Włosy i fryzury

Warkocz – kwiat we włosach

Plecionka-ogrodzenie-niebieski-kwiat-okrągła

Fryzury z wszelkiego rodzaju warkoczami będą trendem tego lata. Dlatego dajemy Ci świetny pomysł, taki jak Ty warkocz włosy i zrób z niego kwiat. Zajmuje to tylko kilka minut i nadaje Twoim długim włosom letni dotyk.

Zapleć wspaniałą letnią fryzurę i uformuj ją w kwiat 

Kroki-w-plecieniu-kryształ-pierścień-spinka do włosów

Jeśli podążasz za naszym krótkim przewodnikiem, jak zapleść cienki warkocz i zrobić z niego kwiat, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to umyć włosy i ułożyć je odpowiednią szczotką do włosów i suszarką do włosów. Jeśli jesteś fanem swobodnych loków, możesz użyć prostownicy lub lokówki, aby stworzyć z nich parę fal. Rozłóż część na środku włosów lub z jednej strony, w zależności od preferencji. Aby uformować kwiat z warkocza, powinieneś wybrać małe pasmo i jeden warkocz włosy. Możesz również zdecydować, po której stronie ma być kwiat.

Instrukcja – warkocz

czarny-długie włosy-warkocz

 Nie bierz pasma grubszego niż cal. Zapleć warkocz, który nie zaczyna się bezpośrednio u nasady włosów, ale ma szerokość trzech palców. Użyj cienkiej spinki do włosów, aby zawiązać gotowy warkocz. Za pomocą palców możesz stworzyć raczej luźny, a nie ciasny warkocz. Weź warkocz i zacznij go skręcać w kółko i zrobić z niego małe kółko. Włóż kilka szpilek lub szpilek, aby uzyskać pożądany kształt. Za kilka chwil we włosach pojawi się piękny kwiat.

Obejrzyj także wideo

Pokażemy Ci również film jako instrukcję splatania i prawidłową technikę mocowania.

Fryzura po holenderskuKwiat-jako-szpilka-spinka-fryzura-warkoczSalon fryzjerski-fryzura-warkocze-warkocz-naprawa-naprawaModne figlarne warkoczeOrganza-zasłona-biała-sukienka-warkocz-jak-kwiatWarkocz-warkocz-zabawne-szczegółyfiglarne-fryzury-letnie-modne-blond-włosyBułka z warkoczykówLetnia fryzura z kwiatowym warkoczem w kształcie wsuwkiWarkocze-warkocze-bokiem-długie włosy-wsuwkaLetnie warkocze fryzury dziewczynyWarkocz cienkie pasmaFryzury wodospadoweLetnie trendy-casual-luźne akcesoria do włosów