zdatność

6 rzeczy, które powinieneś wiedzieć o ćwiczeniach cardio

Ważne informacje o treningu cardio kraft

To Ćwiczenia cardio to bardzo skuteczna metoda spalania tłuszczu. Ostatnio pojawiła się wyraźna tendencja, by trening aerobowy nie odbywał się na zewnątrz, ale w sali treningowej. Wielu ćwiczących wie, że ćwiczenia aerobowe mogą poprawić wytrzymałość tlenową. Wiele badań z ostatnich 15 lat wykazało, że wydolność tlenowa, a co za tym idzie wytrzymałość, zwiększają się wraz z krótszymi ćwiczeniami, które powodują większy nacisk na mięśnie.

Wykonywanie właściwych ćwiczeń cardio

Urządzenie muzyczne Kraft-Cardio Training-Workout dla fanów

Możesz również zastanawiać się, czy bieganie, jazda na rowerze lub inne „tradycyjne” czynności cardio wystarczą, abyś wyglądał dobrze. Wyobraź sobie sprint zamiast joggingu lub przysiady z ciężarami zamiast skakanki. Ciężkie i krótkie powtórzenia – od 20 sekund do 3 minut, z powodzeniem zastępują zbyt długie ćwiczenia dorywcze, np. bieganie, wiosłowanie czy jazda na rowerze – adaptacja jest niezaprzeczalna. Ta zasada nazywa się Ćwiczenia cardio z siłą i obejmuje różne ćwiczenia, które zwykle widzimy w fitness.

Indywidualny trening siłowy i cardio

trening siłowy cardio w domu trening siłowy na bieżni

Te krótkie powtórzenia ćwiczeń były pierwotnie obserwowane u sportowców – sprinterów, bokserów itp. Jednak ostatnio stały się one praktykowane przez wszystkich. Wielu trenerów fitness stosuje takie ćwiczenia w swoich programach. Korzyści są niezliczone.

Krótkie szkolenie 

Wskazówki dotyczące odchudzania na rowerze dla początkujących ćwiczenia beztlenowe

Nikt nie chce spędzać godziny na siłowni na rowerze lub biegać. 10-15 minut Ćwiczenia cardio przy większym stresie czyni cuda dla naszego organizmu. Zajmuje się wszystkimi grupami mięśni, można to zrobić z ciężarami lub bez.

Aktywuj wszystkie grupy mięśni

Krok treningu cardio Wykonywanie ćwiczeń aerobiku na sali

Podczas gdy jesteś silny i Ćwiczenia cardio wszystkie mięśnie są używane. Z czasem będziesz w stanie podnosić coraz większe ciężary. Zmniejsza się ryzyko urazu: tradycyjne cardio sprawia, że ​​te same ćwiczenia trzeba powtarzać – czasem sto razy w ciągu godziny. Zwiększa to ryzyko urazów i kontuzji, a także uszkadza stawy i tkankę miękką. Trening siłowy cardio wymaga mniejszej liczby powtórzeń przez krótszy czas – unika się ryzyka.

Szybkie spalanie tłuszczu

tradycyjne zajęcia cardio prowadzone w studio fitness wskazówki dla początkujących

Jeśli Twoim jedynym celem jest estetyka, cardio jest idealnym sposobem na spalanie kalorii. Badania pokazują, że po takim ćwiczeniu organizm ludzki może spalać kalorie całymi dniami. Nawet przy odpowiedniej diecie miałbyś lepsze wyniki.

Mniej ćwiczeń dla większego sukcesu

Bieganie w siłowni trening siłowy ćwiczenia cardio

Wiadomo, że cardio siłowe wspomaga objętość mięśni, gdybyś mógł zaoszczędzić sobie kilka treningów w tygodniu, miałbyś więcej czasu na relaks.

Nietradycyjny trening cardio: step aerobik

Nietradycyjne ćwiczenia cardio, ćwiczenia aerobowe z obniżonym krokiem

Jak widzi siła?-Ćwiczenia cardio koniec? Klasyczny wariant to seria ćwiczeń. Kilka ruchów siłowych bez przerwy, z ciężarami, które są odpowiednie dla wszystkich ruchów, które można wykonać bez żadnych problemów – na przykład z hantlami. B. można było zrobić 8 wycisków nad głową, zaraz potem 8 przysiadów, 8 wiosłowań, 8 pompek itd. Potem krótka przerwa i powtórzenie tego samego.

Pływanie dla dobrej sylwetki

fotografia podwodna chudnie dzięki pływaniu