Zegarek na rękę

Luksusowy zegarek od Ulysse Nardin z elementami marynistycznymi

uhr-ulysse-nardin-biżuteria-męska-szlachetny-model

Każdy, kto ma fetysz zegarków, natychmiast zakocha się w tym zapierającym dech w piersiach modelu Ulysse Nardin. Oprócz precyzyjnego mechanizmu, ten luksusowy zegarek zachwyca wyjątkowym designem, który sprawia, że ​​model jest prawdziwym klejnotem na nadgarstku. ten Zegarek Ulysse Nardin chcielibyśmy przedstawić wam to bardziej szczegółowo w tym artykule. Choć cena z pewnością nie jest dla wszystkich, warto przyjrzeć się bliżej projektowi. Możesz to zrobić w galerii poniżej.

Zegarek Ulysse Nardin – precyzyjne rękodzieło

zegarek z luksusowej metalowej obudowy ulysse nardin

Ulysse Nardin zaprezentował swój najnowszy model na targach Baselworld 2016. To Grand-Deck Marin Tourbillon, którego projekt i wykonanie inspirowane były elementami marynistycznymi, a dokładniej pokładem statku. Aby to z powodzeniem zrealizować, do ręcznie wykonanego modelu włączono elementy drewniane. Ponadto istnieje obrotowe ramię, które jest przymocowane w pozycji godziny 12, biegnie prosto w dół i imituje szerokość geograficzną używaną przez marynarzy. Służy do pokazywania minut wstecznych i został również zaprojektowany z myślą o żeglarstwie. Obrotowe ramię zegara Ulysse Nardin jest przesuwane od lewej do prawej za pomocą cienkich nanodrutów, które z kolei symbolizują maszty statku. Gdy ramię obrotowe osiągnie 60 minut, zostanie automatycznie zresetowane do pozycji 0.

Zegarek Ulysse Nardin – Elementy marynistyczne

zegarek od ulysse nardin inspiracja-morska-bransoleta-skórzana

Lufa zawiera latający tourbillon i znajduje się na godzinie szóstej. Tam też można zobaczyć symbol marki Ulysse Nardin, czyli kotwicę. Beczka jest eksploatowana z cienkich jak wafel włókien, które są jeszcze delikatniejsze niż ludzki włos. Na pozycjach 5 i 7 zamocowane są dwie płyty, które odpowiadają za godziny skoków. Godziny są ponownie wyświetlane cyfrowo. Atrakcyjny zegarek firmy Ulysse Nardin składa się łącznie z 469 pojedynczych części i mechanizmu nakręcanego ręcznie. Ten ostatni nazywa się Calibre UN-630. Atrakcyjny projekt będzie dostępny za około 293 000 USD.

Oryginalny wyświetlacz minut

uhr-ulysse-nardin-moda-zegarek-wysyłka-inspiracja-pomysł

Metalowe opakowanie

uhr-ulysse-nardin-men-akcesoria-luksusowy-stoper

Oryginalne ramię obrotowe jako wskazówka minutowa

zegar-ulysse-nardin-elementy-drewniane-ornament-ramię-obrotowe

Nanodruty do ramienia obrotowego

zegar-ulysse-nardin-minut-wyświetlacz-oryginalna-wykonanie

Kotwica Ulysse Nardin

zegar-ulysse-nardin-symbol-kotwica-emblemat-beczki-handwork

W zegarku

uhr-ulysse-nardin-precision-swiss-design-clockwork-gear