Zegarek na rękę

Męski zegarek Devon inspirowany filmami o Gwiezdnych Wojnach

męski zegarek z devon star wars luksusowa maska ​​darth vader

Wszyscy fani zegarków i Gwiezdnych Wojen uważajcie, ponieważ przedstawiamy Wam produkt, który w równym stopniu zadowoli obie grupy ludzi. Zastanawiasz się już, o czym przypomina Ci ten projekt zegarka? Cóż, zainspirowały ją filmy Gwiezdnych Wojen, a zwłaszcza Dartha Vadera. Wiele drobnych akcentów przypomina wygląd złoczyńcy. Obudowa Zegarek męski Devon Częściowo imituje hełm, natomiast bransoleta wykonana jest z tego samego materiału co jego rękawiczki. Praktyczny stojak z kolei kopiuje myśliwce TIE z filmu swoim kształtem i designem.

Zegarek męski Devon – koperta

męski zegarek od devon black design inspiracja star wars

Niech ten projekt nie zmyli Cię, myśląc, że męski zegarek Devon to tylko model dla fanów przebojowego filmu. Przeciwnie! Oferuje doskonałe funkcje i szczegóły, które czynią Cię idealnym towarzyszem na co dzień. Zegarek składa się z 350 części, w tym czterech pasów czasowych. Są po to, by ogłosić czas. Szkiełko męskiego zegarka Devon jest nie tylko odporne na zarysowania, ale także kuloodporne, a pod kopertą znajdują się cztery mikrosilniki krokowe.

Zegarek męski Devon – cztery paski czasowe

męski zegarek devon nowoczesny design spinki do mankietów garnitur czarny

Męski zegarek firmy Devon z siedzibą w Los Angeles jest dostępny za 28 500 dolarów, które prawdziwy fan Gwiezdnych Wojen na pewno chciałby wydać na model z tej limitowanej edycji z zaledwie 500 sztukami. Kupując zegarek, otrzymasz również spinki do mankietów w kształcie myśliwca TIE, które dopełnią i udoskonalą oficjalny wygląd biura. Więcej zdjęć pokazujących szczegółowo zegarek męski Devon, a także wideo, znajdziecie poniżej.

Czarny projekt zegara

zegarek męski devon etui ze szkła odpornego na zarysowania kuloodporny;

Czarna bransoletka do zegarków męskich

Męski zegarek devon limitowana bransoletka skórzana rękawica darth vader materiał

Oglądaj stoisko w stylu myśliwca TIE

męski zegarek od devon tie kaempfer staender zegarek na rękę

Model Devon.