architektura

10 pomysłów na domek na drzewie z całego świata

Wysoki biurowiec nowoczesna architektura

który chce spędzić wolny czas na łonie natury. Mogą wyglądać na małe, ale w środku jest przytulne i zupełnie adekwatne wnętrze.

Nowoczesny domek na drzewie – Eco Perch

nowoczesny-dom-wakacyjny-w-lesie

Ten domek na drzewie Nie tylko prezentuje się bardzo nowocześnie, ale jest wyposażony we wszystko, co potrzebne do życia – kuchnia, łazienka z kabiną prysznicową, oddzielna sypialnia, a nawet piękne dekoracje są zachęcające i przytulne. W rzeczywistości jest to idealny weekendowy wypad.

Domek na drzewie w Wandanega

Wnętrze domku na drzewie Wandawega

W USA zbudowano domek na drzewie, który wygląda podobnie do domków na drzewie z naszego dzieciństwa. Wygląd zewnętrzny jest w tym przypadku zwodniczy, ponieważ w części dziennej kryje się naprawdę nowoczesne, rustykalne wnętrze. Mimo to nie masz zbyt wiele prywatnej przestrzeni – na środku pola namiotowego w Wandawega ten budynek jest idealny dla młodych studentów, którzy chcą się zrelaksować.

Kawiarnia w domku na drzewie w Japonii

japońska-restauracja-na-drzewie

Ta kawiarnia w Japonii jest dosłownie zbudowana na drzewie – restauracja jest podtrzymywana przez stare drzewo, a do wejścia można dostać się spiralnymi schodami. Japońscy właściciele zbudowali w samym drzewie windę. Imponujące, prawda??

Rustykalny biurowiec – domek na drzewie

Projekt biura nowoczesna architektura

Jeśli szukacie więcej luksusu, warto zajrzeć do tego biurowca – z ogrzewaniem, oświetleniem, telefonem i dostępem do internetu niczego pracownikom nie brakuje. Z tarasu roztaczają się wspaniałe widoki.

Tradycyjne domy na drzewie

tradycyjne-domki-na-drzewa-ciekawa-architektura

Zaprezentowaliśmy tradycyjny domek na drzewie taki, jaki pamiętamy z dzieciństwa. Ekscytujące, ciekawe i przede wszystkim odpowiednie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Jeśli masz duże podwórko, możesz zbudować domek na drzewie na przytulne wieczory w lecie.

Hotel na drzewie w Szwecji

Tree Hotel Szwecja Nowoczesny design

A domek na drzewie często można to zobaczyć, ale hotel na drzewie – nie tak bardzo. Zbudowali jeden w Szwecji i ma tylko cztery pokoje – kabina jest nazwana. Projekt jest super ekscytujący – ma sześcienny kształt i ściany z lustrami. Ptaki mogą zobaczyć specjalną zjeżdżalnię, aby nie wpaść w lustra.

Treehouse – Kawiarnia w Nowej Zelandii

żółty-Cafe-am-Baum

Nowoczesna nowa architektura przypominająca lalkę na drzewie – ta doskonała kawiarnia w Nowej Zelandii została wykonana z pojedynczych elementów drewnianych. Fascynujący projekt został zrealizowany umiejętnie i dziś można odpocząć w środku lasu, w otoczeniu pięknej przyrody.

Domek na drzewie

nowoczesny domek

Ten dom wakacyjny jest nie tylko przytulny i rustykalny – oferuje miłe gniazdo dla każdego, kto lubi życie na łonie natury. Pomyślano także o fanach ptaków – zamontowano świetliki, zewnętrzny taras i zabawne schody to kolejne elementy projektu. We wnętrzu niczego nie brakuje na udane wakacje z rodziną.

Dom na czterech drzewach

nowoczesny-dom-na-drzewie-Kanada

Ten domek na drzewie to zdecydowanie coś nowego – znajduje się w Ontario w Kanadzie, siedzi na czterech drzewach i jest niesamowicie skonstruowany. Obficie przeszklona fasada oferuje ekscytujące widoki na okolicę. Dom do zamieszkania lub wypoczynku – to Twoja decyzja!

Ekologiczny domek na drzewie Perth

Innowacyjny projekt domku na drzewie

Elegancki i praktyczny wystrój wnętrz

mała-willa-eleganckie-wnętrze

Plan willi

Umeblowanie-Nowoczesny-Plan-Willi

Domek na drzewie w Wandanega

rustykalne-wnetrza-na-kemping-platy-wandanega

Japońska restauracja na drzewie

japońska-domek-nowoczesna-restauracja

Nowoczesny biurowiec – wnętrze

nowoczesny biurowiec drzewo

Tree Hotel w Szwecji

Ciekawy design ścienna z lustrem na drzewie

Lustrzana ściana z domku na drzewie

Lustrzana fasada hotelu drzewo Szwecja

Wnętrze hotelu w Szwecji

Drewniana ściana wewnętrzna hotelu Tree

Żółte wnętrze kawiarni

piękne-innowacyjne-drewniane-drzewo-konstrukcyjne

Dekoracja z drewna w kawiarni

żółte-kawiarnie-drewno-detale-nowoczesna-architektura

Domek na drzewie

Świetny Pomysł-Chata

Domek na drzewie

Schody-na zewnątrz-elegancki-design

Projekt domku na drzewie ze szklaną pokrywą