Włosy i fryzury

Fryzury męskie 2017/2018 – co jest i pozostanie w modzie, co zostanie dodane?

fryzury męskie 2017/2018 trendy-aktualne-fryzury-pomysły na fryzury

Podobnie jak w przypadku kobiet, trendy w zakresie fryzur zmieniają się wraz z mężczyznami na przestrzeni lat. To, co wczoraj było modne, dziś nie jest już aktualne, podczas gdy inne style nadal są modne. Jeśli interesuje Cię, którym męskim fryzurom 2017/2018 powinieneś zaufać, to trafiłeś we właściwe miejsce. Ponieważ w tym artykule dowiesz się, co jest aktualnie na czasie, co będzie modne w nadchodzącym roku i jakie męskie fryzury są nowością. Spójrz na modne fryzury i znajdź swoją osobistą męską fryzurę, której możesz użyć, aby poprawić swój wygląd.

Fryzury męskie noszone krótko

fryzury męskie 2017/2018 krótkie włosy łatwe w pielęgnacji trzydniowa broda

Jeśli szukasz szczególnie łatwej w pielęgnacji fryzury, której stylizacja zajmuje niewiele czasu lub wcale, możesz zdecydować się na ponadczasową, krótką fryzurę. Ponadto jest nie tylko łatwa w pielęgnacji, ale również cały czas wygląda na zadbaną. Włosy nie wymagają specjalnych środków pielęgnacyjnych, a do tego bardzo szybko wysychają. Dzięki temu nie musisz używać suszarki do włosów po prysznicu i przed wyjściem w zimę. Krótkie fryzury męskie najlepiej łączyć z trzydniową brodą lub ogoloną brodą.

Fryzury męskie 2017/2018 – krótkie krótkie fryzury

fryzury męskie 2017/2018 krótkie fryzury-pomysły-łatwe-pielęgnacja

Odpowiednie są również warianty takie jak irokez o krótkiej długości włosów. Wygolone wzory, które do niedawna były modne, teraz są tematem tabu i tak pozostaną w 2018 roku. Zamiast tego i jako alternatywa odpowiednia jest ogolona część, która po prostu tworzy wyraźniejszą granicę między dwiema długościami włosów. Krótkie włosy mogą, ale nie muszą być ułożone, aby wyglądały na zadbane i ładnie wyglądające. Tylko jeśli masz ochotę, możesz dodać jej trochę więcej energii żelem i innymi produktami do stylizacji.

Fryzura hipster – pomysły i porady dotyczące stylizacji dla mężczyzn i kobiet

50 fryzur rockabilly dla kobiet do stylizacji

Broda hipsterska – najbardziej męska, pewna siebie i bezkompromisowa fryzura na brodę

ogolić łysą głowę

fryzury męskie 2017/2018 łysy-3-milimetrowe-strzyżenie-mężczyźni

Każdy, kto ma problem z gęstością włosów i martwi się o odpowiednią fryzurę, może teraz spokojnie odetchnąć. W końcu bardzo krótko ogolone włosy to nie tylko modne męskie fryzury, ale także wyglądają męsko i atrakcyjnie. Odnosi się to zarówno do 3-milimetrowej fryzury, jak i całkowicie łysej głowy, co widać również w coraz większej liczbie gwiazd.

Włosy średniej długości

fryzury-męskie-2017-2018-długie-krótkie-męskie-fryzury-pomysły-elegamt

Jeśli krótkie włosy są dla Ciebie trochę zbyt nudne, możesz również wybrać fryzurę średniej długości jako alternatywę, ponieważ jest to jedna z męskich fryzur 2017/2018. Dzięki niemu czerpiesz korzyści zarówno z długich, jak i krótkich. Ograniczona jest tu również potrzeba pielęgnacji i wysiłku stylizacyjnego. Możesz to naprawić żelem, pianką, a nawet lakierem do włosów. Szybka i łatwa metoda. Idealna broda też jest tutaj stylizowana i nie za długa.

Średnia długość z podcięciem

męskie-fryzury-2017-2018-świetna-pompadour-dzika-stylizacja

Różne męskie fryzury można stylizować z przedziałkiem lub bez przedziałka, w którym dłuższe odcinki włosów są po prostu zaczesane do tyłu. Ten wariant nazywa się eleganckim wyglądem. Najlepiej komponuje się z podcięciem dla mężczyzn. Daje to możliwość czesania dłuższych odcinków włosów na bok według własnego uznania. Takie męskie fryzury 2017/2018 wyglądają bardziej elegancko. Jeśli chcesz, aby było szczególnie dzikie, możesz po prostu stylizować średniej długości włosy w bałaganie, aby uzyskać swobodny, ale stylowy wygląd. Można tu również wspomnieć o fryzurze pompadour lub tej świetnej, przy czym trzeba wspomnieć, że ten trend teraz opadł i jest coraz częściej zastępowany przez elegancki wygląd.

