Włosy i fryzury

Zrób sobie śliczne upięcie z bułką i efektem

Natalia Borges updo z kokem-krzyżowym kokem

Do tego słodkiego Updo z bułką i samemu zrób ciekawy skręt, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zrobić zwykły, klasyczny kok z górnej połowy włosów. Następnie podziel dolną część włosów na dwie części. Weź jedną część w przeciwnym kierunku, owiń ją wokół bułki i przypnij szpilkami. Powtórz to samo z drugą częścią, tak aby krzyżowała się z pierwszą. Dzięki temu twoja updo jest skończona. Jest szczególnie odpowiedni dla nastolatków, którzy wybierają się na imprezę. Możesz również ozdobić fryzurę klipsami z kwiatów lub innymi ładnymi dodatkami, które możesz znaleźć w domu i które pasują do twojej sukienki. Baw się przy stylizacji i na imprezie!

Updo z bułką – instrukcje

Updo z efektem krzyżowym kok topknot

Mamy nadzieję, że spodoba Ci się je wypróbować Updo z bułką i bylibyśmy zachwyceni, gdybyś mógł nam pokazać gotową fryzurę. Najpiękniejsza zostanie dodana do tego artykułu, a wszyscy pozostali zostaną opublikowani na naszej stronie na Facebooku.

Fryzura Natalii Borges

updo-kok-skrzyzowana-natalia-borges

Możesz zobaczyć, jak możesz samodzielnie zrobić tę fryzurę w powyższych instrukcjach. Najpierw ułóż fryzurę kok z górnych kawałków włosów. Następnie podziel dolne włosy na pół i ułóż je poprzecznie w kok, owijając pasma wokół niego i mocując je spinkami.

Wypróbuj węzeł na karku – zawiąż luźno i pozwól pasemkom opaść naturalnie

Instrukcje dotyczące wiązania włosów na szyi

Ten pomysł działa w podobny sposób, z tą różnicą, że poza dwoma pasmami w okolicy grzywki układasz resztę włosów w kok. Następnie użyj dwóch pasm, przypinając je z powrotem do kokka.

Zrób sam luźny kok nisko na szyi – pleciony element jako podkreślenie

efekt casual-kok-szyja-krzyżówka

Te same pasma możesz wykorzystać jeszcze skuteczniej, przeplatając je według uznania i dopiero potem doczepiając do fryzury z kok. Cała fryzura powinna być ładna i swobodna. Niemniej jednak pomysł wyglądałby bardzo szykownie w postaci eleganckiego i bardziej rygorystycznego wariantu.