architektura

Dom nad rzeką – nowoczesna minimalistyczna architektura

Dom nad rzeką - nowoczesna minimalistyczna architektura

Jest stabilny i dobrze chroniony Dom nad rzeką (Riverside House) budynek kontrastów. Minimalistyczny wygląd zewnętrzny wygląda trochę dziwnie i bardziej jak zamek. Zapewnia swoim właścicielom prywatność, której potrzebują. W każdym razie wystrój wnętrz oferuje zupełnie inny klimat – piękna tego wyjątkowego domu nie da się docenić z zewnątrz, można docenić dom tylko w środku.

Dom nad rzeką – nowoczesna minimalistyczna architektura

nowoczesna minimalistyczna architektura - fasada z przodu

Minimalistyczny dom znajduje się w pobliżu słynnego na całym świecie „Horseshoe Falls”. Zapierające dech w piersiach otoczenie zainspirowało strukturę i styl Dom nad rzeką. Architektowi zależało na tym, aby mieszkańcy mogli cieszyć się wspaniałym widokiem. Dlatego dom stał się  zaprojektowany z zamkniętym, ale przeszklonym tarasem.

Nowoczesna minimalistyczna architektura – dom w Kanadzie

minimalistyczny dom - eleganckie oświetlenie

To Dom nad rzeką rozciąga się bardziej poziomo i składa się z trzech elementów. Fasada wygląda bardzo stabilnie, co jest zasługą muru i płyt granitowych. Cedrowa okładzina elewacyjna jest równie stabilna, ale cieplejsza i bardziej zachęcająca. Okna i tarasy otwierają budynek.

minimalistyczny wystrój wnętrz z akcentami drewna

nowoczesne minimalistyczne wnętrze - salon

Minimalistyczny wystrój wnętrz zapewnia mieszkańcom luksusowe i wygodne meble. To Dom nad rzeką jest bardzo dobrze doświetlony, linie są wyraźne, a kolorystyka – typowo minimalistyczna jasna.Główne strefy dzienne są umieszczone obok siebie, a z każdego pokoju można podziwiać piękną okolicę. Ogromna sypialnia na drugim piętrze wychodzi na rzekę.

Wnętrze można określić jako błyszczące i ultranowoczesne. Architekt wdrożył kilka kreatywnych pomysłów, aby dom nie tylko dobrze wyglądał, ale także był funkcjonalny. Nic nie oszczędzono – w pokojach przepełnione są luksusowymi materiałami, zastosowano eleganckie i wysokiej jakości powierzchnie z aluminium, szkła, kwarcu i drewna. To Dom nad rzeką zapewnia bezpieczeństwo, a jednocześnie obiecuje miłą atmosferę.

Dom - nowoczesna innowacyjna elewacja

eleganckie minimalistyczne wnętrze - kuchnia

ciekawa minimalistyczna architektura - basen

nowoczesny minimalistyczny dom w Kanadzie