Zamieszkać

Umebluj nowoczesne jednopokojowe mieszkanie w kontenerze z ogrodem

Umeblowanie mieszkania jednopokojowego salon-meblościanka-półka-cegła-biała-stolik kawowy-szkło

Oryginalne mieszkanie, które chcielibyśmy Państwu przedstawić, znajduje się w Beu Delhi w Indiach. Cechą szczególną jest nie tylko nowoczesne i stylowe umeblowanie, ale również fakt, że został zbudowany z metalowych paneli z kontenerów morskich. Ponadto mieszkanie jednopokojowe znajduje się na małej działce, która gwarantuje teren zewnętrzny z wertykalnym ogrodem i dwoma tarasami.

Umebluj jednopokojowe mieszkanie nowoczesnymi meblami

Umeblowanie mieszkania jednopokojowego salon-pomysł-sofa-szara-prysznic-betonowa-ściana

Nowoczesny kontenerowy apartament z ogródkiem i tarasami to również świetny przykład na to, jak urządzić jednopokojowe mieszkanie. Atrakcyjna drewniana podłoga, która zdobi salon, jest uderzająca. Ale inne materiały, takie jak imitacja cegły i nowoczesny wygląd betonu, tworzą współczesną atmosferę. Część wypoczynkowa wyposażona jest w jasnoszarą sofę i ma nie tylko małe okno w ścianie, ale także większe świetliki zapewniające dużo światła dziennego.

Umeblowanie mieszkania jednopokojowego-rozkladana-kanapa-sypialna-świetlik

Jeśli chcesz stworzyć pokój, który pomieści zarówno część dzienną, jak i sypialną, wysuwana kanapa jest idealnym rozwiązaniem. Z tego powodu sofa posiada również funkcję spania w tym mieszkaniu. Domową atmosferę tworzą również różnorodne dekoracje na ścianę oraz w formie roślin doniczkowych.

Umeblowanie-jednopokojowe-apartament-kawaler-inspiracja-projekt-nowoczesne-meble

Do tego atrakcyjna meblościanka w postaci półek, w której wyeksponowane są równie obfite dekoracje. Do wyposażenia mieszkania wykorzystano również duży szklany stolik kawowy, który nadaje pomieszczeniu pewnej elegancji. W nocy lampy zapewniają wystarczającą ilość sztucznego światła, które nadal tworzy przytulną i ciepłą atmosferę.

Ogród i taras

jednopokojowe-apartament-wyposazenie-kontener-zolty-elewacyjny-taras-ogród

Jak już wspomniano, apartament oferuje również przyjemną strefę relaksu na świeżym powietrzu. Do ogrodu prowadzą duże drzwi tarasowe w salonie. Na drewnianym tarasie przed apartamentem stoją żółte krzesła i stolik, które idealnie komponują się z żółtą, metalową fasadą. Z kolei zadaszenie wyposażone jest w wbudowane oświetlenie.

jednopokojowe-mieszkanie-meble-ogród-pomysl-sztuczny-trawnik-miejsce-siedziska-dach

Ogólnie rzecz biorąc, żółta fasada tworzy przyjazną i zachęcającą atmosferę. Ogród jest wyłożony sztuczną murawą. Jednak żywych roślin nie brakuje. Oprócz palmy w wiadrze jest też wertykalny ogród, który został zaprojektowany na białej ścianie. Półka z zabudowanymi skrzynkami na kwiaty zdobi teren zewnętrzny.

jednopokojowe-apartament-wyposażenie-taras-huśtawka-drewniany-ekran prywatności

Mimo niewielkiej posesji taras z żółtymi krzesłami nie jest jedynym tarasem, na którym można się zrelaksować. Istnieje również inny, mniejszy taras, który również jest zadaszony. Do siedzenia i relaksu służy tu przytulna huśtawka. Z desek ze szczelinami stworzono półotwartą osłonę prywatności, która dodatkowo chroni przed silnym słońcem.

jednopokojowe-apartament-wyposażenie-taras-design-krzesła-żółty-stolik

Dzięki wbudowanym oświetleniom nad tarasem teren zewnętrzny można doskonale wykorzystać również wieczorem i w nocy. Ponieważ takie apartamenty mogą być używane dla maksymalnie dwóch osób, jednopokojowe mieszkanie może być również odpowiednio umeblowane. Z tego powodu na tarasie znajdują się również dwa krzesła. A jeśli w mieszkaniu mieszka tylko jedna osoba, miejsce jest dostępne dla przyjaciela.

jednopokojowe-mieszkanie-wyposazenie-oswietlenie-pomieszczenia-zewnetrzne-regaly-pionowy-ogród

Dobrze oświetlony jest również ogród wertykalny. Możesz więc w każdej chwili przyjrzeć się mozolnie pielęgnowanym roślinom i cieszyć się nimi z Stlz. Drewniana podłoga tarasu została podniesiona, dzięki czemu nawet w deszczową pogodę można siedzieć na zewnątrz bez moczenia nóg. Niektóre pomysły można wykorzystać również, jeśli chcesz umeblować jednopokojowe mieszkanie, które ma tylko balkon.

Plany pięter

Umeblowanie-jednopokojowe-apartament-plan-kontener-oryginalny-pomysł na mieszkanie

Tutaj możesz zobaczyć bardziej szczegółowy plan mieszkania z ogrodem i rozmieszczeniem. Na zdjęciach nie jest jasne, że toaleta znajduje się na zewnątrz mieszkania i tuż obok huśtawki. Ponieważ pogoda w Indiach co roku jest przyjemnie ciepła, nie stanowi to problemu.Aby wejść do mieszkania, najpierw wchodzi się do ogrodu.

Umeblowanie-jednopokojowe-apartament-3d-strefa-sypialna-widok-ptaka-domek-wakacyjny

Na tarasie z huśtawką znajduje się również mały bar, dzięki czemu nawet małe przyjęcia w ogrodzie nie stanowią problemu. Ściana naprzeciwko mieszkania jest wyposażona w dodatkowe donice, aby ta ściana była ładna. Pomimo niewielkiej przestrzeni życiowej, w salonie jest również miejsce na niewielkie miejsce do pracy. Jest przymocowany bezpośrednio do jednostki ściennej.

jednopokojowe-apartament-wyposazenie-architektura-projekt-domu-prostego

Podsumowując, ten apartament jest idealnym miejscem dla kawalerów lub młodych par, ponieważ oferuje wszystko, co jest niezbędne do wygodnego życia. I nie tylko to! Strefa zewnętrzna oferuje również możliwość odprężenia się od codziennego stresu i cieszenia się świeżym powietrzem, przy czym gwarantowana jest prywatność.

Zaprojektowane przez Studio Drewna.