobrane akcenty w kolorze ciemnej czerwieni – czasem to regał, czasem dywan – albo niezwykła wnęka w przedpokoju. Kryształowe żyrandole, białe nowoczesne meble i wolnostojący kominek przyciągają uwagę. Kuchnia zabudowana, błyszcząca i zaprojektowana w harmonii z resztą wnętrza. Wszystkie obszary są płynnie połączone, a dom oferuje komfortową, otwartą atmosferę, ale jednocześnie chroni prywatną część właściciela. Drewniane schody łączą pierwsze i drugie piętro – ciepły materiał tworzy przytulne wnętrze.

Nowocześnie wyposażona kuchnia

minimalistycznie urządzona kuchnia-nowoczesne-wnętrze

Półka na książki z czerwonego wina

system regałów do zabudowy w kolorze bordowym

Ciekawa klatka schodowa wykonana z drewna i betonu

Drewniane schody nowoczesny projekt wnętrza domu

minimalistyczny dom z betonu

nowoczesny-dom-betonowy-Niemcy-ciekawa-architektura

Okna asymetryczne

kątowe-fasady-asymetryczne-okna

Nowoczesny projekt domu

Betonowy dom-Zwickau-Atelier-ST