Włosy i fryzury

Fryzury na loki – 4 skuteczne pomysły na stylizację włosów

popularne-fryzury-na-loki

Nieważne, czy masz naturalne loki, czy modelujesz się za pomocą lokówek, lokówki lub w inny sposób, w każdym przypadku są niezwykle atrakcyjne i zapewniają niepowtarzalny wygląd. Włosy kręcone, podobnie jak włosy proste, dają możliwość stworzenia szerokiej gamy fryzur. Możesz za Fryzury na loki Noś włosy rozpuszczone, półrozpięte lub upięte, a także udekoruj je akcentami, takimi jak opaski do włosów lub warkocze.

Fryzury na loki

Falowane-włosy-ozdobione-warkoczami

Takie fryzury do loków chcielibyśmy pokazać w tym artykule. Zaletą jest to, że bez problemu można je nosić nawet w regenerujące lub wilgotne dni, kiedy naturalnie kręcone lub puszące się włosy stają się jeszcze bardziej puszące. Teraz zainspiruj się fryzurami na loki i zacznij od splecionych, półotwartych włosów. Po umyciu i wysuszeniu włosów nałóż na włosy piankę do loków i stwórz przedziałek na środku lub na jasnym boku. W ten sposób zaczynasz wszystkie fryzury na loki. Teraz weź przednie pasmo i zapleć je w warkocz. Powtórz dla drugiej strony. Następnie pozwól warkoczykom spłynąć z tyłu głowy i zabezpiecz je szpilkami bobby.

Fryzury na loki – popularne updo

z przodu-kok-bez-loki

Aby uzyskać eleganckie fryzury na loki jako updo, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to ponownie ukształtować rozstanie. Podziel włosy na pół. Weź pierwszą część i okręć ją wokół siebie, tworząc rodzaj luźnej bułki, która znajduje się z boku. Powtórz z drugą częścią i zabezpiecz ją obok pierwszej bułki za pomocą szpilek. Możesz również zostawić kilka pasemek zwisających z jednej z przednich stron, aby oprawić twarz.

Fryzury na loki z opaską

ozdobiona-opaska-do-wlosów-lub-półotwarta

Innym przykładem skutecznych fryzur na loki jest ten wariant. Przede wszystkim pozostaw włosy otwarte. Weź opaskę na głowę, która najlepiej jest trochę elastyczna. Możesz teraz założyć go na głowę, jak pokazano na zdjęciu, lub w sposób hipisowski. Następnie dochodzimy do części, w której włosy są owinięte wokół wstążki. Aby to zrobić, najpierw weź pasmo i owiń je wokół opaski do włosów. Powtórz dla następnego pasma i aż owiniesz wszystkie włosy. Nie musisz się również martwić, że kosmyki znów się rozplątują, ponieważ opaska zapewnia, że ​​są one bezpiecznie na swoim miejscu. Na wszelki wypadek można jednak przymocować górną część opaski spinkami do włosów, aby się nie zsuwała.

Fryzury na loki – swobodny kok z warkoczem

Fryzura-z-lokami-i-warkoczami-jako-kok

Codzienny kok i warkocze to idealne sposoby na tworzenie fryzur na loki. A w połączeniu wyglądają jeszcze lepiej. Aby uzyskać taką fryzurę, najpierw uformuj część boczną. Na stronie, która ma większą część włosów, zapleć ładny warkocz, który najpierw schodzi w dół, a następnie do tyłu. Weź włosy tylko z tej strony i uformuj swobodny, boczny kok. Napraw to za pomocą szpilek bobby, aby nie były widoczne.

świetne-fryzury-na-spięte-włosy