Włosy i fryzury

Przeszczep włosów w Turcji: nareszcie znów pełne i mocne włosy!

Przeszczep włosów w Turcji Metody Kliniki Ceny

Kiedy włosy nagle zaczynają wypadać, bardzo cierpi samoocena. W końcu gęste i pełne włosy to podstawowa cecha atrakcyjności zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Jeśli kuracje i suplementy nie pomagają, produkty do stylizacji tylko chwilowo ukrywają problem, a inne terapie zawodzą, przeszczep włosów jest rozwiązaniem oszczędzającym. Niestety wypadanie włosów nadal nie jest uważane za chorobę, więc żadna firma ubezpieczeniowa nie płaci za to, a pacjent sam musi zapłacić za leczenie. Po porównaniu cen online szybko staje się jasne, że przeszczep włosów w Turcji kosztuje średnio znacznie mniej niż leczenie w Niemczech. Jednocześnie tureckie kliniki i chirurdzy zwykle nie mają nic wspólnego z ich niemieckimi kolegami. W artykule wyjaśniamy, na co należy uważać podczas przeszczepu włosów za granicą, a także jakie są dostępne opcje leczenia pooperacyjnego i badania kontrolnego pacjenta.

Przeszczep włosów w Turcji: na co zwrócić uwagę przy wyborze kliniki

Przeszczep włosów w Turcji długie włosy

Nieważne, czy w Niemczech, czy w Turcji: jakość leczenia zależy od doświadczenia chirurgów i zespołu medycznego oraz od nowoczesnego sprzętu. Więc możesz uzyskać wysoką jakość Kliniki transplantacji włosów w Turcji rozpoznać:

1. Szczegółowo doradzają pacjentom, wspierają ich w organizacji przyjazdu i wyjazdu, rezerwują pokoje hotelowe i przeloty. Specjaliści mówią po niemiecku lub na miejscu jest tłumacz. Renomowane kliniki oferują również opiekę pooperacyjną w Niemczech, gdzie ściśle współpracują z niemieckimi lekarzami.

2. Klinika transplantacyjna w najlepszym przypadku posiada certyfikat JCI. JCI to skrót od Joint Commission International. Uznana na całym świecie organizacja zdrowia ocenia kliniki i określa, czy spełniają one standardy jakości w systemie opieki zdrowotnej.

3. Specjaliści medyczni – lekarz i zespół – specjalizują się w transplantacjach włosów, mogą dostarczyć miarodajnych referencji i posiadają wieloletnie doświadczenie.

Przeszczep włosów w Turcji pielęgnacja włosów

Ponadto powinieneś szczegółowo zapoznać się z leczeniem. Zapytaj, jakie metody przeszczepów oferuje klinika, a które poleciłby chirurg. Dowiedz się, ilu pacjentów jest leczonych każdego dnia. Poproś personel kliniki o przesłanie umowy e-mailem. W najlepszym przypadku możesz przeczytać raporty byłych pacjentów i w razie potrzeby wymienić się z nimi pomysłami.

Przeszczep włosów w Turcji: Delikatna technika FUE dla własnego przeszczepu włosów

Przeszczep włosów w Turcji techniką FUE

W przeciwieństwie do większości klinik w Europie, gdzie przeszczepy włosów w większości wykonuje się tzw. metodą FUT strip, w tureckich klinikach stosowana jest metoda minimalnie inwazyjna Metoda FUE używany. Usunięcie poszczególnych mieszków włosowych jest delikatne dla tkanki i nie pozostawia widocznych blizn. Aby ułatwić usunięcie mieszków włosowych, najpierw goli się głowę i zaznacza obszar, który oddaje włosy. Następnie znieczula się ją znieczuleniem miejscowym, a mieszki włosowe usuwa się specjalnym urządzeniem. Następnie następuje wprowadzenie, przy czym najpierw mikrokanaliki są otwierane techniką szafirową, a następnie mieszki włosowe są precyzyjnie umieszczane w środku. Obszar z przeszczepionymi włosami pozostaje odsłonięty, aby skóra mogła oddychać. Głowa jest myta po raz pierwszy dwa do trzech dni po przeszczepie włosów. Po około dziesięciu dniach do dwóch tygodni zwykle nie widać już zaczerwienienia ani owrzodzeń. W ciągu najbliższych kilku miesięcy przeszczepione włosy zaczną rosnąć, a efekty widać po 2-4 miesiącach. Właściwa pielęgnacja odgrywa kluczową rolę w efekcie końcowym – pacjent powinien ściśle przestrzegać zaleceń lekarzy.

Wskazówki dotyczące przeszczepu włosów w Turcji