Zmniejszać

Trening brzucha – Pozbądź się żołądka dzięki ćwiczeniom jogi

ciało duszy wzmacnia morski piasek środowisko naturalne

Czy naprawdę tego chcesz? Trening na brzuchu Odnaleźć?! Mamy dla Ciebie kilka sugestii. Dołącz do nas, a zobaczysz, jak stać się szczuplejszym w krótszym czasie! Wspólnie modelujemy Twoją szczupłą talię. Pamiętaj jednak, że te ćwiczenia będą miały nie tylko bardzo dobry wpływ na Twój wygląd, ale także na Twoje zdrowie.

Ten trening na brzuszku prowadzi do szczupłej talii

Trening brzucha Ćwiczenia psychiczne i fizyczne dobrego samopoczucia

Najpierw rozgrzej się kilkoma powtórzeniami pozdrowienia słońca. Podczas ćwiczenia oddychaj normalnie.

Usiądź na prawym udzie. Obie nogi powinny być skierowane w lewo. Połóż lewą rękę na podłodze. Rozciągnij prawą i podążaj za nią wzrokiem. Połóż prawą rękę z powrotem na podłodze. Stąd wyprostuj lewą nogę na bok i prawą ręką przytul kolano. Oprzyj się na lewej ręce. Powinieneś także spojrzeć przez lewe ramię. Przytrzymaj w tej pozycji przez kilka minut.

zatrzymaj poza, więcej efektu, dotrzyj do młodej kobiety

Czy chciał byś Trening na mięśnie brzucha? Następnie podnieś lewą rękę do góry i spójrz na nią. Następnie następuje zakręt w prawo. Teraz tak samo po drugiej stronie. Usiądź na lewym udzie. Zrobić to samo.

Trening bez brzucha zapewnia dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne

Trening brzucha Zginanie do przodu Ciężkie skuteczne dłonie Ramię

Idziemy do zakrętu do przodu, który też jest do jednego Trening na brzuchu wskazówki. Usiądź na macie do jogi z wyprostowanymi plecami i wyciągniętymi nogami. Palce skierowane do góry. Ręce leżą luźno na udach. Podczas wdechu podnieś ręce, a następnie powoli zgnij tułów do przodu i przesuń ręce po nogach podczas wydechu. Nie poruszaj się szarpiąc, ale płynąc powoli.

skomplikowany trening zgięcia do przodu na kolanach relaksacyjny;

Spróbuj chwycić palce u nóg lub po prostu pochyl się tak daleko, jak możesz. Dolna część pleców pozostaje prosta. Zaawansowani użytkownicy mogą położyć brzuch i klatkę piersiową na stopach, a głowę między kolanami. Utrzymaj tę pozycję przez co najmniej minutę do pięciu minut – oddychaj spokojnie. Wróć do pozycji wyjściowej i zrelaksuj się.

Trening brzucha ze „świecą” asan

Zaawansowany wybór jogi w pozycji brzucha z dala od świecy

Asana bardzo pomaga w kształtowaniu talii i do tego Trening brzucha. Teraz zróbmy „świecę” i pług. Nie rób tego, jeśli masz wysokie ciśnienie krwi, miażdżycę lub procesy zapalne.

Świeca jest wykonana w następujący sposób: powolnym, płynnym ruchem najpierw unieś nogi, a następnie miednicę. Połóż dłonie na dolnej części pleców, aby podtrzymać ciało w postawie. Wstań tak, aby twoje ciało było jak najprostsze. Pozostań na ramieniu, stań tak długo, jak będziesz czuć się komfortowo.

Trening brzucha z ćwiczeniem jogi „pług”

Asana do treningu brzucha, znana jako pług

Potem następuje pług. Pług opiera się na stojaku barkowym i rozciąga grzbiet i kręgosłup szyjny oraz mięśnie nóg. Pozycją wyjściową dla tej asany jest stojak na ramię (Salamba Sarvangasana). Nogi wyprostowane w kierunku sufitu, plecy podparte rękoma. Stoisz stabilnie na ramieniu i głęboko oddychasz. Zrób wydech, powoli przesuwając lewą nogę w kierunku podłogi za głową. Twoje palce wskazują drogę. Opuść na chwilę palce u nóg, zrób wdech i wyprostuj nogę. Powtórz to samo z prawą nogą. Następnie powoli przesuń obie nogi za głowę, aż palce u nóg dotkną ziemi. Upewnij się, że plecy trzymasz prostopadle do podłogi (jeśli to możliwe, ponieważ wymaga to dużej elastyczności w okolicy pleców) i całkowicie wyprostuj nogi. Utrzymaj pozycję pługa przez 30 sekund do pięciu minut, w zależności od poziomu umiejętności, a następnie wróć do stojaka na ramię.

Wszystkie te ćwiczenia są szybkie Trening na brzuchu.

Ćwiczenia jogi poza ćwiczeniami brzucha szczupła talia

Trening brzucha Joga Zaawansowani Początkujący Różnorodność