Włosy i fryzury

Stylowe fryzury przejściowe dla kobiet – wskazówki i inspiracje od gwiazd

Fryzury przejściowe dla pań

Chcesz odrosnąć po krótkiej fryzurze, czy zamierzasz rozstać się z długą grzywą? Przedstawiamy dla Ciebie pomysły na fryzury, dzięki którym możesz samodzielnie stylizować piękny wygląd na przejście między krótkimi i długimi włosami. W artykule znajdziesz najpiękniejsze Przejściowe fryzury damskie, jak noszą je gwiazdy.

Przejściowe fryzury damskie – niech cięcie pixie rośnie

Damskie fryzury przejściowe pixie-cut-short-medium-long-bob-strähnen-anne-hathaway

Jeśli chcesz zapuścić włosy, powinieneś mieć dużo cierpliwości i dobrać odpowiedni krój do fryzury przejściowej. Samo pozwolenie na wzrost włosów nie jest niestety zalecane, ponieważ będą one nierówne. Na przykład, jeśli masz krótką fryzurę z dłuższą górną częścią włosów i krótszą szyją, odrastające włosy mogą wywołać niepożądany efekt barweny. Dlatego najlepiej co jakiś czas odwiedzać fryzjera i regulować długość włosów.

Przejściowe fryzury damskie od krótkich do długich lub średnich

Damskie fryzury przejściowe krótkie włosy-przejście-średnia długość-keira-knightley

Zwykle przejście od krótkiej fryzury do długich włosów zajmuje kilka lat, w zależności od wzrostu włosów. Jeśli z drugiej strony osiągniesz fryzurę średniej długości, taką jak modny długi bob, całość zajmuje trochę mniej. W obu przypadkach masz boba jako fryzurę przejściową, która oferuje różne opcje stylizacji zarówno dla włosów prostych, jak i kręconych.

Nowoczesne fryzury damskie dla kobiet od 30 lat

Stylizuj krótkie włosy – 7 fryzur do naśladowania w pixie

Fryzury do połowy długości 2016 dla kobiet: 30 najmodniejszych stylów

Fryzura przejściowa po podcięciu – inspiracja Scarlett Johansson

Damskie fryzury przejściowe do podcięcia ukośnego pony-great-scarlett-johansson

Fryzury z taliowaniem i podcięciem stały się całkowitym trendem w ciągu ostatnich kilku lat, zwłaszcza jako fajna letnia fryzura. Jeśli jednak nie lubisz już modnego wyglądu, powinieneś przynieść dużo cierpliwości, aby podcięcie wyrosło. Tymczasem do wyboru jest kilka pomysłów na fryzury przejściowe dla kobiet, które czasami wyglądają lepiej niż rzeczywista fryzura z podcięciem. Na przykład aktorka Scarlett Johansson pozwoliła swoim włosom zarosnąć, zaczesała dłuższą górną część włosów w dół i zakryła podcięcie.

Rosnące krótkie włosy z grzywką

Damskie fryzury przejściowe styl-kucyk-fryzura-kucyk-farba-niech-kaley-cuoco

Krótka fryzura z bocznymi lub prostymi grzywkami wygląda świetnie i może być stylizowana na rozczochrany lub elegancki wygląd. Odrastające grzywki również nie stanowią problemu, jeśli są odpowiednio ułożone. Po pewnym czasie można to zrekompensować długością włosów i zamienić w piękną fryzurę typu bob. W przypadku swojej przejściowej fryzury z grzywką Kaley Cuoco również wybrała trochę koloru, zabarwiając blond włosy na różowo. Koloryzacja zawsze wnosi dobry pomysł na fryzurę przejściową, żeby nie wyglądała na nudną.

Przejściowe fryzury damskie od pixie do boba

fryzury-damskie-przejsciowe-krótkie-fryzury-krótki-bob-blond-praise-jennifer-lawrence

Aby przejść od krótkiej fryzury do lobu, Jennifer Lawrence zdecydowała się na krótki bob, który nosiła lekko falisty. Taka przejściowa fryzura jest idealna dla kobiet o okrągłych twarzach i może zostać przekształcona w bob do ramion w stosunkowo krótkim czasie.

Stylowe fryzury przejściowe dla kobiet

damskie-przejściowe fryzury-krótkie fryzury-rozczochrane-krótki-bob-fale-centralne rozstanie-lily-collins

Przejściowe fryzury damskie od krótkich do długich wymagają dobrej stylizacji, aby w międzyczasie dobrze wyglądać. Na przykład przy użyciu prostownicy nawet krótkie włosy mogą wydawać się dłuższe. Jeśli jednak lubisz krótsze fryzury, możesz wyczarować retro fryzurę z falami na następną imprezę. Należy jednak pamiętać, że zniszczone włosy zwykle rosną wolniej. Jeśli chcesz mieć długie włosy jako efekt końcowy, powinieneś rzadziej stylizować fryzury przejściowe, aby nie uszkodzić włosów. Zalecane jest również regularne cięcie końcówką.

