Zmniejszać

Jak schudnąć na brzuchu – proste i skuteczne ćwiczenia jogi

Pozbądź się ćwiczeń jogi brzucha, aby szybko uzyskać formę

Chcesz być szybki i stały spadek na brzuchu? Następnie ćwicz jogę! Zapewniamy Ci bardzo prostą metodę, która pomoże Ci szybko nabrać formy.

Schudnij na brzuchu dzięki odpowiednim asanom jogi

Świeca asany jogi na ćwiczenia odchudzające brzuch

Istnieje wiele ćwiczeń, które mogą spłaszczyć nasz brzuch. Ale jeden z nich jest zdecydowanie bardziej skuteczny niż drugi, jeśli: spadek na brzuchu chciałby. Tak, i jest to całkowicie możliwe, aby raz na zawsze poradzić sobie z bułeczkami z bekonu! Chodzi o jogę i „świecę” asan. Świeca to jedna z najważniejszych pozycji w jodze. Jeśli wykonasz ćwiczenie prawidłowo i regularnie, szybko się rozbawisz Smukły brzuch a twoja talia będzie znacznie cieńsza i bardziej elegancka. Świeca pomaga w utrzymaniu dobrej sylwetki przez długi czas.

Joga do nauki

świeca asana joga dostarczająca mózg krew do brzucha odchudzanie

Połóż się na plecach. Przyciśnij wnętrze dłoni do podłogi i wyprostuj nogi do góry, spiczaste. Kiedy nogi dotrą do ciała, unieś plecy i stań w linii pionowej nad ramionami.

Broda musi być blisko ciała. Ramiona mocno trzymają ciało, nie kołysze się. Trzymaj łokcie mocno na podłodze, a ręce na ciele. Obciążenie spada na ramiona i barki.

Pozostań w tej statycznej pozycji zgodnie ze swoimi zdolnościami, ale nie krócej niż minutę. Oddychaj normalnie. Skoncentruj swoje myśli na tarczycy.

Pozycje jogi dla wyszczuplających wskazówek dla płaskiego brzucha

Po całkowitym opanowaniu tej statycznej pozycji podczas wydechu opuść prawą nogę na podłogę za głową. Wdech, odłóż. Obie nogi powinny być proste. Powtórz trzy razy dla każdej nogi.

Następnie ponownie opuść prawą nogę, tym razem zgiętą w kolanie. Umieść kolano między brwiami. Opuść lewą nogę na prawą. Trzymaj się tak. Oddychaj normalnie. Odłóż lewą nogę do tyłu i wyprostuj prawą. Zamień nogi. Zegnij lewą nogę i przyłóż kolano do czoła.

Powoli opuść prawą nogę na lewą. Trzymaj się tak. Zrób ponownie świecę. Powoli stań w pozycji wyjściowej.

Odpocznij przez 5 minut z rękoma uniesionymi ku niebu.

ćwiczenia jogi asan – aby usunąć świecę na brzuchu

Ważne jest, aby wiedzieć, że świeca nie tylko pomaga schudnąć dla żołądka, ale także przeciwko ponad 90 chorobom. Wygładza również zmarszczki na twarzy. Po ćwiczeniu uzyskasz świeże spojrzenie. Świeca działa odmładzająco i stymuluje wzrost włosów. Pomaga zaopatrywać mózg w krew, układ hormonalny, wydzielanie wewnętrzne, stymuluje hormony. Świeca pomaga również w utrzymaniu narządów jamy brzusznej i macicy. Pozytywnie wpływa na przewód pokarmowy, pomaga uwolnić gazy, łagodzi żylaki, działa ogólnie na głód, działa orzeźwiająco. Leczy hemoroidy, astmę oskrzelową i inne choroby.

Działa nie tylko na miażdżycę, wysokie lub niskie ciśnienie krwi, choroby serca i procesy zapalne w głowie.

I na koniec – uważaj na miłość bardziej niż na bułeczki z bekonu!

Joga pomaga nam w utrzymaniu dobrej kondycji ciała

na brzuch-wyszczuplający z ćwiczeniami jogi

Nie zapomnij się rozciągnąć

schudnąć z poradami jogi dotyczącymi rozciągania i ćwiczeń