zdatność

Jak możesz mieć wymarzoną sylwetkę i jędrne nogi Heidi Klums

Heidi Klum wymarzona kobieta Kampania reklamowa Maserati

Supermodelka Heidi Klum zawsze imponowała milionom fanów swoim idealnym ciałem, a zwłaszcza ciasnymi udami. Do wielkich ud i Wymarzona postać Heidi Klum Jednak aby to osiągnąć, potrzebujesz mocnych ćwiczeń, które usuwają cellulit z ud i wzmacniają mięśnie.

Wymarzoną sylwetkę Heidi Klum można osiągnąć dzięki ćwiczeniom

Wymarzona figura Heidi-Klum - porady dotyczące kulturystyki

Przed rozpoczęciem ćwiczeń stań mocno na prawej stopie i skręć palce w prawo. Następnie lekko ugnij prawe kolano, lekko unieś nogę, a następnie całkowicie opuść ciężar ciała na prawą nogę. Zegnij ciało w prawo. Pomoże Ci to osiągnąć równowagę, która jest bardzo ważna w prawidłowym wykonywaniu ćwiczeń na ujędrnione nogi.

Heidi trenuje na świeżym powietrzu

heidi klum treningi w sporcie wolnym uprawianie zdrowych reżimów-gwiazd

Po osiągnięciu równowagi zegnij ręce w łokciach i wyprostuj je do przodu na wysokości oczu. Palce powinny być w pozycji pięści, tak aby przy przyciąganiu do siebie był ruch przypominający uderzenie. Połóż prawą rękę obok ciała, wyciągnij lewą rękę do góry. Ważne jest, aby ramię znajdowało się na poziomie podłogi. Teraz podnieś lewą nogę i zegnij ją w kolanie. Celem jest, aby kolano znalazło się w płaszczyźnie lewej pięści. Umieść lewą nogę jak najbliżej ciała. To jest pozycja początkowa, od której powinno rozpocząć się właściwe ćwiczenie.

Heidi Klum błyszczy w pełnym blasku na czerwonym dywanie

heidi klum-czarna plisowana suknia wieczorowa na czerwonym dywanie

Do Wymarzona postać Heidi Klum kontynuuje:

Mocnym kopnięciem wyprostuj prawą nogę, a następnie szybko z powrotem przyłóż ją do ciała. Utrzymaj tę pozycję przez 15 sekund. Zrób to samo ponownie. Nie zapomnij zachować równowagi. Wykonaj to samo ćwiczenie z prawą nogą.

Zaleca się częste powtarzanie tej kombinacji ćwiczeń. W połączeniu z innymi ćwiczeniami uzyskasz oczywiście lepsze wyniki.

Topowy model prezentuje własną linię perfum „Shine”

Heidi Klum-prezentuje ekskluzywną linię połysk-perfumy

Heidi Klum kształt ciała nogi pokaz mody Victoria Secret

Fitness z Rihanną – wskazówki dotyczące świetnej sylwetki