Włosy i fryzury

Stwórz sobie festiwalowe fryzury – 22 inspiracje i instrukcje

Festiwalowe fryzury-zrób to sam-instrukcje-coachella-zoepfe-luźno-pleciony-detal

Wiosną, a zwłaszcza latem, odbywa się kilka imprez typu open space. Najpopularniejszym festiwalem wśród wszystkich w USA jest Coachella, który odbywa się co roku w Kalifornii i wyznacza początek lata. Gwiazdy i gwiazdy Hollywood prezentują codzienne stroje i Fryzury festiwalowe, które staną się prawdziwymi trendami na nadchodzący ciepły sezon.

Sam stwórz festiwalowe fryzury – naturalne fale plażowe

Sam rób festiwalowe fryzury -instrukcje-naturalne fale-fale-plażowe-slouch kapelusz-okulary przeciwsłoneczne

Niedopięty wygląd generalnie dotyczy fryzur festiwalowych – im bardziej swobodny, tym lepiej, jakbyś nic nie robiła z włosami. Skomplikowane, wyszukane fryzury i wyprostowane włosy pozwolą Ci na inne okazje. Polegaj na otwartej, długiej grzywie z naturalnymi falami lub wyczaruj zapierającą dech w piersiach plecioną fryzurę. W artykule znajdziesz fajny wygląd i inspirację, a także proste instrukcje kopiowania.

Twórz fryzury festiwalowe – fryzury plecione

Sam rób festiwalowe fryzury -instrukcje-cofnięte-look-fischgraete-nieuporządkowane-nitki

Wszelkiego rodzaju plecione fryzury i plecione detale, a także kolorowe kosmyki i końce włosów charakteryzują wygląd inspirowany sceną muzyczną. Włosy wyglądają jak pocałowane przez słońce i są niedbale związane, a może zaplecione w warkocz, ale przede wszystkim bardzo niedbale.

Lokowanie bez lokówki – 10 pomysłów z instrukcją jak ułożyć włosy

Popularne długie fryzury z grzywką – 20 pomysłów na stylizację i porad

Piękne wieczorowe fryzury – 20 pomysłów i porad stylizacyjnych na każdą długość włosów

Sam stwórz festiwalowe fryzury – 22 kreatywne inspiracje i instrukcje

festiwal-fryzury-zrób to sam-instrukcje-fischgraete-warkocz-średni-długie-włosy-krótkie

Spróbuj zaplatać się. Małe czy duże, ważne jest, aby wynik wyglądał jednolicie. Początkujący mogą utkać mały warkocz z każdej strony, a następnie zawiązać dwa stylowo z tyłu głowy.

Sam stwórz festiwalowe fryzury – zabawne detale warkoczy dla każdej długości włosów

festiwal-fryzury-zrób-to-sam-instrukcje-warkocz-średni-rozstanie-wzór-blond

Warkocze jako akcent w rozpuszczonych włosach wyglądają bardzo szykownie i nieformalnie. Dla osobowości twórczych istnieje możliwość wyplatania z włosów figurki np. serca.

Sam stwórz festiwalowe fryzury – mały warkocz w środkowej części 

festiwal-fryzury-zrób-to-sam-instrukcje-warkocz-szczegół-rozstanie-rozstanie-wspólnie

Naturalnie blond lub rozjaśniane włosy są nie tylko nowoczesne, ale również bardzo popularne. Odrosty są nieco ciemniejsze, a końce włosów wyraźnie blond. Pleciona fryzura o takim kolorze włosów wygląda naprawdę zabawnie, ponieważ ciemne i jasne pasma pięknie się przeplatają. Aby podkreślić ten letni kolor włosów, warkocze można zapleść u nasady.

Sam rób festiwalowe fryzury – zawiąż mały warkocz na środku i we włosach

festiwal-fryzury-zrób-to-sam-instrukcje-środkowe rozstanie-warkocz-kucyk

Możesz zacząć splatać warkocz w jodełkę tylko jako akcent ze środka czubka głowy. Podciągnij go do karku, a następnie zawiąż przezroczystą gumką do włosów. W zależności od upodobań włosy można rozpiąć lub związać w niski kucyk.

Fryzury festiwalowe – nieco bardziej wyrafinowany wariant – kok z detalem warkocza

festiwalowe fryzury instrukcje zrób to sam

Jeśli wolisz mieć upięte włosy na festiwalu, po prostu dodaj warkocz do upięcia. Zapleć warkocz w jodełkę z tyłu głowy i zwiąż włosy w kok z poduszką z kok.

Sam stwórz festiwalowe fryzury – detal w jodełkę na czubku głowy

Dobrą alternatywą, szczególnie dla krótkich lub średniej długości włosów, byłoby zaplecenie warkocza w jodełkę z czoła wzdłuż czubka głowy i zakończenie go kokem.

Festiwalowe fryzury z rozczochranym wyglądem – niechlujny kok z detalami warkocza

festiwal-fryzury-zrób-to-sam-instrukcje-warkocz-odpięty-wygląd-warkocz

Niedopięty wygląd jest bardzo modny, szczególnie na letnie imprezy i imprezy typu open space, a jednocześnie praktyczny. Włosy są spięte i nie przeszkadzają w tańcu.

