zdatność

Cindy Crawford i jej wskazówki, jak skutecznie schudnąć

Kobieta szybko udana Pomysły na odchudzanie Porady

Cindy Crawford to jeden z najbardziej udanych topowych modeli znanych na całym świecie. Jest także pierwszą ikoną mody, która pozuje do „Playboya”. W wielu wywiadach zawsze mówiła, co robi, aby utrzymać swoją super sylwetkę. W tym artykule zebraliśmy kilka najlepszych wskazówek, którymi możesz się z Tobą podzielić skutecznie schudnąć Móc.

Schudnij skutecznie – zasada numer 1: Nie szukaj usprawiedliwień!

proste ćwiczenia pomysły porady gwiazdki

Kobiety bardzo często mówią coś w stylu „Odpuszczam sylwetkę tylko dlatego, że nie mam czasu na fitness. Gdybym miał 24 godziny, na pewno spędziłbym je w sali fitness.”

Zapomnij o tych uzasadnieniach! Nie możesz po prostu trenować w fitness, jeśli możesz skutecznie schudnąć chciałby. Nawet w biurze, w którym pracujesz – na przykład zamiast windy możesz jechać schodami.

Schudnij skutecznie – zasada numer 2: odłóż na bok rutynę!

Sztuczki treningowe Cindy Crawford Fitness

To normalne, że po odwiedzeniu tej samej siłowni i wykonywaniu tych samych ćwiczeń trzy razy w tygodniu przez 5 lat to normalne. Wypróbuj to inaczej, z większą różnorodnością w swoim programie – dziś bieganie w parku, jutro pływanie lub jazda na rowerze – i zanim się zorientujesz, to zrobisz skutecznie schudnąć.

Schudnij skutecznie – zasada numer 3: Podaruj sobie prawie wszystko, co chcesz! Bądź dla siebie hojny!

budować sztuczki treningowe dla kobiet!

Cindy Crawford mówi: „Jeśli tak bardzo lubisz czekoladę, jedz ją, ale nie codziennie. Na przykład zrób ten kawałek ciasta jako nagrodę za dobrze wykonane zadania w ciągu dnia lub za te kilogramy, które już zgubiłeś ”.

Rezygnacja z ulubionych napojów i potraw wcale nie jest łatwa. Wielu z nas uwielbia takie rzeczy jak biały chleb czy makaron, które bardzo szkodzą sylwetce. A jednak ludzie lubią odwiedzać włoskie restauracje i jeść pizze i wysokokaloryczne zapiekanki.

Oczywiście po tym trzeba by było nadrobić zaległości poprzez pozbywanie się zbędnych kalorii poprzez ćwiczenia. Abyś mógł jeść wszystko, czego oko zapragnie.

Ćwicz regularnie – i ciesz się wynikami

ładna figura zachowaj pomysły na porady

Ćwiczenia fitness zapewniają dobrą kondycję

Trening kobiety porady gwiazdy ręce budują mięśnie

Fitness z Rihanną – wskazówki dotyczące świetnej sylwetki