Zegarek na rękę

Zegarek HM6 Space Pirate od MB&F o oryginalnym designie

HM6 Space Pirate Pasek do zegarka czarna skóra cielęca

Nowa HM6 Space Pirate zegarek od MB&F posiada niezwykle ciekawą, biomorficzną obudowę wykonaną z eleganckiego i stabilnego tytanu (Ti-6Al-4V). Cały obwód jest również wzmocniony pośrodku swoistym wspornikiem, który również jest wykonany z tytanu. Projekt ze swoimi krzywymi przypomina coś pozaziemskiego. Każdy z czterech rogów składa się z kryształowych kul wykonanych z szafiru. Dwie przednie wskazują minuty i godziny i poruszają się w pionie. W dwóch górnych sferach znajdują się turbiny regulacyjne. Jak sama nazwa wskazuje, mają to być HM6 Space Pirate zegarek Reguluj, czy prędkość jest zwiększona, aby uniknąć niedokładności na wyświetlaczu czasu;.

HM6 Space Pirate zegarek

Zegarek HM6 Space Pirate 60-sekundowy tourbillon

Środkowa kula to latający 60-sekundowy tourbillon zegarka, który reguluje znajdujący się pod spodem silnik i umożliwia wgląd do wnętrza zegarka. Jeśli to wzbudziło Twoją ciekawość, możesz zobaczyć więcej wnętrza zegarka, które składa się z 475 pojedynczych części, po prostu je odwracając. Ponieważ również spód HM6 Space Pirate zegarek jest przezroczysta i odsłania część mechanizmu, taką jak mechanizm naciągowy i wirnik wykonany z platyny 950.

Zegarek HM6 Space Pirate – szafirowe kryształowe kule

HM6-Space-Pirate-watch-biomorphic-case-tytan

Dodatkowym elementem przyciągającym wzrok, nawet jeśli nie tak imponującym jak sama koperta, jest pasek, który do niego pasuje. Wykonany jest z czarnej skóry cielęcej. Od imponującego HM6 Space Pirate zegarek jest tylko 50 sztuk. Ten luksusowy zegarek od MB&F. jest dostępny za 230 000 $.

HM6-Space-Pirate-zegarek-obcy-projekt

HM6-Space-Pirate-Watch-cztery-kryształowe-kulki-szafir

HM6-Space-Pirate-Uhr-przezroczysta-spód

Krzywe projektowe zegara HM6 Space Pirate