Zamieszkać

Systemy inteligentnego domu: 2020 rok przełomowy?

Inteligentny dom nie jest już wymysłem na nowo, ale jego rozpowszechnienie wciąż oferuje wiele możliwości ulepszeń. Rok 2020 wszechczasów mógł być decydującym rokiem.

Skupienie się na domu to czas na inteligentny dom

systemy smart home można stosować również w kuchni

Miniony rok przejdzie do historii na kilka sposobów. Wiele rekordów nieuchronnie zostało ponownie ustanowionych, w tym ilość czasu, jaki ludność świata spędzała w domu. Ale chociaż ten kurs miał wiele negatywnych skutków, z kolei spowodował dzwonienie kas w niektórych obszarach.

systemy inteligentnego domu kompatybilne z różnymi urządzeniami

W rezultacie usługi rozrywki cyfrowej rozkwitły w jeszcze większym stopniu niż dotychczas. Niezależnie od tego, czy przesyłasz strumieniowo, muzykę czy grasz, wiele barier dźwięku zostało przełamanych. Dobrze też poszło jeśli chodzi o rośliny domowe, meble i szeroką gamę artykułów ogrodowych – pieniądze, których nie można było wydać na podróże i wyjścia, zostały zainwestowane gdzie indziej.

Inteligentna telewizja domowa do kina domowego

Jednym z beneficjentów jest więc inteligentny dom. Dotyczy to nie tylko sprzedaży, która jest przeznaczona do Systemy inteligentnego domu dla własnych czterech ścian został zarejestrowany u dostawców takich jak ELV. Sieć krajowa obecnie nie tylko poszukuje zysków, ale przede wszystkim jeszcze większej uwagi i świadomości. Jest to warunek konieczny do powszechnego stosowania, które skutkowałoby dalszym postępem jeszcze szybszym, do tego stopnia, że ​​inteligentny dom stanie się tak naturalny jak telefony komórkowe i telewizory..

Nowoczesne rozwiązania są od dawna dostępne

Sterowanie oświetleniem przez telefon komórkowy

Mnóstwo czasu w domu jest logicznie dobrym motywatorem, aby przynajmniej zająć się tematem. I dokładnie to wydarzyło się w 2020 roku. Z inwentaryzacji wynika, że ​​wymagania techniczne obowiązują od dawna.

W domu i mieszkaniu prawie nie ma obszaru tematycznego, którego nie można zintegrować z inteligentnym systemem. Sterowanie lampami, żaluzjami i grzejnikami może być sterowane centralnie za pomocą aplikacji, a w razie potrzeby nawet zautomatyzowane; Rozwiązania zabezpieczające, takie jak systemy alarmowe, oferują zupełnie nowe możliwości dzięki zdalnemu monitoringowi, a koszty zużycia energii elektrycznej, wody i ciepła spadają dzięki lepszej wydajności.

inteligentne termostaty kontrolują temperaturę w domu

Wysokość tych oszczędności zależy od indywidualnych szczegółów. Obejmuje to również jakość lub poziom technologiczny poszczególnych elementów. Jest to interesujące dla wielu kupujących Potencjał inteligentnych termostatów, aby zaoszczędzić na kosztach ogrzewania. Jednak ze względu na zależność kosztów ogrzewania od czynników takich jak izolacja domu, godziny nasłonecznienia i padanie światła, odosobniony widok często nie wystarcza. Tym bardziej opłaca się porady ekspertów.

Skupienie się na domu to czas na inteligentny dom

Zdjęcie: © istock.com / Hispanolistic