Zegarek na rękę

Ciesz się czystym luksusem dzięki zegarkowi Pilot Lady firmy Zenith

Damski zegarek na rękę bransoletka ze skóry cyrkonie różowy czarny

Seria pilotów Pilot Montre D’Aéronef Typ 20-40 MM Lady firmy Zenith została stworzona na cześć radia lotniczego. Dzięki serii eleganckich zegarków dla kobiet firma świętuje swoje zaangażowanie i wkład w lotnictwo. Luksusowy  Pilot Lady zegarek z Zenith składa się z wielu diamentów i złota. 40 MM Lady występuje w dwóch klasycznych modelach o prostych, czystych liniach z wysokiej jakości, nagradzanym mechanizmem. Firma znana jest z wielu luksusowych zegarków. ten Zegarek na rękę Pani pilot Zenith przypadnie do gustu nie tylko osobom świadomym mody, ale także osobom bardziej tradycyjnie nastawionym.

Zegarek Pilot Lady firmy Zenith

Pilotowy zegarek ręczny modny pomysł na prezent Dzień Kobiet 8 marca

Szwajcarski producent zegarków Zenith został założony w 1865 roku przez Georgesa Favre-Jaota i od prawie 150 lat jest jednym z najbardziej niezawodnych producentów luksusowych zegarków. Przez lata firma zdobyła ponad 2000 nagród chronometrycznych i posiada ponad 300 patentów. Na początku ubiegłego wieku Zenith był prekursorem w produkcji zegarków dla pilotów i był noszony przez pilotów takich jak Louis Blérlot i Léon Morane, zanim były standardowo używane przez pilotów lotniczych..

Zegarek Pilot Lady wykonany jest z brylantów i białego złota

Pomysł na prezent z cyrkoniami na tarczy 8 marca Dzień Kobiet

ten Pilot Lady zegarek von Zenith symbolizuje to historyczne wydarzenie i świętuje początek wpływów firmy w lotnictwie. Składają się z 491 diamentów i 18-karatowego różowego lub białego złota, 40 MM Lady składa się z 3-karatowych diamentów, jedwabnej bransoletki i niezawodnego mechanizmu Zenith. Istnieją dwie wersje Pilot Lady zegarek od Zenith i nawet jeśli 40 MM nie jest aż tak błyszczący, nie oznacza to, że jest mniej luksusowy dzięki bransoletce ze skóry aligatora i diamentom na ramce. Oba zegarki są ozdobione z tyłu logo lotu Zenith, a z przodu arabskimi cyframi blokowymi wykonanymi z świetlistego materiału Superluminova.

Mechanizm automatyczny jest wodoodporny

elegancki design Pilot Lady skórzana bransoletka z tyłu

Automatyczny ruch Elite 681 Pilot Lady zegarek z Zenit jest wodoszczelny do 100 metrów i składa się ze 128 elementów oraz małej sekundy na godzinie 9. Zegar ma częstotliwość 4 Hz i rezerwę baterii co najmniej 50 godzin. Dokładny do 1/10 sekundy z ponad 36 000 wibracji na godzinę, ten zegarek jest jednym z najbardziej precyzyjnych w historii i jest dostępny w Zenith i specjalistycznych butikach na całym świecie. Cena waha się od 7900$ do 42 000$.

Cyfry pięknie eleganckie Lady Pilot cyrkonie szlachetny prezent

stylowy prezent dla kobiet zenit producent dżetów

Skórzana tarcza Zenith zegarek na rękę nowoczesny stylowy Lady