Włosy i fryzury

Trendy w kolorze włosów dla kobiet 2017 – co jest gorące w nadchodzącym roku?

trendy kolorów włosów 2017-porady-pomysły-fryzury-odcienie

Zbliża się nowy rok i na pewno będzie duże zainteresowanie, jakie kolory włosów będą aktualne. Pojawiają się nowe pomysły, a także te, które w tym roku były już popularne. Jeśli więc znalazłaś już odpowiedni dla siebie kolor włosów, nie musisz rozglądać się za nowym kolorem na przyszły rok. Ale może mimo wszystko znajdziesz coś, co lubisz znacznie lepiej. Teraz sprawdź naszą galerię na nadchodzące Trendy w kolorze włosów 2017 i daj się zainspirować imponującym wyglądem!

Trendy kolorystyczne włosów dla kobiet 2017 – pasemka w pastelowych odcieniach

trendy w kolorze włosów 2017-pastelowy-odcień-różowy-blond-kolor-podkreśla

Ci, którzy lubią to niecodzienność, zakochają się w tych trendach w koloryzacji włosów. I choć jest to wymyślny wariant, nie jest tak zauważalny, jak mogłoby się początkowo wydawać. Przede wszystkim kolor różowy nie jest od razu zauważalny na blond włosach, ale dopiero po bliższym przyjrzeniu się. Pomysł jest elegancki i stylowy i oczywiście można go również zrealizować za pomocą innych jasnych pastelowych odcieni.

Ombre jako trendy w kolorze włosów z jasnymi wskazówkami

trendy w kolorze włosów 2017-ombre-jasna-koronkowa-podświetlenia-akcent

Kto jeszcze nie jest przekonany do trendów w kolorze włosów ombre z zeszłego roku, będzie najpóźniej w przyszłym roku. Szczególnie interesujący jest wariant z jaśniejszymi końcówkami, który jest nie tylko dobrym sposobem na ukrycie skazy dla kobiet o zniszczonych włosach. Nawet ci, którzy chcą spróbować jaśniejszego koloru włosów, mogą zrobić pierwszy krok z tym wyglądem.

Pastelowe włosy: porady dotyczące pastelowego koloru włosów w kolorze różowym, fioletowym i niebieskim

Umierające siwe włosy – Trend “siwych włosów” ma swoją cenę

Kolor włosów srebrnego blondu – odważny trend kosmetyczny o wielu obliczach

Kontrastujący ombre wygląd

trendy kolorystyczne włosów 2017-ombre-kontrast-brunette-blond-idea

Jeśli kolorystyka końcówek włosów nie jest dla Ciebie wystarczająco zauważalna, modny ombre można również zaprojektować z bardziej wyraźnym kontrastem. Aby uzyskać harmonijny wygląd, ważne jest równomierne przejście od jednego koloru włosów do drugiego. Szczególnie w połączeniu z długim bobem trendy w kolorze włosów ombre są bardzo popularne.

Srebrny połysk dla koloru włosów

trendy kolorystyczne włosów 2017-srebrno-szara-nowoczesna-polo-sukienka

Nie oznacza to, że włosy są bardzo szare. Takie trendy w koloryzacji włosów są przeznaczone dla tych kobiet, które mają już siwe włosy i dumnie je prezentują. Specjalny odcień nadaje włosom atrakcyjny połysk i przypomina srebro. Wspaniały trend, który nie wymaga drastycznych zmian.

Trendy w kolorze włosów na szaro

trendy kolorystyczne włosów 2017-szare włosy-kobiety-nowoczesne-młode

Ale każdy może mieć szary wygląd! Szczególnie elegancko wyglądają siwe włosy, które są długie. Z tego też powodu coraz więcej młodych kobiet woli ten kolor włosów od rozjaśniania. W międzyczasie coraz więcej kobiet zdaje sobie sprawę, że szary nie oznacza starości, a raczej zapewnia atrakcyjny wygląd. Nic dziwnego, że ten kolor jest jednym z trendów w kolorze włosów 2017.

Ombre w kolorze szarym

trendy kolorów włosów 2017-szare-ombre-długie bob-fryzury-czarne

Kolor szary również wygląda bardzo atrakcyjnie w formie ombre look. Najlepiej używać brązu jako koloru bazowego, ponieważ w tym miejscu pojawia się jasny odcień. W tym celu można wybierać szare kolory jako trendy kolorystyczne włosów w różnych niuansach od ciemnych do jasnych.

Blond pasemka

włosy-kolor-trendy-2017-blond-najlepsze-czerwone-włosy-stylizacja

Blond pasemka cieszą się dużą popularnością wśród kobiet od wielu, wielu lat. Ten trend nigdy nas tak naprawdę nie opuścił. Ale w nadchodzącym roku stylizacja rozpocznie się od nowa i da świetne efekty ciemnym kolorom włosów. Blond pasemka jako trendy kolorystyczne pasują nie tylko do czarnych lub brązowych włosów, ale również wyglądają bardzo atrakcyjnie na rude włosy.

Ustaw pasma tu i tam

włosy-kolor-trendy-2017-czarne-włosy-podkreśla-blond-izolowane

Przez długi czas ten wygląd był uważany za niemodny. Ale w 2017 roku powróci poprzedni trend i ozdobi włosy wielu kobiet. Chodzi o wygląd pasemek, w którym niezliczone pasma nie są rozłożone we włosach, jak w powyższym przykładzie, ale raczej szersze pasemka tylko okazjonalnie zdobią włosy. Dzięki trendom w kolorze włosów z pasemkami masz wybór!

