Zmniejszać

Te 6 ćwiczeń jogi pozwala szybko schudnąć na brzuchu

schudnąć leżeć na podłodze brzucha podnosić ciało

Joga może ci pomóc Schudnij na brzuchu Wsparcie. Aby to zrobić, rozgrzej się wcześniej na siłowni lub zrób pozdrowienie słońca 3-4 razy. Następnie rozpoczniesz ćwiczenia, które wzmocnią mięśnie i poprawią ich elastyczność oraz spalą nadmiar tłuszczu w okolicy brzucha. Jeśli wykonasz te ćwiczenia przynajmniej dwa razy w tygodniu, wkrótce zauważysz pierwsze sukcesy w odchudzaniu na brzuchu.

6 ćwiczeń jogi, aby schudnąć na brzuchu

1. Schudnij na brzuchu z pozą „Konik polny”

Połóż się na podłodze. Broda powinna dotykać podłogi. Wdychaj umiarkowaną ilość powietrza. Podnieś głowę, ramiona, ręce i nogi i pozostań w tej pozycji tak długo, jak możesz.

Za pierwszym razem wykonaj tylko jedno powtórzenie. Następnym razem możesz wykonać trzy powtórzenia, łącząc je z innymi. Jeśli wykonujesz to ćwiczenie samodzielnie, spróbuj wykonać od 5 do 10 powtórzeń. Po każdym zrób sobie krótką przerwę, leżąc na brzuchu i krzyżując ręce pod czołem. Nie wykonuj tego ćwiczenia, jeśli masz problemy z sercem, uszkodzony krążek międzykręgowy lub choroby narządów jamy brzusznej.

odchudzanie na brzuchu joga kobieta czarne włosy

2. Poza „Łuk”

Połóż się na brzuchu i oddychaj jak zwykle. Chwyć kostki w dłonie i pozostań w tej pozycji przez 10 do 30 sekund. Jeśli możesz, kołysz swoim ciałem w przód iw tył od 5 do 10 razy. W połączeniu z innymi ćwiczeniami, jeśli wykonujesz je indywidualnie do 10, wykonaj tylko jedno powtórzenie.

Utrata wagi na brzuchu jest łatwa do zrobienia

odchudzanie na brzuch ćwiczenia jogi odpowiedni charakter

3. Schudnij na brzuchu z pozą “Deska”

Pozycja leżąca służy jako pozycja wyjściowa. Podnieś się na łokciach i stój na nogach, tak jak przy pompkach. Rozciągnij ciało jak deskę i pozostań w tej pozycji. Oddychaj równomiernie. Staraj się trzymać ciało w pozycji pionowej przez co najmniej minutę lub tak długo, jak możesz to wytrzymać. Jeśli zrobisz to poprawnie, poczujesz napięcie w żołądku.

kobieta podniosła nogi w otoczeniu natury mięśnie napinają

4. Kolejne ćwiczenie

Połóż się na plecach. Rozciągnij ręce, dłońmi w dół, obok pośladków. Podczas wdechu podnieś nogi do góry pod kątem około 60 stopni.

Odchudzanie na brzuchu natura otoczyła kobietę płasko

Podczas wydechu przyciągnij go do siebie do klatki piersiowej. Zrób kolejny wdech i wyprostuj nogi. Następnym razem, gdy zrobisz wydech, połóż nogi na podłodze. Powtórz to ćwiczenie 3 do 10 razy.

Dwa skuteczniejsze ćwiczenia na szybką utratę wagi na brzuch

schudnąć żołądek silne mięśnie budują silne ciało

5. Poza „Łódź”

To ćwiczenie jest jednym z najskuteczniejszych dla żołądka. Połóż się na plecach. Zrób wdech, jednocześnie podnosząc nogi i tułów (kąt 45 stopni). Wyciągnij ręce w kierunku stóp. Pozostań w tej pozycji tak długo, jak możesz. Upewnij się, że żołądek jest napięty i oddychasz normalnie. Może się zdarzyć, że twoje ciało zacznie się trząść. Nie martw się o to, bo to całkowicie normalne.

schudnąć brzuch nogi wyciągnąć ręce do przodu

Możesz rozszerzyć pozę, poruszając rękami i nogami tam i z powrotem jak nożyczkami. Kiedy leżysz z powrotem na brzuchu, zrób wydech.

schudnąć brzuch rozciągać leżeć relaksować się odpoczywać

6. Relaks po ćwiczeniach

Po ćwiczeniach dla Schudnij na brzuchu bez wątpienia zasługujesz na odrobinę relaksu. Połóż się na podłodze i pozwól swojemu ciału się zrelaksować. Twoje nogi powinny być lekko rozstawione, a ręce wyciągnięte obok ciała z dłońmi skierowanymi do góry. Możesz tak zostać tak długo, jak chcesz.