architektura

Landhaus G – nowoczesna architektura z Norwegii

od Saunders Architecture

nowoczesna minimalistyczna architektura elewacji frontowej

To Chatka g to nowoczesny dom rodzinny położony w górach w Norwegii. Zbudowany zgodnie z nordyckimi standardami dom prezentuje się bardzo elegancko w dzikim naturalnym krajobrazie. Architekci z Saunders-Architektur zdołali stworzyć interesującą mieszankę elementów konstrukcyjnych, która obejmowała 368 m² powierzchni mieszkalnej dla całej rodziny.

To Chatka G – nowoczesny design

nowoczesna fasada minimalistycznego domu

To Dom na wsi G otoczony jest bogatą roślinnością naturalną, w tym licznymi drzewami liściastymi, krzewami i kwiatami. Już samo to tworzy idealną atmosferę na świeżym powietrzu w rodzinnym domu. Krajobraz zmienia się całkowicie wraz z różnymi porami roku. Wiosną i latem panują jasne i wesołe kolory, a zimą krajobraz jest głównie biały. A dom zawsze wygląda niesamowicie.

piękny projekt domu z Norwegii

minimalistyczny wystrój wnętrz - kolorowy pomysł na dekorację

To Dom na wsi G był obłożony drewnem. Projektując szklaną fasadę, architekci zadbali o ochronę życia prywatnego mieszkańców. Sypialnie i pokoje łazienkowe mają mniejsze okna, natomiast część dzienna jest otwarta na krajobraz przez okna sięgające od podłogi do sufitu.

nowoczesna architektura – wiejska posiadłość w Norwegii

minimalistyczny wystrój wnętrz - szklane schody

To Chatka  został zbudowany na dwóch poziomach. Na parterze znajdują się trzy sypialnie i duży salon. Pomiędzy holem wejściowym a salonem znajduje się pomieszczenie przejściowe, w którym schody prowadzą na wyższy poziom. Na drugim piętrze znajduje się kolejny salon z kuchnią, a także ogromna łazienka, główna sypialnia i kolejna sypialnia.

Ten Chatka jest przeznaczony dla dużej rodziny i dlatego potrzebuje dużo miejsca. Meble zaprojektowano w sposób minimalistyczny, aby zapewnić dzieciom dużo wolnego miejsca. Dominującym kolorem jest biały. Białe ściany i sufity pasują do drewnianej podłogi i szarej kolorystyki pomieszczeń mieszkalnych. Pomieszczenia nabierają bardziej osobistego i ciekawego charakteru dzięki kolorowym akcentom, takim jak różne meble, malowidła ścienne i inne dekoracje. Tworzą artystyczne i nowe, nowoczesne środowisko dla całej rodziny.

KH Christova

Ściana wspinaczkowa w nowoczesnym budynku

Wyposażenie kuchni - nowoczesny design