Włosy i fryzury

Krótkie fryzury dla niegrzecznych kobiet: modne fryzury i zdjęcia

Fryzury krótkie

Czasem bezczelne, czasem swobodne – krótkie fryzury dla kobiet mogą wyglądać zupełnie inaczej. Wiele modelek, aktorek, piosenkarek i dziewczynek pożegnało się już ze swoimi długimi grzywami i prezentuje się na czerwonym dywanie w modnych fasonach pixie i podbródkach. Jeśli sama masz ochotę na metamorfozę, zajrzyj do naszej małej kolekcji aktualnych krótkich fryzur dla kobiet i odkryj jedne z najmodniejszych fryzur, które będą szczególnie popularne w sezonie 2017/2018.

krótkie fryzury-kobiety-cienkie włosy-rozstanie na boku-długie-grzywki

Krój pixie jest niezwykle zmienny i może wyglądać zupełnie inaczej. Z technicznego punktu widzenia klasyczna krótka fryzura działa tak: długie włosy u góry, krótsze boki. Ale ta fryzura oferuje wiele różnych opcji. Sztuką jest znaleźć odpowiednią stylizację, która najlepiej pasuje do kształtu twarzy. Fryzura może sprawić, że proporcje naszej twarzy będą wyglądać bardziej harmonijnie, a także ukryć drobne niedoskonałości. Odkryj niektóre z najpiękniejszych odmian fryzury pixie poniżej!

Sassy krótkie fryzury dla kobiet inspirowane gwiazdami Hollywood

Blond krótkie fryzury 2019 – Wybierz idealną fryzurę dla swojego typu

Krótkie fryzury 2018 dla kobiet – modne, wieloaspektowe i zmienne

Krótkie fryzury z długimi grzywkami

krótkie fryzury-damskie-pixie-bangs

Długie grzywki, które kończą się pod brwiami, są bardzo modne w połączeniu z krótką fryzurą. Oto kilka świetnych przykładów cięcia pixie z długimi grzywkami. Część kucyka jest długa z jednej strony do płatka ucha i obszernie stylizowana z boku. Druga strona jest krótsza, włosy z tyłu są skrócone. Najlepiej wybrać lekko frędzlową grzywkę. Długie grzywki bardzo dobrze komponują się z wydłużonym kształtem twarzy i kryją wysokie czoło.

Asymetryczne krótkie fryzury dla kobiet

krótkie fryzury damskie asymetryczne długie grzywki

Asymetryczne krótkie fryzury są idealne dla kobiet, które chcą się wyróżniać! Część kucyka rozciąga się mniej więcej do podbródka, podczas gdy druga strona jest skrócona. Silny kontrast powstaje, gdy włosy są golone z boku. W tej kombinacji grzywka jest ścięta bardzo ukośnie i idealnie komponuje się z owalną, jak i kwadratową twarzą. Niedopięty wygląd również świetnie pasuje do tej fryzury. Jeśli chcesz nadać swoim włosom większą strukturę i ruch, możesz użyć lokówki, aby krótko zwinąć kilka pasm w przedniej części.

Niech cięcie pixie rośnie dłużej

krótkie-fryzury-damskie-długie-pixie

Dłuższy krój pixie to świetna fryzura przejściowa od krótkiej do średniej lub od pixie do boba. Fryzura jest wystarczająco krótka, aby wyglądać elegancko i przyciągać wzrok. Niemniej jednak, wyjątkowo długa przednia część włosów nadaje fryzurze kobiecy wygląd i elegancko oprawia twarz. Włosy po bokach też są dłuższe.

Krótkie fryzury dla kobiet z naturalnymi lokami

krótkie fryzury-kobiety-naturalne-kręcone-włosy

Krótka fryzura na kręconych włosach wcale nie jest nudna. Naturalne loki zawsze przyciągają wzrok i generalnie reprezentują swobodę i nieformalność, ale także temperament. Loki są dość trudne do ujarzmienia na długich włosach. Natomiast krótka fryzura jest bardzo łatwa w pielęgnacji. Pozostawia poszczególnym lokom wystarczająco dużo miejsca na rozwinięcie sprężystości, a tym samym zapewnia imponujące efekty wow. Jeśli masz bardzo mocne loki, najlepiej wybrać krótki bob. Nieco dłuższy krój pixie świetnie komponuje się z lekko falującymi włosami.

