Zwierzęta

Koty i ludzie lubią nowy projekt drapaka od Tuft + Paw

Wieża dla kota ze zjeżdżalnią optycznie nowoczesny biały szary salon

Zjeżdżalnia do drapania, lina do drapania i przezroczysta półkula jako platforma widokowa – nowy projekt drapaka amerykańskiej marki „Tuft + Paw” to najlepszy plac zabaw dla kotów! Firma z siedzibą w Palm Dessert jest znana na całym świecie ze swoich designerskich mebli dla kotów do zabawy, spania i wspinaczki.

Drapak dla kota „Milo” to idealny plac zabaw dla wszystkich kotów

Plac zabaw dla kotów ze zjeżdżalnią i drapakiem

Drapak dla kota Milo został zaprojektowany przez projektanta Sang Nam-Park i jest wykonany z lakierowanej na biało sklejki. Drewniane panele można łatwo złożyć, tworząc wieżę dla kotów ze stopniami, na których koty mogą spędzać czas lub wskakiwać. Biała lina umożliwia kotom zaspokojenie potrzeby drapania, a z przodu zamontowana jest zjeżdżalnia. Zjeżdżalnia jest wyściełana szarą powierzchnią do drapania. Ten surowy materiał pokrywa również smukłą kolumnę po drugiej stronie wieży.

Wieża dla kota nowoczesna sklejka biała szara ze zjeżdżalnią

Koty i ludzie uwielbiają nowoczesne drapak Milo. Ten duży plac zabaw oferuje kotom nieskończone możliwości zabawy i odkrywania, aby zachować zdrowie fizyczne i psychiczne. Projekt drapaka zachwyca prostymi białymi i szarymi, naturalnymi odcieniami. Ułatwia to integrację z nowoczesnymi salonami i jest idealnym rozwiązaniem dla właścicieli zwierząt, którzy dbają o design.

nowoczesny designerski drapak dla kota wykonany z białej lakierowanej sklejki

przezroczysta półkula jako platforma widokowa dla kotów

Designerskie drapak dla kota z platformą widokową dla kotów domowych

„Torre” – nowoczesny drapak autorstwa projektantki Reginy Mol

Projekt drzewa kota nowoczesna drewniana platforma widokowa w kolorze szarym drapak

Drapak „Torre” holenderskiej projektantki Reginy Mol również ma minimalistyczną estetykę. Składa się z dwóch zakrzywionych części, które są połączone ze sobą poziomymi dyskami. Tworzy to kilka poziomów do spania. Aby miejsce do spania było jeszcze wygodniejsze, właściciele mogą również nałożyć na nie kocyk z futra.

Designerski drapak dla kota z drapakiem na drapak

Dla designerskiego drapaka dostępne są dwie różne kombinacje materiałów: drewniane słupki z „piaskowo-brązową” powierzchnią do drapania lub biała rama z szarą tapicerką. Drapak dostępny jest również w dwóch wysokościach: 71 lub 111 centymetrów. Elegancko zaprojektowane drapak dla kota doskonale komponuje się z nowoczesnymi meblami.

Designerska platforma do drapania drzewka dla kota, naturalna platforma do leżenia i oglądania

nowoczesny drapak duńskiego projektanta biały szary

* Więcej informacji o produktach znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej Kępka + łapa Doświadczony.