Włosy i fryzury

Golden Copper Hair: To dlatego kolor włosów miedziano-złoty blond jest tak popularny latem!

Jeśli chodzi o włosy, my, kobiety, zawsze szukamy różnorodności. Niezależnie od tego, czy jest to nowa fryzura, obcięcie grzywki, czy urozmaicenie koloru włosów, lubimy bawić się wyglądem włosów. Warto nadążać za trendami i wybierać fryzury i kolory, które są aktualne. Miedziane włosy są w tym roku modne i przynajmniej warto je rozważyć. Jednym z najpiękniejszych niuansów jest miedziano-złoty blond, który urzeka swoim naturalnym blaskiem. Poniżej zdradzimy, co sprawia, że ​​ten kolor włosów jest tak wyjątkowy i do kogo pasuje.

Jak wygląda kolor włosów miedziany złoty blond?

Długie włosy w kolorze miedzianego złotego blondu

Miedziany złoty blond to naturalnie wyglądający kolor włosów, który przenosi się na wyższy poziom. Podczas gdy w przeszłości wybór nowego koloru włosów był po prostu między brązowym, blond, czerwonym i czarnym, obecne trendy w koloryzacji włosów ustąpiły miejsca odcieniom. Tak powstały kolory włosów takie jak: truskawkowy blond, grzybkowy blond i miedziany złoty blond, które są obecnie bardzo popularne.

Naturalnie jasna miedziana czerwień z świetlistymi refleksami

Miedziano-złoty blond (lub nadal znany jako złote miedziane włosy) to blady miedziano-czerwony kolor włosów, który wygląda bardzo naturalnie i ze swoimi złotymi nutami tworzy marzycielskie, świecące refleksy. Podobnie jak w przypadku włosów w kolorze truskawkowego blondu, złote miedziane blond włosy łączą odcienie czerwieni i blond, tworząc połyskujący, refrakcyjny efekt, który natychmiast ogrzewa cerę i przyciąga uwagę.

Kim są złote włosy miedziane??

Jak wygląda miedziany złoty blond

Jesteśmy przekonani, że powinieneś wypróbować dowolny kolor włosów! Jeśli jednak chodzi o ciepłe, truskawkowe odcienie blondu o złocisto-miedzianym kolorze włosów, jaśniejsze typy skóry najlepiej wyglądają z naturalnie jasnym kolorem włosów. Jeśli nadal chcesz dołączyć do trendu, zapytaj swojego kolorystę, czy może dostosować cieplejsze kolory, aby lepiej pasowały do ​​​​twojego odcienia.

Dostosuj odcienie miedzianego złotego blondu do odcieni skóry

W zależności od odcienia Twojej skóry kolorysta może określić, który odcień miedzi najlepiej ożywi Twoją cerę. Podczas gdy ciepłe czerwienie i blondynki dobrze komponują się z ciepłymi odcieniami, neutralne odcienie są bardziej odpowiednie dla chłodnych odcieni. Niezależnie od początkowego koloru włosów lub odcienia, Twój kolorysta może dostosować wygląd do Twoich konkretnych potrzeb, aby stworzyć wieloaspektowe podejście do modnego wyglądu.

Złote miedziane włosy z lokami

Najpierw wybierz inspirujące zdjęcie (możesz w tym celu po prostu skorzystać z naszej galerii zdjęć), a następnie porozmawiaj z fryzjerem, czy i jak ten kolor można dopasować do Twojego typu skóry. Pamiętaj też: jeśli chcesz rozjaśnić włosy, musisz je rozjaśnić. Im ciemniejszy początkowy kolor włosów, tym więcej sesji potrzeba, aby uzyskać pożądany odcień miedzi.

Sam pokoloruj włosy

Miedziany złoty blond farba do włosów późnym latem jesień

Samo farbowanie włosów stało się bardzo popularne od początku pandemii Covid 19. To, czy jesteś zadowolony z wyniku, zależy od wielu czynników. Zasadniczo, jeśli nowy kolor włosów nie różni się zbytnio od oryginalnego koloru włosów, możesz sam farbować włosy.

Fale świetlne na miedziano-złotych blond włosach

Jeśli po raz pierwszy farbujesz włosy, uzyskanie miedzianej złotej blondynki jest o wiele łatwiejsze. Jeśli jednak włosy były już farbowane na ciemniejszy lub blond kolor, uzyskanie pożądanego koloru może zająć trochę więcej czasu, a wizyta u doświadczonego kolorysty jest wysoce zalecana.

Dbanie o miedziano-złote blond włosy: oto jak to działa!

Farba do włosów miedziany złoty blond latem

Jak wszystkie inne odcienie czerwieni, miedzianozłoty blond włosy wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Poniżej ujawniamy, w jaki sposób możesz w pełni wykorzystać swój złoty miedziano-czerwony kolor włosów, więc uważaj!

Miedziany złoty blond na ciemnych włosach

1. Tak czy inaczej, używaj produktów przeznaczonych specjalnie do włosów farbowanych. Niezbędny jest system odżywczego szamponu i odżywki do włosów farbowanych. Następnie wymień odżywkę na odżywczą maskę do włosów raz lub dwa razy w tygodniu, aby zapewnić włosom dodatkową miłość, na jaką zasługują.

Trend w kolorze miedzianego złotego blondu balayage

2. Unikaj ciepła podczas mycia i pielęgnacji włosów. Nie chodzi tylko o produkty, których używasz. Podaruj swoim pasemkom trochę miłości, obniżając temperaturę pod prysznicem. Wreszcie, zbyt gorąca woda może pozbawić włosy olejków eterycznych, sprawiając, że stają się suche i matowe. Zamiast tego spłucz go letnią wodą.

Kolor miedziany złoty blond na jasny blond

3. W miarę możliwości należy również unikać ciepła podczas stylizacji. Złote miedziane blond włosy wyglądają tak ładnie w połączeniu z naturalnymi lokami lub falami. Użyj suchego produktu, takiego jak krem ​​lub spray i pozostaw włosy do wyschnięcia. Twój nowy kolor włosów Ci podziękuje.

Miedziany złoty blond – idealny kolor włosów na późne lato i jesień

Miedziany złoty blond i różany kolor włosów z babylights

Miedziany złoty blond to idealny kolor włosów, szczególnie późnym latem i na początku jesieni. Złote odcienie blondu odbijają promienie słoneczne i tworzą cudowne refleksy świetlne. Jeśli chcesz urozmaicić modny kolor włosów, możesz rozważyć połączenie go z różowym złotem.