architektura

Hollywoodzki dom marzeń

Autor: Angelo Cassiello

nowoczesna architektura - wymarzony dom w USA - projekt elewacji

To fantastyczne Hollywoodzki dom marzeń może z łatwością oczarować każdego z nas. Położony na zachodnich wzgórzach nad Hollywood, przekonuje zadziwiająco eleganckim kształtem. To Hollywoodzki dom marzeń może zapewnić ci wszystko, czego możesz chcieć. Od pięknych widoków miejskich i krajobrazowych, przez luksusowo zaprojektowane wnętrza po ciche przestrzenie na zewnątrz, naprawdę niczego nie brakuje w tym eleganckim nowoczesnym domu.

Hollywoodzki dom marzeń

nowoczesna minimalistyczna architektura - aranżacja wnętrz - część mieszkalna

Teren jest pagórkowaty. Otaczają go drzewa liściaste, zarośla krzewiaste w pobliżu iw oddali miasto. Tereny zewnętrzne podzielone są na dwa pomieszczenia. Pierwszy to ogród pokryty dużymi kamiennymi płytami i kilkoma małymi zielonymi roślinami. Z tyłu możesz cieszyć się zapraszającym basenem.

nowoczesna architektura w Los Angeles

nowoczesny basen o minimalistycznej architekturze

Architekt Angelo Cassiello ma to Hollywoodzki dom marzeń zaprojektowany z betonową konstrukcją. Jeśli wszystkie obciążenia są przenoszone przez kolumny, możesz również zaplanować szklaną fasadę. Tak więc większość pomieszczeń mieszkalnych jest otoczona szklanymi ścianami obrysowanymi czarnymi kolumnami, drewnem i białymi lakierowanymi powierzchniami.

Wymarzony dom w Hollywood – projektowanie wnętrz

wymarzony dom w Hollywood - projekt salonu

Imponujący kształt osiągnięto dzięki zamontowaniu wielu dachów ochronnych na całej elewacji. Najbardziej efektowne z nich widać z przodu Dom marzeń zobaczyć. To odważna decyzja architekta, biorąc pod uwagę, że baldachim nie jest podtrzymywany przez żadne szczeliny.

Aranżacja wnętrz w salonie – wymarzony dom w Hollywood

Wnętrza tego Hollywood-Wymarzony dom oferują ultranowoczesną i luksusową atmosferę. Przestronna część dzienna składa się z kuchni i jadalni, która jest oddzielona od salonu imponującą kamienną ścianą. Minimalistyczne wnętrze łączy się z neutralnymi białymi ścianami oraz pomarańczowymi powierzchniami i dekoracjami. Połączenie pięknie komponuje się z łagodnymi tonami drewna zastosowanego w projektowaniu sufitów i ścian. Cały ten wyraźny obraz dopełniają wewnętrzne szklane ściany, które zapewniają dużą ilość naturalnego światła z obu stron Wymarzony dom rozlanie.

KH Christova

Projekt basenu w wymarzonym domu w Hollywood