Zmniejszać

Znajdowanie motywacji do odchudzania: 5 powiedzeń i 10 wskazówek na pierwszy rzut oka

Utracona motywacja do utraty wagi-poprawne-wskazówki-zacznij-znajdź-sztuczki

Przez większość czasu osiągnięcie określonego celu jest dla wielu osób trudne. W psychologii istnieją pozytywne i negatywne kierunki myślenia, które mogą w tym pomóc. W pierwszym przypadku staramy się zrealizować swój zamiar, w drugim staramy się uniknąć ewentualnej porażki. Jeśli dostaniesz właściwy Motywacja do odchudzania możesz rzucić okiem na poniższy artykuł.

Motywacja do odchudzania: trudna decyzja

Utracona motywacja do odchudzania-jeść-słodycze-ciastko-owoce-jabłko-wytrwać

Przy tak wielu produktach do wyboru w dzisiejszych czasach wybór między zdrową a szkodliwą dietą zawsze wydaje się skomplikowany. Czy na diecie naprawdę musisz zrezygnować ze wszystkich słodyczy? To zależy od właściwego planowania. Musisz przynajmniej spróbować się tego trzymać i wytrwać. Trening pamięci na pewno pomoże.

Motywacja do odchudzania: 5 odpowiednich powiedzeń

Motywacja do odchudzania powiedzenia-pozostań silny-wytrwaj-zostań-chudy

Istnieje wiele powiedzeń, które mogą służyć jako codzienna motywacja do odchudzania. Pięć z nich wymieniono poniżej. Po ustaleniu sobie jasnego celu, takiego jak schudnięcie i schudnięcie, możesz sam za pomocą zdjęcia i powiedzenia: „Bądź silny! Schudnij!.

Wybór odpowiedniej strategii odchudzania

Motywacja do odchudzania powiedzenia-cytaty-psychologia-chciała-samokontrola-tworzenie

Ludzie uczą się samokontroli przez całe życie. Istnieje kilka sposobów, dzięki którym można oprzeć się widokowi niezdrowej diety. Oto jeden z najskuteczniejszych z nich – na lodówce przyklejona jest kartka z następującym hasłem: “Jeśli się kontrolujesz, możesz zrobić wszystko”. Cel uświęca środki.

Zdrowe odżywianie i rozsądne wypowiedzi na ten temat

Motywacja do odchudzania powiedzenia-cytaty-zdrowe-odżywianie-sałatka-warzywa

Innym powiedzeniem można by znaleźć dalszą motywację do odchudzania: „Jedz dla ciała, które chcesz, a nie dla ciała, które masz”. Zdrowa i rozsądna dieta jest jej ważną częścią i wyznacza drogę skutecznego odchudzania.

Ćwicz, pozostań w formie i schudnij

motywacja-do-schudnięcia-przysłowia-nie-przestać-zmęczona-skończona-psychologia-sportu

Aby schudnąć, musisz spalić więcej kalorii niż zużywasz. Ćwiczenia umożliwiają mnóstwo przeżyć i zmieniają Twoje życie. Aby doprowadzić cel do końca, rozważ następujące powiedzenie: „Nie przestaję, gdy jestem zmęczony, przestaję, gdy skończę!”

Cel pośredni został już osiągnięty

motywacja-do-schudnięcia-przysłowia-cytaty-sposób-naprawdę-osiągnij-cel-doświadczenia

Z biegiem czasu zostaną osiągnięte niektóre cele pośrednie, takie jak waga o 2 funty mniej niż na początku. Nasze kolejne stwierdzenie motywacyjne pasuje idealnie: „Nie jestem tak daleko, ale jestem bliżej mojego celu dzisiaj niż wczoraj”.

Najlepsza motywacja do odchudzania i oszczędzania pieniędzy 

motywacja-schudnąć-zaoszczędź-pieniądze-pobyt-pozytywne-wstrzymaj-dobrne pytanie

Niewątpliwie najlepszą motywacją do odchudzania będzie to, że możesz schudnąć i jednocześnie zaoszczędzić pieniądze. Jest bardzo dobry i zabawny sposób na zaoszczędzenie kalorii i pieniędzy, a jest nim słoiki z masonem i szklane kamienie.

Motywacja do odchudzania – wskazówka ze słoikami z masonem

motywacja-schudnąć-słoik-mason-pomysł-kij-na-kij-na-pieniądze-oszczędność

Zdobądź trzy słoiki z masonem i umieść etykietę na każdym słoiku – aby wyjąć, zdjąć i zaoszczędzić. Za każdy kilogram mniej umieść kamień z lewego słoika w środku i 2 euro np. w prawym słoiku.

7 najlepszych sztuczek na odchudzanie: 1. Pozytywne myśli

motywacja-do-schudnięcia-pozytywne-myślenie-codzienne-wskazówki-zaczynanie-psychologia

Po ustaleniu intencji musisz być zmotywowany, a nasze siedem sztuczek odchudzających może pomóc. Jest to łatwiejsze, jeśli zawsze myślisz pozytywnie i ignorujesz negatywne emocje. Przestań narzekać i narzekać i przeformułować negatywne myśli.