Krótkie z podcięciem

krótkie fryzury damskie z podcięciem długie grzywki

Podcięcie jest popularne nie tylko wśród mężczyzn. Scarlett Johannson pojawiła się w 2015 roku z ogoloną krótką fryzurą. Dzięki krótko ogolonym bokom i obszarom szyi skupiamy się na fajnych modelach. Boczne rozstanie jest przesunięte bardzo daleko na bok. Nawiasem mówiąc, długie górne włosy oferują wiele opcji stylizacji. Może być suszona na gładko lub kręcona.

Trend dwukolorowy: dwa kolory możliwe dla krótkich włosów

krótkie fryzury-damskie-niegrzeczne-blond-podcięcie

Katy Perry pokazuje tutaj nowoczesną odmianę fryzury jeża, która została uznana za modną fryzurę lat 90-tych. Przód głowy jest dłuższy, a włosy po bokach krótko obcięte. Uniesione i szpiczaste końcówki wyglądają zadziornie i nadają fryzurze piękną strukturę. Nawiasem mówiąc, ciemna linia włosów na blond włosach znów jest szykowna i pokazuje pewną „nonszalancję”.

Krótkie fryzury dla kobiet – bardzo krótkie fryzury Buzz

krótkie fryzury-kobiety-buzzcut-ogolone-platynowa blondynka

W przeszłości noszenie krótkich fryzur, bardzo krótkich, wymagało dużej odwagi. Ale gwiazdy takie jak Cara Delevigne i Jessie J nawet ogoliły łyse głowy, co udowadnia, że ​​wyglądają szczególnie atrakcyjnie i kobieco nawet bez włosów.

Dzięki buzzcut włosy są ogolone jednolicie do jednej długości i można nawet częściowo zobaczyć skórę głowy. Radykalna fryzura jest idealna dla kobiet o wydłużonej twarzy i okrągłym kształcie głowy. Ci, którzy chcą ulepszyć fryzurę buzzcut, mogą również poeksperymentować z kolorem.

Platynowa blondynka jest modna

krótkie-fryzury-damskie-niegrzeczna-platynowa-blondynka-katy-perry

Platynowe blond włosy są modne, jeśli chodzi o kolory włosów. A krótkie platynowe blond fryzury są uważane za bezczelne, nowoczesne i stylowe! Ten niuans wywołuje sensację i pozostawia trwałe wrażenie na widzu. Srebrzysto-biała grzywa Katy Perry ma ładny, stopniowany krój z różnymi frędzlami.

Katy Perry, Cara Delevigne i Kristen Stewart zaprezentowały swoje bezczelne, platynowe blond krótkie fryzury na pokazie mody Dior Haute Couture w Paryżu 4 lipca 2017 r. Jednak te trzy kobiety nie mają tej samej fryzury. Katy miała fryzurę na pixie, podczas gdy Kristen i Cara miały krótkie włosy. Powodem radykalnej fryzury aktorki i modelki były ich role filmowe.

Krótkie fryzury dla kobiet z pasemkami

krótkie fryzury damskie z lat 90-tych pasemka na buzzcuty

Trendy z lat 90. świętują dziś swój powrót! Najpierw były chokery, potem dżinsy z wysokim stanem i krótkie bluzki, teraz znowu i znowu zobaczysz wybielone wskazówki dotyczące krótkich fryzur. Tak zwane matowe końcówki i żelowa fryzura jeżowa były wówczas wielkim hitem wśród boysbandów.

krótkie-fryzury-blond- pasemka-matowe-końcówki-wybielane-końcówki

Tępy bob

krótkie-fryzury-damskie-blunt-bob-platynowa-blondynka-bez-poziomow

Tępy bob był modną fryzurą 2017 roku od wiosny i na pewno tak pozostanie w 2018 roku. Dla nowego ulubionego kroju modelek i celebrytek typowe jest to, że włosy są strzyżone bez warstw i przerzedzania. Fryzura nadaje się zarówno do cienkich, jak i grubych włosów i może kończyć się tuż pod uszami lub na wysokości podbródka.