architektura

Dom jednorodzinny z ogrodem i kreatywnym projektem elewacji

nowoczesna architektura elewacja domu oświetlenie ścieżka ogrodowa

Ten  Dom jednorodzinny z ogrodem to prawdziwe dzieło sztuki. Idea projektu jest bardzo prosta – zaprojektować kameralny budynek, który otwiera się na otoczenie, a jednocześnie chroni prywatną przestrzeń właściciela domu.

Dom jednorodzinny z ogrodem – kreatywny projekt elewacji

nowoczesny dom jednorodzinny w środku bryły leśnej kostki

 Zbudowany przez polskich architektów 81.WAW.PL, ten Dom jednorodzinny z ogrodem  położony jest w środku natury i otoczony drzewami. Piękny krajobraz zainspirował architektów do ich projektu. Zdecydowałeś się na tzw. konstrukcję sześcianową. Konstrukcja ma kształt sześcianu i na pierwszy rzut oka wydaje się prosta. Ale pierwsze wrażenie jest błędne – architekci włączyli do projektu szereg okien, które wpuszczają do wnętrza dużo słońca i tworzą ciekawą grę światła i cienia. Każda strona domu wygląda inaczej, a małe okienka przypominają grę Tetris. Wieczorem elewacja jest podświetlana, co tworzy ciekawe akcenty.

Dom jednorodzinny z ogrodem – pomysły projektowe z kamieniami

Kamienie żwirowe dom kamienie ogrodowe trawa

To Dom jednorodzinny z ogrodem otwiera się na otoczenie – południowa i północna strona elewacji jest bogato przeszklona. To nie przypadek, że właśnie tam znajduje się salon na pierwszym piętrze. Kominek, dwie białe sofy i dywan w paski zebry to jedyne, czego potrzebujesz. W ogóle nie było dekoracji, dzięki czemu można lepiej zaakcentować piękny krajobraz. Na drugim piętrze mieszczą się sypialnie. W ogrodzie wytyczono ciekawą ścieżkę ogrodową z otoczaków i płyt chodnikowych. Ścieżka naśladuje kształt okien i uzupełnia nowoczesną architekturę. Przed wejściem do domu architekci postawili na ogród skalny w stylu japońskim. Meble ogrodowe wykonane z metalu dają możliwość relaksu na świeżym powietrzu. To wymarzony dom, który znów Cię zaskoczy.

Dom ze szklaną fasadą i dużym patio

Drewniana ławka ogrodowa dom drzwi przesuwne widok salonu

Ogród skalny – kreatywny pomysł w stylu japońskim

Dom Ogród Kamienie Patio w stylu japońskim Rośliny pnące

Złudzenie optyczne poprzez kontrasty kolorystyczne

Wejście do domu biała ściana szklana fasada

Oświetlenie elewacji

Oświetlenie elewacji domu piękne otoczenie