7 najlepszych sztuczek na odchudzanie: 2. Znalezienie wsparcia

motywacja-do-schudnięcia-stałe-wsparcie-znalezienie-ręce-oddala się

Znalezienie wsparcia podczas tej przygody z odchudzaniem jest niezbędne. Osoby o tych samych zainteresowaniach, ich rodzina lub znajomi mogą cię pocieszyć słowami typu „Możesz to zrobić”. Znajdź kogoś, komu możesz zaufać i regularnie rozmawiaj z nim o swoich planach.

7 najlepszych sztuczek na odchudzanie: 3. Nagroda

motywacja-do-schudnięcia-nagroda-gdy-osiągnięcie-celu-zakupy-upominkami

Udało Ci się schudnąć 5 kilogramów i chcesz małej nagrody? Nagrody służą zwiększeniu Twojej motywacji i utrzymaniu jej. Idź do kina z rodziną lub kup szykowną sukienkę.

7 najlepszych sztuczek na odchudzanie: 4. Baw się dobrze

motywacja do schudnięcia, aby być szczęśliwym, aby osiągnąć cel, dobrze się bawić

Dobra zabawa jest koniecznością, więc musisz również użyć tej sztuczki odchudzającej. Słuchaj ulubionej muzyki podczas biegania lub wypróbuj nowe aktywności sportowe, które sprawiają Ci radość. Możesz urozmaicić zwykłą dietę, kupując nowe zdrowe produkty i sprawdzając, czy dobrze smakują.

7 najlepszych sztuczek na odchudzanie: 5. Przeczytaj książkę

motywacja-schudnąć-czytać-książkę-dostać-literaturę-wytrwać-na stałe

Możesz także poszukać odpowiedniej literatury na temat „odchudzania”, „diety niskowęglowodanowej”, a nawet „pewności siebie” i „świadomości”. W ten sposób uczysz się dużo o procesach fizycznych i psychicznych, dzięki czemu możesz później wykorzystać te fakty jako własną strategię odchudzania.

7 najlepszych sztuczek na odchudzanie: 6. Ćwiczenia

motywacja-do-schudnięcia-poszukiwana-sport-pociąg-codzienne-pomysły-wskazówki

Jeśli nie jesteś osobą wysportowaną i nadal chcesz schudnąć, bardziej przydatne byłoby poznanie nowych ludzi i pójście z nimi na siłownię. Zwiększa to Twoją motywację do odchudzania. Zadaniem trenera personalnego jest dobranie odpowiednich ćwiczeń do Twoich potrzeb, co jest bardzo korzystne.

7 najlepszych sztuczek na odchudzanie: 7. Zdrowe odżywianie

motywacja-do-schudnięcia-owoce-warzywa-osobista-skalowanie-dieta-wyrzuć to

Zdrowa dieta ma decydujący wpływ na utratę wagi. Na przykład plan diety na odchudzanie obejmuje owoce i warzywa o niskiej zawartości węglowodanów: awokado, papaja, maliny, cukinia, bakłażan, kalafior, brokuły itp..

Motywacja do odchudzania – przed i po

motywacja-do-schudnięcia-przed-po-uzyskaniu-szczupły-wynik-start

Wzrok kontroluje i zwiększa motywację, gdy jako cel poznawczy wyznaczyłeś utratę wagi. Według psychologów wewnętrzne obrazy powinny być realistyczne, a nie utopijne. Nasza podświadomość ma niewidzialną moc i zwiększa motywację znacznie bardziej niż proste sformułowanie celu. Aby trzymać się diety, możesz też motywować marzenie o swojej przyszłej wymarzonej sylwetce – np. jak leżeć na plaży w bikini i naprawdę dobrze czuć się w swoim ciele.

Zmotywuj się do utraty wagi za pomocą zdjęć

motywacja-do-schudnięcia-znajdź-przed-po-zdjęciach-wytrwały-wynik

Możesz też zrobić zdjęcie w tej samej pozie na każdym etapie procesu odchudzania, na przykład w bikini i przed lustrem. W ten sposób tworzysz najlepszy przegląd. Zaleca się również stworzenie z tego kolażu fotograficznego, wydrukowanie go i zapamiętanie, aby ostatecznie osiągnąć imponujący sukces.

Bądź na dobrej drodze do wymarzonej sylwetki – efekty 

motywacja-do-chudnięcia-przed-po-doświadczeniach-wyniki-zdjęcia-poprawne-wskazówki

Pierwsze efekty przyjdą wkrótce, jeśli znajdziesz odpowiednią motywację i posłusznie wykonasz wszystkie kroki. Po około trzech tygodniach funkcje będą widoczne i będziesz z nich zadowolony. Twoja talia się wyszczupla i potrzebujesz jeansów w nowych mniejszych rozmiarach.

Wniosek: Cel został osiągnięty

Motywacja-do-schudnięcia-kciuki-do-wytrwałości-doświadczenia

Z dużą motywacją, wytrwałością, ciężką pracą, wytrwałością i chęcią cel jest w końcu osiągnięty. Masz to i jesteś z siebie dumny, ponieważ twoje właściwe działania doprowadziły do ​​sukcesu i zostaniesz nagrodzony.