Włosy i fryzury

Samodzielnie twórz pasemka – różne techniki kolorowania

rozświetl sam czerwono-brązowy kolor główny damski pomysł na stylizację blond

Podkręć swój naturalny kolor włosów pasemkami! Niezależnie od tego, czy wybrałeś cienkie, delikatne pasemka, które zostały ucałowane przez słońce, czy wyraziste pasemka, które natychmiast przyciągają wzrok, Twoja fryzura nabierze zupełnie nowego wymiaru i ekstrawaganckiego wyglądu. Jeśli masz swój Twórz pasemka samodzielnie możesz wybierać spośród różnych technik kolorystycznych. Poniżej dowiesz się, czym one są.

Twórz własne pasemka za pomocą grzebienia

Zrób to sam zrób to sam zrób to sam zrób to sam zrób to sam zrób to sam zrób to sam to-sam-zrób-to-sam-glam-podkreśla-loreal

Aby skutecznie ufarbować włosy, można zastosować pasemka grzebieniowe, pasemka na kapturze, pasemka foliowe, a także technikę balayage, w której włosy są rozświetlane ręcznie. Najszybszym sposobem na wyczarowanie wspaniałych pasemek we włosach jest technika koloryzacji grzebieniowej. Wszystko czego potrzebujesz to wybrany kolor i grzebień z szerokimi zębami. Możesz również wypróbować nowe L’oreal Préférence GLAM LIGHTS z grzebieniem do pięknie podkreślonych pasemek i pasemek. Recenzje online są bardzo pozytywne.

Zrób sobie pasemka za pomocą folii

Zrób-to-sam-zrób-własną-foliową-frędzle

Najłatwiej to zrobić z przyjacielem, ponieważ praca z tyłu głowy jest bardzo trudna. Do tego potrzebny jest grzebień z rączką, spinki do włosów, folia aluminiowa lub specjalna folia rozświetlająca i farba. Obejrzyj poniższy film i postępuj zgodnie z instrukcjami.

Twórz pasemka samodzielnie z kapturem

„zrób to sam-zrób to sam”

Klasycznym narzędziem do pasemek jest dobrze znany kaptur. Wykonany jest z tworzywa sztucznego i posiada już otwory lub otwory, w których użytkownik sam określa położenie otworów. Oprócz kaptura potrzebna jest również igła do rozświetlania, aby można było wyciągnąć pasma o pożądanej grubości. Po narysowaniu wszystkich pasemek wymieszaj kolor i posmaruj nim pasemka. Niech zadziała i spłucz kaptur. Ta technika sprawdza się szczególnie dobrze w przypadku krótkich włosów. Zwróć uwagę, że podczas ponownego barwienia często trudno jest uchwycić pasemka, które zostały już zafarbowane. W rezultacie typowy efekt rozjaśnienia może w końcu zniknąć.

Twórz pasemka samodzielnie techniką odręczną

Zrób to sam pasemka do włosów blond pasemka miedziane rude włosy

Dzięki tej specjalnej technice możesz dodać piękne akcenty do swoich włosów, ale nie jest to łatwe w użyciu. Potrzebujesz nie tylko wprawnej ręki, ale także specjalnie przygotowanego barwnika, który musi być dość gęsty. Jest wzbogacony o puder, dzięki czemu nie wnika we włosy. Ta technika jest nadal znana jako balayage.

Pasemka tylko na końcach włosówZrób to sam-zrób-podkreśla-blond-długie włosy

użyj dwóch lub trzech odcieni

zrób-to-sam-zrób-kob-włosy-wskazówki

Najważniejsze dla ciemnych włosów

Zrób to sam bez loków z kapturem

dobre pasemka

Twórz własne pasemka - bez końcówek włosów

Zrób to sam-zrób to sam-włosy średniej długości

Zrób-to-sam-zrób-sam-czerwony-miedziany-wyprostuj-ciemne-fale-włosy

kim-kardashian-ciemnowłosy-zrób-to-sam

Zrób to sam-eva-mendez

blondynka-zrób-to-sam-kate-beckinsale

Zrób to sam-zrób-blond warstwowe-długie włosy

zrób-to-sam-niepozornie-mila-kunis

Zrób-to-sam-zrób-swoje-brązowe-loki-długie-włosy-loki

Zrób to sam-zrób-czerwone-kolorowe-blond- pasemka

stwórz sobie pasemka skrojony brązowy kontrast

zrób podświetlenie siebie brunetka jasny pomysł proste włosy kobiety

rozjaśnij się ciemny kolor włosów blond grzywka jennifer love hewitt

zrób pasemka czarne blond włosy stylizacja nowoczesny wygląd