Platynowy blond

włosy-kolor-trends-2017-platynowy-blond-lat-90-moda-bob-fryzura

Wszystko, co było modne w latach 90., dziś wraca do mody. Dotyczy to również kolorów włosów z lat 90., których jednym z nich jest platynowy blond. W połączeniu z długim bobem lub krótką fryzurą ten kolor włosów wygląda szczególnie dobrze. Przy odpowiednim stroju, ale także w życiu codziennym, gwarantowana jest modna i atrakcyjna stylizacja z trendami kolorystycznymi włosów!

Trendy w kolorze włosów na czerwono

włosy-kolor-trendy-2017-ognista-czerwona-miedź-inspiracja-damskie-włosy

Ognistoczerwone włosy z pewnością nie pasują do każdej kobiety. Jednak przy bardzo jasnej karnacji kolor ma swój własny. Panie o zielonych lub niebieskich oczach mają również okazję wypróbować czerwony jako trend w kolorze włosów. Jeśli nie odważysz się wypróbować przyciągającego wzrok wyglądu jako trendów w kolorze włosów, możesz najpierw wypróbować czerwone wskazówki.

Właściwy odcień

modne-wlosy na 2017

Czerwone kolory jako kolory włosów Trendy występują w wielu odcieniach. Z tego powodu powinieneś wcześniej zasięgnąć dobrej porady. Unikaj eksperymentów! Rude włosy najlepiej składają się z pasemek. Właściwa pielęgnacja jest równie ważna, aby zapewnić lśniące włosy i uniknąć zniszczonego, matowego wyglądu. Kolor miedziany jest bardzo popularny.

mahoń

włosy-kolor-trends-2017-mahoń-ciemno-czerwony-elegancki-długie-włosy

Mahoń jest bez wątpienia ładną odmianą do rozważenia dla mniej drastycznej zmiany, ponieważ przypomina odcień brunetki. W zależności od odcienia kolor jest widoczny tylko w świetle. Tak więc, jak widać, wybór czerwieni jako trendów w kolorze włosów jest nie mniej niż wybór blondynki i brunetki.

Bronde

kolory-wlosow-trendy-2017-brąz-podkreśla-blond-brunette-kolorowanka

Jeśli masz brunetki i chcesz spróbować czegoś nowego, ale nie chcesz od razu być blondynką, to tak zwany bronde jest właściwym wyborem. To coś pomiędzy brunetką a blondynką, bardzo jasnobrązowy ton, że tak powiem, z ciekawymi efektami zależnymi od światła, który pasuje prawie do każdego typu. Jasnobrązowe włosy pasują do każdego typu!

Fiolet we włosach

koloryzacja-wlosów-trendy-2017-fioletowa-ciemna-koloryzacja-końcówek

Panie również przyciągają wzrok, gdy noszą fioletowe kosmyki. Można do tego wybrać zarówno blady odcień, jak i mocniejszy. Romantyczna stylizacja włosów w ramach trendów kolorystycznych 2017 jest szczególnie dobra w przypadku czarnych lub ciemnobrązowych włosów. Ale blondynki też mogą odważyć się podejść do tego wariantu trendów kolorystycznych włosów.

Niebieski w blond włosach

Trendy-koloryzujące-wlosy-2017-pastelowe-tony-niebieskie-krótkie-wlosy-pomysl-pepp

Piękny, niebieski pastelowy odcień jako akcent we włosach wygląda młodzieńczo, nie przykuwając uwagi i niezwykle elegancko. Zwłaszcza platynową blondynkę można cudownie wzmocnić kilkoma niebieskimi pasmami. Jeśli jesteś odważny, z pewnością możesz wypróbować jeden z trendów w kolorze włosów 2017 z kolorami. Wypróbuj najpierw kilka pasm.

Kolorowe efekty

kolory-wlosow-trendy-2017-razowy-mlodziez-kolorowe-kolory-blond-brunette

Bez wątpienia efekty tęczy są już wielkim trendem. Odnajdują też swoje miejsce w trendach kolorystycznych w 2017 roku. Wygląd może być stosowany do włosów na górze, ale można go również ukryć pod włosami i wychodzić tylko przy określonych fryzurach. Kolory są szczególnie uderzające w blond włosach, ale również wyglądają bardzo pięknie w ciemności. Używaj kolorów bez amoniaku i utleniaczy, aby chronić włosy.

Nowe trendy w kolorze włosów 2017 dla kobiet – miętowa zieleń

włosy-kolor-trends-2017-mięta-zielona-krótka-fryzura-loki-tatuaż

Nawet w tym kolorze z pewnością przyciągniesz uwagę wszystkich. Miętowa zieleń jest jednym z trendów kolorystycznych dla włosów i może ozdobić całe włosy lub po prostu być zaprojektowana w formie pasemek. Te trendy kolorystyczne pasują zarówno do krótkich, jak i długich włosów, a najlepiej pasują do nich włosy blond.

Umierające siwe włosy – Trend “siwych włosów” ma swoją cenę

Rihanna z różowymi włosami: to naprawdę jej pasuje?

Farbowanie rudych włosów – porady dotyczące pielęgnacji i 37 pomysłów na stylizację