Zegarek na rękę

Luksusowy zegarek MP-05 LaFerrari firmy Hublot jako dodatek do luksusowego samochodu

Luksusowy zegarek na rękę-MP 05 LaFerrari-Hublot Akcesoria do luksusowych akcesoriów samochodowych LaFerrari

To, co niektórzy mogą uznać za przyziemne, jest tym, czego nabywcy luksusowych samochodów oczekują jako akcesorium. Aby luksusowe zegarki pasowały do ​​marki samochodu, Bugatti Parmigiani wybrał Fleurier jako partnera, Aston Martin – Jaeger-LeCoultre, dla Bentley projektuje je Breitling, McLaren wybrał TAG Heuer, Pagani – Cvstos i Koenigsegg – Quinting. Z drugiej strony Ferrari ma już kilka partnerstw z producentami luksusowych zegarków. Wśród nich, aby wymienić tylko kilka, Girard-Perregaux, Officine Panerai i Cabestan. Włoski producent samochodów obecnie polega na Hublot. Aby uczcić premierę nowego LaFerrari, dwaj producenci mają MP-05 LaFerrari z Hublot wydany.

Luksusowy zegarek MP-05 LaFerrari firmy Hublot na cześć LaFerrari

luksusowy zegarek na rękę MP 05 LaFerrari-von Hublot z mechanizmem tourbillonu

Bardzo skomplikowany zegarek, który MP-05 LaFerrari z Hublot składa się z mechanizmu tourbillon i 637 pojedynczych części, które są oprawione z boku kolumny centralnej. Wyświetlacz godzin i minut znajduje się w prawym górnym rogu. W lewym górnym rogu znajduje się rezerwa baterii, która zaczyna się na 50 dni pozostałych. Oznacza to, że ręcznie nakręcany zegarek jest rzadko ładowany. Mechanizm jest w tytanowej obudowie PVD, okienko z szafirowego kryształu, a pasek z gumy.

Najnowocześniejsze akcesorium samochodowe

luksusowe akcesoria samochodowe luksusowy zegarek-MP 05-Hublot design zegarek na rękę

ten MP-05 LaFerrari z Hublot został wyprodukowany jako dodatek do luksusowego samochodu wypuszczonego w Maranello. Pierwszy samochód hybrydowy producenta imponuje silnikiem elektrycznym V12 o pojemności 6,3 litra i mocy 949 KM oraz momencie obrotowym 899 Nm. Przechodzi od 0 do 100 w niecałe 3 sekundy. Jego prędkość maksymalna to ponad 350 km/h.

Designerski zegarek z mechanizmem tourbillon

luksusowej serii zegarek na rękę mechanizm leferrari-mp 05-hublot

Choć powstało tylko 499 tego oszałamiającego modelu, tylko 50 z nich MP-05 LaFerrari z Hublot produkowane jako dodatek. Oznacza to, że mniej niż jeden na dziesięciu dumnych właścicieli LaFerrari może cieszyć się takim zegarkiem. Ten przywilej wymaga również dodatkowych 300 000 $, oprócz ceny samochodu przekraczającej 1 milion $.

Zegarek na rękę dla prawdziwych fanów Ferrari

zegarek na rękę MP 05 LaFerrari-Hublot akcesoria do luksusowego samochodu

Luksusowy zegarek Hublot-La Ferrari z tytanowych akcesoriów-luksusowy samochód

zegarek na rękę dla miłośników ferrari Hublot-La Ferrari