architektura

Efektowny wystrój wnętrza ośrodka zdrowia w Chinach

China Healing Center Club Design One Taste

ten Projektowanie wnętrz przestrzenie publiczne można określić jako czyste i niezbyt rzucające się w oczy. Chińczycy mogą poszczycić się kolejnym wyjątkowym arcydziełem architektonicznym. Zalecamy szybkie spojrzenie na poniższe zdjęcia, aby uzyskać właściwe wrażenie tego niezwykle interesującego projektu. Centrum zdrowia One Taste w Chinach jest w rzeczywistości prywatnym klubem do zajęć rekreacyjnych i może pochwalić się ogromną liczbą uczestników.

Innowacje w aranżacji wnętrz

Projektowanie wnętrz ścian drewnianych obejmujących część wypoczynkową

Niesamowity projekt powstał dzięki współpracy profesjonalnych zespołów z Crox International Co i LTD Architecture. Podstawową ideą przy planowaniu było stworzenie spokojnej, przyjemnej i inspirującej atmosfery dla relaksu i orzeźwienia również w świecie wewnętrznym. Klub jest blisko natury, dzięki czemu można naprawdę się wyciszyć i znaleźć wewnętrzny spokój. Jeśli nie czujesz się dobrze psychicznie, powinieneś słuchać swojego wewnętrznego głosu. W większości przypadków cicho szepcze ci do ucha, że ​​należy wrócić do natury. Tutaj możesz spędzić wspaniałe kreatywne godziny Projektowanie wnętrz oraz ciesz się zapierającym dech w piersiach widokiem lub tajemniczą filiżanką herbaty.

Wspaniały wystrój wnętrz – przytulna atmosfera w pokoju

Umebluj przestrzeń życiową - gigantyczne okna

Jak powiedziałem, główna zasada tego Projektowanie wnętrz-Meisterwerk był proekologicznym pomysłem na równowagę między człowiekiem a naturą. Imponujące wnętrze wykonano w drewnie i kamieniu. Utalentowani projektanci proponują niezwykle ciekawą aranżację wnętrz opartą na zasadzie wypukło-wklęsłej. Przestrzeń i przytulność czuć wszędzie we wnętrzu.

Projektowanie wnętrz budynków użyteczności publicznej

Kran w kształcie wnętrza drewna

Nie tylko uspokajająca atmosfera jest z Projektowanie wnętrz istotne. Oryginalny pomysł na centrum uzdrawiania kryje się w dużych otwartych przestrzeniach. Ogród jest pełen kwiatów i roślin. Projektanci holistycznego centrum zdrowia One Taste w Chinach twierdzą, że lokalizacja budynku jest rzeczywiście największym problemem. Klub oferuje fascynujący widok na jezioro, pobliskie pasmo górskie, doliny i łąki.

Znajdź wewnętrzny spokój – Centrum zdrowia One Taste

Centrum Zdrowia Projektowanie Wnętrz Chiny

Od Crox International Co i LTD Architecture stworzone piękne Projektowanie wnętrz ma na celu przywrócenie natury do wnętrza. Projektanci uważają, że fizyczny i psychiczny dyskomfort ludzi polega na ich skłonności do dystansowania się od natury. Ludzie ze współczesnego społeczeństwa już dawno przyzwyczaili się do obserwowania i podziwiania pięknej przyrody z dystansu, ale ta separacja daje im szansę jasnego zobaczenia, jak cudowna jest nasza planeta.

Holistyczne Centrum Zdrowia w Chinach Jeden Smak

Miejsce do siedzenia Zestaw sof w stylu azjatyckim

Projektowanie przestrzeni publicznych – centrum lecznicze

Centrum Zdrowia China-One Taste Club

Nowoczesne wnętrze

nowoczesny wystrój-zielone oświetlenie sufitowe fotela

Dekoracyjne oświetlenie sufitowe

Obiekt systemu oświetleniowego

Drewniane panele ścienne – dekoracyjne projektowanie ścian

Projektowanie paneli ściennych z drewna

Drewniane okładziny ścienne

ozdobna drewniana ściana

Projekt tarasu – kamień i drewno

nowoczesna architektura drewniany taras projekt