architektura

Nowoczesna architektura – niesamowite centrum turystyczne w Norwegii

Restauracja i obsługa Trollwall autor: Reiulf Ramstad Arkitekter

Troll Wall - Restauracja i Serwis w Norwegii

Reiulf Ramstad Arkitekter to biuro architektoniczne z siedzibą w Oslo w Norwegii. Ich celem jest tworzenie odważnych, nowoczesnych projektów z jasną koncepcją. Oprócz budynków zajmują się architekturą krajobrazu, wnętrzami i meblami i uważają, że każdy z tych elementów powinien współgrać z resztą.

Design i środowisko przenikają się ze sobą

nowoczesna architektura - centrum turystyczne, Norwegia

To Restauracja Trollwall i obsługa jest nowoczesny niesamowite centrum dla zwiedzających Ukończony ze studia w 2011 roku. Znajduje się u podnóża Ściany Trolli w Trollveggen, Møre og Romsdal w Norwegii. Lokalizacja ta należy do naturalnych atrakcji Norwegii i zapewnia zapierającą dech w piersiach scenerię dla projektu. Budynek znajduje się w pobliżu autostrady z korzyścią dla kierowców i pasażerów. Wygląda jak strefa rekreacyjna z restauracją i miejscem na relaks. Architekci tego nowoczesne centrum dla zwiedzającychs uważają, że konstrukcja powinna reagować z kontekstem, w którym jest budowana, więc stosują się do tego terminu, tworząc swój projekt. Efektem ich wysiłków jest budynek o ciekawym współczesnym designie i komunikującym się z otoczeniem.

niesamowite centrum dla zwiedzających ze szklaną konstrukcją

nowoczesna architektura autorstwa Reiulfa Ramstada Arkitekter

Ten nowoczesne centrum dla zwiedzających zaprasza na atrakcyjną nowoczesną elewację, pokrytą drewnem i szkłem. Plan architektoniczny jest prosty, ale elastyczny o łącznej powierzchni 700m². Konstrukcja pokryta jest ciekawym dachem, który jest kilkakrotnie przechylony w różne strony, odzwierciedlając własną dziką sylwetkę góry. Sama góra wraz z resztą naturalnego krajobrazu odbija się w przeszklonych częściach elewacji. Najodważniejszą częścią budynku jest jego zachodnia fasada, która wznosi się wyżej niż reszta konstrukcji. Podzielony jest na dwa szczyty, każdy nakryty spadzistym drewnianym dachem, łączącym się z resztą konstrukcji dachu. Ogólny wygląd i styl Trollwall Restaurant and Service to jeden z tętniących życiem, nowych budynków wybudowanych w jeszcze żywszym otoczeniu. Ten niesamowite centrum dla zwiedzających odpowiada kontekstowi miejsca, a przede wszystkim zapewnia komfort odwiedzającym.

KH Christova

 Nowoczesna architektura w NorwegiiCentrum Turystyczne Ściany Trolli – Elewacja Wschodnia

Ciemne drewno i szkło uzupełniają projekt

nowoczesna architektura - magiczne otoczenie

Model 3D niesamowitego centrum dla zwiedzających w Norwegii

nowoczesna restauracja w Norwegii - model 3D

Model autorstwa Reiulf Ramstad Design

Plany architektoniczne

Plan niesamowitej restauracji?

Plan Troll Wall - fasada centrum dla zwiedzających

Plan architektoniczny restauracji Troll Wall w Norwegii

nowoczesny plan architektoniczny restauracji Reiulf Ramstad