Fryzury festiwalowe – stwórz swój własny pleciony kok

festiwal-fryzury-zrób-to-sam-instrukcje-fryzura-splatany-kok-pleciony-długie włosy

Panie z długimi włosami mogą zrobić swój własny pleciony kok, korzystając z instrukcji krok po kroku. Obejrzyj wideo.

Pleciony kok wideoinstrukcje

Twórz sam festiwalowe fryzury – hipisowski pleciony wieniec ozdobiony prawdziwymi kwiatami 

festiwal-fryzury-zrób-to-sam-instrukcje-wianek-kwiaty-girlanda-boho-hippie

Pleciony wieniec to popularna pleciona fryzura na lato. Nadaje się do włosów średniej długości i długich i jest świetną, niezobowiązującą alternatywą dla upiętej fryzury w stylu boho. Dodaj świeże kwiaty lub girlandę z kwiatów, aby nadać całości hippisowski wygląd.

Festiwalowe fryzury na długie włosy – półotwarta pleciona fryzura z naturalnymi falami

festiwal-fryzury-zrób-to-sam-instrukcje-fryzury-plecione-ffene-włosy-długie-

Luźno splecione akcenty na długich włosach są szczególnie efektowne z naturalnymi falami. W ten sposób przedłużanie włosów można włożyć i uczynić niewidocznym. Eksperymentuj z modnymi niuansami kolorów bez uszkadzania włosów i używaj zabawnych pasm w plecionej fryzurze.

Półotwarta pleciona fryzura z luźno splecionymi warkoczykami

festiwal-fryzury-zrób to sam-instrukcje-warkocze-naturalne-fale-długie-włosy-otwarte

Długa grzywa może być naprawdę irytująca w wyższych temperaturach. Fryzura, która jest półotwarta, a jednocześnie można ją ładnie zawiązać, jest naprawdę praktyczna i sprytna.

Zwiąż długie, półotwarte włosy z luźno splecionymi warkoczykami

festiwal-fryzury-zrób-to-sam-instrukcje-długie-luźny-warkocz-razem

Zapleć po dwa luźne warkocze z każdej strony, które rozluźnią długą grzywę i jednocześnie nadadzą akcenty. Później, w trakcie imprezy, możesz po prostu związać włosy kosmykiem i szpilką lub zawiązać węzeł, jeśli chcesz.

Festiwalowe fryzury na długie włosy – sam zrób szczegół warkocza wodospadu

festiwal-fryzury-zrób-to-sam-instrukcje-waterfall-warkocz-długie-włosy-blond

Warkocz wodospadu naprawdę sprawdza się w przypadku długich włosów. Zwróć uwagę na swoją niesamowitą długą grzywę i zapleć warkocz z przodu włosów, jak pokazano, podkreślając twoją ładną twarz.

Festiwalowe fryzury z warkoczami na każdą długość włosów – warkocz wodospad, warkocz w jodełkę lub tylko detal jako akcent

festiwalowe-fryzury-zrób-to-sam-instrukcje-warkocz-wodospadowy-kolor-trawiasty-rybi

Warkocze wszystkich kształtów i rozmiarów rozluźniają nudne, otwarte włosy. Można tam zaimplementować kolorowe fałszywe nici i zapewnić różnorodność.

Twórz sam festiwalowe fryzury na krótkie włosy – pół-koczek

festiwal-fryzury-zrób-to-sam-instrukcje-krótki-kok-kołek

Panie o średnich lub krótkich włosach nie muszą rezygnować z festiwalowych fryzur. Niedokończony wygląd jest szczególnie odpowiedni dla włosów średniej długości i można go łatwo stworzyć. Wszystko, co musisz zrobić, to nałożyć trochę pianki do włosów na całą długość włosów i zagnieść mokre włosy przed suszeniem. Użyj całych dłoni, aby docisnąć włosy do góry, w kierunku głowy, a następnie krótko wysusz. Alternatywnie, jeśli jest dostępny, możesz użyć dyfuzora.

Proste fryzury festiwalowe dla większej objętości

festiwal-fryzury-zrób-to-sam-instrukcje-długie-włosy-objętość-naturalne fale

Jeśli szukasz większej objętości, te dwie półotwarte fryzury mogą być właśnie tym. Zwiąż włosy na karku i nie prostuj czubka głowy, tylko podciągnij go do góry. Dobrze sprawdzi się też wcześniejsze drażnienie lub suszenie suszarką do góry nogami.

Festiwalowe trendy fryzur – “Gobelin” czyli kolorowa wiklina we włosach

festiwal-fryzury-zrób-to-sam-instrukcje-pół-koczek-nić-gobelin

Ostatnio na głowie można wyczarować prawdziwe wyroby z wikliny z kolorowymi nitkami. Przypominają bransoletki przyjaźni i splecione kosmyki włosów z lat dziewięćdziesiątych. Tak zwany wygląd „gobelinu” powstaje, gdy włosy są najpierw naciągane na ramkę, a następnie kolorową nicią wplata się wzór lub obraz.

5 festiwalowych fryzur do naśladowania – samouczek wideo

W filmie znajdziesz 5 świetnych i łatwych do naśladowania fryzur na długie włosy. Podkreśl swój festiwalowy wygląd falującymi włosami, dopasowanymi dodatkami do włosów i figlarnymi, wstawionymi warkoczami.