zdatność

Oczyść organizm – pozbądź się toksyn za pomocą prostych ćwiczeń jogi

Oddychanie działa odświeżająco uspokajająco i łagodzi stres

Dowiedz się, jak to zrobić za pomocą prostych ćwiczeń jogi Detoksykacja organizmu Móc. Ćwiczenia są odpowiednie dla początkujących / zaleca się zasięgnięcie porady ekspertów / л

Detoksykacja organizmu – prawidłowe oddychanie

Początkujący zdrowy oddech prawidłowo wycisza zmysły

Każde ćwiczenie jogi, nawet oddychanie, ma zdolność i zdolność do odmładzania nas Detoksykacja ciała. Bycie fizycznie elastycznym, żywym i spokojnym umysłem oznacza zdrowie. Dziś wybraliśmy dla Ciebie najlepsze ćwiczenia, które pomogą Ci zachować młodość na dłużej.

Odtruwaj organizm odpowiednimi ćwiczeniami

ćwiczyć ćwiczenia w domu robić instrukcje fotograficzne

Zanim zaczniemy własny zestaw do jogi, często wykonujemy kilka ćwiczeń rozgrzewających, które prowadzą do: Detoksykacja ciała. Powinny nieco uelastycznić mięśnie i ścięgna, przygotować ciało i umysł do zajęć jogi oraz ułatwić nam indywidualne ćwiczenia

Zrób „pozdrowienie słońca” 3-4 razy. Zaczynamy od „pługu” (Halasana). To ćwiczenie na detoksykację organizmu i przeciw zmarszczkom. Modeluje również uda, brzuch i talię. Ponadto ta pozycja wspiera kręgosłup, co również prowadzi do wiecznej młodości. Nigdy nie rób tej pozycji, jeśli masz przepuklinę, wysokie ciśnienie krwi lub miażdżycę.

Ćwicz regularnie w domu

trenuj proste serie ćwiczeń dla początkujących 30 minut

Pozycją wyjściową dla tej asany jest stojak na ramię (Salamba Sarvangasana). Nogi wyprostowane w kierunku sufitu, plecy podparte rękoma. Stoisz stabilnie na ramieniu i głęboko oddychasz. Zrób wydech, powoli przesuwając lewą nogę w kierunku podłogi za głową. Twoje palce wskazują drogę. Opuść na chwilę palce u nóg, zrób wdech i wyprostuj nogę. Powtórz to samo z prawą nogą. Następnie powoli przesuń obie nogi za głowę, aż palce u nóg dotkną ziemi. Upewnij się, że plecy są ustawione prostopadle do podłogi. Utrzymaj pozycję pługa przez 30 sekund do pięciu minut, w zależności od poziomu umiejętności, a następnie wróć do stojaka na ramię.

Przyjemne i proste ćwiczenia, które pomogą pozbyć się toksyn

szybkie ćwiczenia jogi szybko i skutecznie schudną

Następnie zrób “świecę” lub stojak na ramię. Pozycja pomaga również, gdy twój Detoksykacja ciała chcieć. Stojak na ramię jest znany jako „królowa ćwiczeń”. Ważna asana wzmacnia tarczycę, a tym samym wszystkie funkcje fizyczne. Połóż się na plecach dla tej asany. Trzymaj nogi zamknięte, a ręce na podłodze, na lewą stronę. Powolnym, płynnym ruchem podnieś najpierw nogi, a potem także miednicę. Połóż dłonie na dolnej części pleców, aby podtrzymać ciało w postawie. Wstań tak, aby twoje ciało było jak najprostsze. Pozostań na ramieniu tak długo, jak będziesz czuł się komfortowo. „Świeca” wygładza zmarszczki na twarzy, zyskujesz świeży wygląd. Stymuluje również wzrost włosów. Stanowisko jest sprzeczne w miażdżycy, wysokim ciśnieniu krwi i procesach zapalnych w okolicy głowy.

Ćwiczenia rozciągające pomagają zmniejszyć stres i odtruć organizm

szybkie proste ćwiczenia trening początkujący joga w domu

Następnie wchodzimy w zakręt do przodu. To bardzo ważne ćwiczenie dla detoksykacji organizmu. Skłon do przodu to świetne ćwiczenie na rozciąganie kręgosłupa i nóg. Promuje również przepływ krwi do narządów. Usiądź na macie do jogi z wyprostowanymi plecami i wyciągniętymi nogami. Palce skierowane do góry. Ręce leżą luźno na udach. Podczas wdechu podnieś ręce, a następnie powoli zgnij tułów do przodu i przesuń ręce po nogach podczas wydechu. Nie poruszaj się szarpiąc, ale płynąc powoli. Spróbuj chwycić palce u nóg lub po prostu pochyl się tak daleko, jak możesz. Dolna część pleców pozostaje prosta. Zaawansowani użytkownicy mogą położyć brzuch i klatkę piersiową na stopach, a głowę między kolanami. Utrzymaj tę pozycję przez co najmniej minutę do pięciu minut – oddychaj spokojnie. Wróć do pozycji wyjściowej i zrelaksuj się. Taka pozycja sprawia, że ​​kręgosłup jest bardzo elastyczny, wzmacniając mięśnie pleców i mięśnie brzucha, co jest gwarancją, że na dłużej zachowasz młodość. Modeluje talię. Usuwa “bułki bekonowe”.

Odtruwaj organizm – ćwicz codziennie przez 30 minut

Pomysły na trening ciała joga dla początkujących mięśnie domowe oddychanie

Potem przychodzi „ryba”. Dzięki temu ćwiczeniu jogi odpowiedniemu dla początkujących wzmocnisz plecy i zrobisz coś dla swojego serca. Nogi są wyprostowane, a ręce zrelaksowane po prawej i lewej stronie górnej części ciała. Kontynuujesz wdech i wydech zrelaksowany. Podczas wdechu unieś klatkę piersiową i odchyl głowę do tyłu. Również ściśnij razem łopatki. Upewnij się, że ciężar ciała opiera się głównie na dłoniach i łokciach, a nie na głowie. Teraz napnij mięśnie kręgów lędźwiowych. Będziesz wtedy prawidłowo wykonywać ćwiczenie, gdy rozciąganie będzie w klatce piersiowej, a nie w okolicy lędźwiowej. Aby ułatwić sobie wykonywanie asany, możesz również pozostawić tył głowy na podłodze lub użyć koca lub ręcznika jako zagłówka. Utrzymaj tę pozycję przez kilka oddechów, a następnie przenieś swoje ciało z powrotem do pozycji wyjściowej.

Detoksykacja organizmu – ćwiczenia jogi kobra

Ćwiczenia treningu ciała, aby prawidłowo oddychać asanami dla początkujących

Ostatnia pozycja nazywa się „Kobra”. Połóż się na brzuchu, wyprostuj stopy i nogi. Połóż dłonie blisko ciała na poziomie ramion z dłońmi skierowanymi w dół i odciągnij łopatki do tyłu. Koniuszki palców skierowane do przodu. Połóż czoło na podłodze i napnij pośladki. Główna praca jest wykonywana przez mięśnie pleców, przy czym miednica powinna pozostawać w kontakcie z podłogą. Powinieneś utrzymać tę pozycję przez pięć do 30 sekund, a następnie przywrócić kręg po kręgu do pozycji wyjściowej. Na końcu głowa opada.