Fryzury męskie 2017/2018 – elegancki wygląd

męskie-fryzury-2017-2018-dandy-look-męskie-pomysły na stylizację-nowoczesny

Jeśli wolisz zrezygnować z podcięcia i cieszyć się bujnymi włosami, możesz po prostu wybrać średnią długość i sprawić, by była szczególnie stylowa z przedziałkiem z boku. Przy tak zwanym dandysowym wyglądzie szczególną uwagę zwraca się na krój, który optycznie wzmacnia objętość. Ten wariant fryzur męskich 2017/2018 najlepiej utrzymać w formie za pomocą wosku do włosów lub pomady.

Szaleni mężczyźni w stylu retro

męskie-fryzury-2017-2018-szaleni-mężczyźni-retro-di caprio-bez-brody

Inną alternatywą dla taliowania jest tak zwany styl retro Mad Men. Wszystkie części mają w przybliżeniu taką samą długość. Bok lub podcięcie jest jedynie imitowane poprzez ułożenie bocznych części gładko i ściśle do tyłu, podczas gdy górna część ma objętość, jakby stylizowana na płaski quiff, że tak powiem.

Fajne fryzury dla mężczyzn z grzywką

fryzury męskie-2017-2018-kucyk-chłopiec-zabawny-na co dzień

Nowoczesne fryzury męskie mogą również mieć grzywkę. Nieważne, czy szukasz męskich fryzur na loki, czy na proste włosy. Kucyk tworzy optymistyczny i ekstrawagancki lub swobodny i sportowy wygląd, w zależności od tego, z którą z wymienionych fryzur męskich 2017/2018 go połączysz. Należy jednak pamiętać, że w wojsku kucyk z dłuższymi włosami jest raczej nietypowy i należy go unikać. Oczywiście to nie przeszkadza w eksperymentowaniu.

męskie-fryzury-2017-2018-grzybowa-fryzura-grzybka-styl-beatles

Grzywka jest częstsza na włosach średniej długości. Długość kości jest zwykle miarą pozostałej długości włosów. Więc wszystko powinno być równe. Fryzura kucyka wygląda szczególnie energicznie z dziką stylizacją. Nie ma znaczenia, czy jest kręcony, czy po prostu zaprojektowany swobodnie z produktami do stylizacji. Najważniejsze, że wygląda bezczelnie i chłopięco. Takie warianty są znane jako fryzury grzybowe i były już noszone przez Beatlesów.

męskie-fryzury-2017-2018-loki-bangs-idea-sidecut

Generalnie jednak masz różne opcje stylizacji, jeśli chodzi o fryzurę. Można go więc czesać nie tylko do przodu, ale także do góry, do tyłu lub na bok. To zależy nie tylko od tego, co lubisz najbardziej, ale także od długości grzywki. Zasadniczo wariant z podcięciem o eleganckim wyglądzie z sekcjami średniej długości na czubku głowy może być również postrzegany jako fryzura kucyka, w której grzywka jest po prostu stylizowana z tyłu lub z boku. Warianty kucyka są zatem dość zróżnicowane.

Męskie fryzury noszone długo

męskie-fryzury-2017-2018-długie-włosy-surfer-styl-broda-męskie-włosy

Długie włosy stają się coraz bardziej powszechne u mężczyzn i nie zmieni się to w nadchodzącym roku. Najczęściej jest to długość ramion. Ale więcej włosów naturalnie oznacza również więcej pielęgnacji i pracy. Ale jeśli lubisz to zaakceptować w przypadku modnej stylizacji, możesz spodziewać się modnego wyglądu. Styl surferski z rozpuszczonymi włosami to tylko jeden z wariantów tej kategorii fryzur męskich 2017/2018.

Fryzury męskie 2017/2018 – męski kok

męskie-fryzury-2017-2018-kok-mężczyzna-kok-podcięcie-fryzury

Specjalne fryzury są możliwe w przypadku włosów średniej długości i długich. Długość włosów tych męskich fryzur 2017/2018 pozwala nosić kucyk, a nawet popularny męski kok (kok dla mężczyzn). Zwykle łączy się go z podcięciem lub taliowaniem mężczyzn, dzięki czemu kok wychodzi szczególnie dobrze. W zasadzie uzupełnia to kolejna modna fryzura. Fryzura jest z pewnością bardzo kontrowersyjna, ale jeśli Ci się spodoba, nie powinna Cię zniechęcić. Jest stylowy i szybki w wykonaniu. Więc nie potrzebujesz dużo czasu na poranne przygotowania.

Pełna broda

fryzury męskie-2017-2018-broda-trend-prąd-retro-kombinacja

Broda to oczywiście jedna z fryzur, w końcu można ją zaprojektować na wiele sposobów. Chociaż 3-dniowa broda ponownie wyszła na pierwszy plan od 2017 roku, pełna broda nadal będzie modną fryzurą w 2018 roku i prawdopodobnie nie opuści mężczyzn w najbliższym czasie. W międzyczasie został jednak trochę przycięty. Tylko długość brody zmienia się w męskich fryzurach 2017/2018.