Zamieszkać

Zaprojektuj wpuszczaną część wypoczynkową w salonie w minimalistycznym stylu

Część wypoczynkowa w salonie, wpuszczana w podłogę-salon-wysoki połysk-biały-duże okno

Bardzo popularne są miejsca do siedzenia w salonie, które są wbudowane w podłogę, ponieważ emanują szczególnie przytulną atmosferą. Aby w ten sposób zaprojektować salon w salonie, zwykle najpierw buduje się platformę, na którą wchodzi odpowiednia część wypoczynkowa. Dom, który chcielibyśmy Państwu przedstawić posiada taki salon. Jednak to nie wszystko, czym zachwyca. Spójrz na poniższą galerię i zbierz inspirację do zanurzenia Miejsce do siedzenia w salonie i inne pomysły na aranżację wnętrz.

Część wypoczynkowa w salonie, osadzona w cokole

Część wypoczynkowa w salonie-okno frontowe-minimalistyczne-umeblowanie

Nowoczesny dom znajduje się w Czechach, a dokładniej w Posázaví. Został zaprojektowany przez firmę a69 Architekti w środku leśnego krajobrazu, w pobliżu stawu. Aby dom wpasował się w naturalne otoczenie, wybrano elewację z postarzanego drewna w kolorze szarym. Dom jest prototypem.

Część wypoczynkowa w salonie z widokiem na kuchnię

Część wypoczynkowa w salonie jadalnia-białe niuanse-meble-salon

Część wypoczynkowa w salonie jest otoczona z jednej strony dużym oknem, az drugiej dwiema ścianami z wbudowanymi półkami na książki. Masz również widok na elegancką kuchnię i jadalnię. Salon wyposażony jest w szare poduszki i poduszki, które nie tylko gwarantują wygodę, ale również przyjemny wygląd.

Białe meble do salonu

Miejsce do siedzenia w salonie okrągłe ściany-stół-jadalny-białe-krzesła

Część wypoczynkowa w salonie również stanowi kontrast z raczej monochromatycznym wnętrzem domu, utrzymanym w różnych odcieniach bieli. Otwarta część dzienna podzielona jest wizualnie na różne strefy, które są dobrze doświetlone dzięki dużym oknom. Meble są proste i minimalistyczne.

Otwarta część dzienna

Salon-salon-wbudowana półka-ścienna-monochromatyczny-kolor-wnętrze

Jadalnia znajduje się pośrodku domu, że tak powiem, gdzie krzyżują się ścieżki do innych obszarów. Jest wyposażony w nowoczesny kamienny stół jadalny i białe krzesła. Białe ściany i kremowa, błyszcząca podłoga ozdabiają poszczególne obszary, jednocześnie tworząc przyjemną atmosferę. Jadalnia oferuje widok na zagłębioną część wypoczynkową w salonie i kuchni.

Nowoczesna i przyjazna środowisku architektura

Miejsce do siedzenia-salon-wejście-okno-przednie drzwi-przesuwane-zasłona-ekran prywatności

Nowoczesny dom z zagłębioną częścią wypoczynkową w salonie został zbudowany na kamieniach i bardzo blisko stawu. Podczas budowy zachowano środowisko. Oznacza to, że nie wycięto żadnego z istniejących drzew. Podwyższony budynek zapewnił nie tylko widok na jezioro. Do łąki, która znajduje się w środku lasu, można szybko i łatwo dotrzeć z domu.

Zielony dach płaski

Część wypoczynkowa-salon-bauhaus-style-ogród-minimalistyczny-jesienne kolory-drzewa

Dach domu z częścią wypoczynkową w salonie został wykonany na płasko i wykonany z solidnej konstrukcji. Projekt mieszkania oferuje opcję zazieleniania, którą od razu wdrożono w tym domu. Szara drewniana elewacja jest połączona z czarnymi ramami okiennymi, które różnią się od jasnego wyposażenia wnętrza.

Duże okna

Część wypoczynkowa-pokój dzienny-dom jednorodzinny-fasada-drewno-brzoza-ogród

Wygodne połączenie między wnętrzem i zewnętrzem domu z częścią wypoczynkową w salonie można osiągnąć nie tylko dzięki tym drzwiom wejściowym. Istnieją również fronty okienne wykonane z drzwi przesuwnych i prowadzące bezpośrednio do schodów łączących podwyższony dom z ogrodem lub leśną łąką i tarasem, z którego można doskonale cieszyć się naturalnym otoczeniem.

Dom w naturze

Część wypoczynkowa-salon-umeblowanie-wnętrz-projekty-pomysły-proste-nowoczesne

Dom jest idealnym wariantem dla wszystkich, którzy nie chcą rezygnować z natury i chcą cieszyć się odosobnieniem. Duże okna, które są obecne we wszystkich przestrzeniach publicznych, pozwalają właścicielom przebywać blisko natury, nawet gdy przebywają w domu. Dodatek, którym można się delektować m.in. we wpuszczonej części wypoczynkowej w salonie.

Dom tuż przy brzegu

salon-salon-czeskie-jezioro-nowoczesny-budynek-domu

Jezioro leży głęboko w ziemi i jest otoczone skałami, które również tworzą brzeg. Dom znajduje się również na jednym z tych brzegów. Ponownie duże okna gwarantują zapierający dech w piersiach widok. Jezioro można oglądać z wygodnej, zagłębionej części wypoczynkowej w salonie, ze wszystkich miejsc.

Dom z częścią wypoczynkową w salonie – Plan piętra

Część wypoczynkowa-salon-plan piętra-parter-bungalow-design

Tutaj ponownie widać rzut domu z zagłębioną częścią wypoczynkową w salonie, a także położenie nad jeziorem i na posesji. Organiczne kształty charakteryzują wnętrze domu w postaci zaokrąglonych ścian. Oprócz ogólnodostępnej przestrzeni mieszkalnej znajdują się tu również prywatne, oddzielne pokoje, w tym łazienka i sypialnia.

Zaprojektowane przez architekt 69.