Włosy i fryzury

Kalendarz księżycowy dla włosów – nie lekceważ korzyści!

Kalendarz księżycowy porady dotyczące pozycji włosów kobiety piękne fryzury

Kalendarz księżycowy na włosy, w którym można wybrać odpowiedni dzień na strzyżenie włosów, została już ułożona w starożytności po długiej obserwacji księżyca i jego wpływu na zdrowie i wzrost włosów.

Kalendarz księżycowy dla włosów obiecuje ładną fryzurę

Nożyczki do strzyżenia pomocne wskazówki fryzura

Fazy ​​księżyca wpływają głównie na wzrost włosów. Jeśli przytniesz je, gdy księżyc się powiększa, włosy będą rosły szybciej niż w przypadku, gdy skrócisz je, gdy księżyc będzie się zmniejszał. Jeśli lubisz często i często zmieniać włosy, powinny one szybko odrastać. W takim przypadku należy umieścić datę w Kalendarz księżycowy na włosy wybierz, gdzie znajduje się księżyc w pierwszej lub drugiej kwadrze. Ale jeśli osiągniesz dokładnie odwrotnie i chcesz rzadziej chodzić do fryzjera, powinieneś wybrać dzień, w którym księżyc się zmniejsza. Kalendarz księżycowy może ci w tym pomóc. Przycinanie włosów podczas kurczącego się księżyca wzmacnia cebulki włosów i zapobiega ich wypadaniu. Twój wzrost będzie wystarczająco wolny.

Kalendarz księżycowy dla włosów daje przydatne wskazówki

Kalendarz księżycowy fryzury fryzjerskie porady pomysły na wizytę

W nowiu należy unikać obcinania włosów, ponieważ w tych dniach życie zostanie skrócone. Niestety nie wyjaśniono, dlaczego tak się dzieje. Podobnie jak fazy księżyca, również dni księżyca odgrywają ważną rolę. Cykl księżyca trwa 30 dni, a każdy dzień ma swoje szczególne cechy. Dane w jednym Kalendarz księżycowy na włosy dobierane są w zależności od wpływu księżyca na wzrost i zdrowie włosów. Dni dzielą się na korzystne, neutralne i niekorzystne. Taki kalendarz pomoże Ci wybrać odpowiedni dzień na wizytę u fryzjera, w zależności od tego, co chcesz zmienić w swoich włosach.

Kalendarz księżycowy 2014 i dlaczego warto go przestrzegać?

Kalendarz księżycowy 2014 dla ogrodnictwa – zalety i wady faz księżyca

Więcej sukcesów z kalendarzem księżycowym 2014 w różnych dziedzinach życia

Kalendarz księżycowy włosy kobieta blond krótkowłosa piękna fryzura

Kalendarz księżycowy włosy brązowo-czerwony blond odmiana kolorystyczna

Mieć fryzurę z warstwami jak gwiazdy