zdatność

Świetne ćwiczenia jogi dla Ciebie i Twojego dziecka ujędrniają całe ciało

ćwiczenia jogi mama dziecko rozciąga się dobrze się bawi

Przy wszystkich zmartwieniach o dziecko rzadko mamy okazję poświęcić czas na ćwiczenia. Co powiesz na to, że możesz po prostu być razem ze swoim dzieckiem? Ćwiczenia jogi robić?

Ćwiczenia jogi Dla mamy i dziecka ramiona, biodra i brzuszek są stonowane

ćwiczenia jogi z małym skarbem są zabawne i skuteczne

Aby to zrobić, musi być w stanie samodzielnie utrzymać głowę prosto i siedzieć przez krótki czas lub mieć co najmniej pięć miesięcy. Parę Ćwiczenia jogi dla obszarów problematycznych po porodzie – brzucha, ramion i pośladków, pomoże Ci w niedługim czasie osiągnąć świetną sylwetkę. Podczas ćwiczeń odtwarzaj ulubioną muzykę i pamiętaj, że zarówno Ty, jak i Twoje dziecko musicie wykonywać ćwiczenia na pusty żołądek. Ważne jest, aby stale zwracać uwagę na swoje dziecko, aby nie zaczęło płakać. Ustaw własne tempo i powtarzaj ćwiczenia tak często, jak chcesz. Dla napiętych ramion – trzymaj dziecko pod pachami i unieś je nad głowę, a następnie opuść z powrotem. Powtarzaj tak często, jak możesz. Możesz również wykonywać to ćwiczenie jogi siedząc. Aby uzyskać mocne biodro – połóż się na plecach i zrób most. Połóż dziecko na brzuchu naprzeciwko siebie. Trzymaj go mocno i podnieś miednicę podczas wdechu. Podczas wydechu połóż miednicę z powrotem na podłodze. Wykonaj 3 serie po 8 powtórzeń, trzymając miednicę nieco dłużej i napinając się co ósme powtórzenie.

Wykonuj ćwiczenia jogi ze swoją małą ukochaną – zabawne i skuteczne

ćwiczenia jogi mała córeczka uczy się wspólnie wykonywać pozę

Ćwiczenia jogi dla mocnego brzucha – Połóż się i połącz kolana. Połóż dziecko na brzuchu na goleniach i trzymaj je pod pachami. Powoli poruszaj nogami w górę iw dół. Wykonaj ponownie 3 zestawy po 8 powtórzeń. Po krótkiej przerwie w tej samej pozycji wysuń nogi do przodu (w kierunku twarzy) i do tyłu. (3 serie po 8 powtórzeń). Po kolejnej przerwie wykonuj okrężne ruchy z dzieckiem na nogach, w prawo i w lewo. Teraz połóż dziecko na brzuchu na podłodze i połóż się naprzeciw niego, także na brzuchu z wyprostowanymi rękoma i nogami. Podnieś ręce i nogi i przytrzymaj krótko. Powtórz kilka razy i zrób sobie krótką przerwę. Dzięki temu ćwiczeniu jogi jednocześnie ujędrniasz biodra i pośladki. Baw się dobrze!

trening jogi możliwe nogi dziecka do góry przydatneĆwiczenia jogi również z dzieckiem pochylającym się do górydziecko założone pod pachami baw się dobrze