Pomysły na fryzury przejściowe dla kobiet z wysokimi szpilkami

fryzury-damskie-przejsciowe-wlosy-urosna-farba-updo-emma-roberts

Istnieje wiele pomysłów na stylizację fryzur przejściowych dla kobiet od średniej długości do długich włosów, które możesz wykonać samodzielnie bez większego wysiłku. Klasyczne koki, upięcia z opaskami lub obręczami oraz fryzury z warkoczykami, takie jak splecione wianki z włosów, można wyczarować z włosami do ramion. Aby Twoje włosy mogły odrosnąć w ciszy i spokoju.

Odpowiednio utrzymuj przejściowe fryzury dla kobiet po Bobie

damskie-przejściowe fryzury-średnie-długie-krok-przycięte-blond-włosy-ashley-benson

Jeśli chcesz pożegnać się z fryzurą bobową i pozwolić swoim włosom ponownie rosnąć, możesz samodzielnie wykonać piękne fryzury przejściowe z cięciem krokowym. Aby włosy rosły jak najszybciej, potrzebna jest jednak duża pielęgnacja. Zmęczone włosy wcale nie wyglądają pięknie, dlatego należy regularnie przycinać końcówki i używać produktów do włosów odpowiednich do danego rodzaju włosów.

Fryzury przejściowe i przedłużanie włosów

damskie-przejsciowe-fryzury-po-kobie-farbowaniu-wlosow-do-wlosow-katy-perry

Jeśli chcesz wyczarować bardziej ekstrawagancki wygląd swoich włosów, możesz poeksperymentować z fryzurą przejściową. Na przykład możesz je pokolorować w dowolny sposób, jak często robi na przykład Katy Perry. Większość piosenkarek i aktorek nie pozwala jednak swoim włosom spokojnie rosnąć, lecz polega na tzw. przedłużaniu włosów. Dzięki temu zawsze możesz mieć pożądaną długość włosów bez konieczności długiego oczekiwania.

Strzyż włosy na krótko – na co uważać

fryzury damskie z przejscia z dlugimi krótkimi grzywkami

Innym rodzajem fryzury przejściowej dla kobiet jest decyzja o strzyżeniu włosów z długich na krótkie. Wiele celebrytek zdecydowało się na krótszą fryzurę, która w ostatnich latach staje się coraz bardziej popularna. Aby zmiana nie była drastyczna, możesz najpierw zrobić fryzurę średniej długości, a dopiero potem rozważyć krótką fryzurę.

Fazy ​​przejścia od długiej do krótkiej fryzury

fryzury-damskich

Południowoafrykańska aktorka Charlize Theron nie wykonała fryzury pixie od razu, ale zamiast tego jej długa blond grzywa została przycięta w bob jako przejściowa fryzura. Fryzury Bob to najlepsze przejście od długich włosów do krótkich fryzur. W ten sposób możesz lepiej ocenić, czy krótkie włosy wyglądają dobrze, czy nie.

Stylizuj damskie fryzury przejściowe z lokami

fryzury damskie-przejsciowe-od-długie-krótki-bob-fryzury-środkowe rozstanie-Kristen-stewart

Aktorka Kristen Stewart przeszła od długich brązowych włosów do krótkich blond bobów. Jako przejście najpierw skróciła włosy, a dopiero potem je pokolorowała. Prawie zawsze nosiła przejściową fryzurę z boku z bocznym przedziałkiem, który był wyeksponowany swobodnymi lokami. Innym wariantem kręconej fryzury przejściowej są loki zaczesane do tyłu z niewielką objętością na czubku głowy.

Pomysły na fryzury przejściowe dla kobiet od długich do krótkich – porady dotyczące stylizacji

damskie-przejsciowe-fryzury-długie-włosy-można-przyciąć-fazy-julianne-hough

Fryzura przejściowa od długiej do krótkiej to świetny sposób na wypróbowanie różnych fryzur. Na przykład, jeśli masz włosy na raz obcięte na krótką fryzurę, powinieneś chwilę poczekać na fryzurę typu bob. Jeśli jednak zdecydujesz się na fryzurę przejściową średniej długości, dowiesz się, jak wygląda krótka fryzura, gdy wyrośnie. Krótkie damskie fryzury przejściowe z grzywką można stylizować za pomocą quiffu, który tworzy dodatkową objętość na czubku głowy. Z drugiej strony dłuższe fryzury typu bob mogą być noszone prosto lub kręcone, z przedziałkiem na środku lub z boku i rozpięte lub upięte.