Włosy i fryzury

Fryzura na Boże Narodzenie – 10 stylowych pomysłów na samodzielne wykonanie

fryzura na boże narodzenie-pomysły-jessica-alba-fale-noszone-bokiem

Pod koniec roku grudzień oferuje kilka bardzo popularnych świątecznych dni pełnych wesołej atmosfery. Kto nie lubi blasku świec adwentowego wieńca, zapachu cynamonu i jodły czy ciepła kominka po ulepieniu bałwana w mroźny zimowy dzień. Jeśli jesteś świetny Świąteczna fryzura Jeśli chcesz zaprojektować, mamy dla Ciebie kilka ciekawych pomysłów, które z łatwością zrealizujesz u siebie. Dzięki nim będziesz wyglądać nie tylko uroczo i elegancko, ale także dopasujesz się do trendów. Więc baw się dobrze, próbując tego!

1. Fryzura na Boże Narodzenie – dodatki we włosach

fryzura-pomysły-świąteczne-kok-akcesoria do włosów-Zooey-Deschanel

Najpierw zrób rozstanie z boku. Następnie zwiąż włosy w niski, boczny kucyk. Następnie przekręcasz to w bułkę, którą zabezpieczasz kilkoma szpilkami. Na koniec połóż akcent, używając Świąteczna fryzura dodaj ładne akcesorium, takie jak zapięcie z dżetów.

fryzura na świąteczne pomysły-kok-akcesoria do włosów-wiązana z głębokim dekoltem

2. Fale w stylu retro

fryzura-pomysły-świąteczne-długie-włosy-retro-fale

Te Świąteczna fryzura nadaje się do włosów od ramion do średniej długości, prosto strzyżonych z przedziałkiem z boku i przypomina fryzury z początku XX wieku. Wystarczy dodać fale prostownicą.

3. Fryzura na Boże Narodzenie z objętością

fryzura-świąteczne-pomysły-prosta-grzanka-dokuczała-włosy

To jest szczególnie imponujące Świąteczna fryzura, jeśli masz również grzywkę, która sięga tuż pod brwiami. Wystarczy drażnić włosy z tyłu, na czubku głowy. Ale uważaj, aby nie przesadzić z głośnością.

4. Skręć włosy z jednej strony

fryzura na boże narodzenie-pomysły-kołek do włosów-rosie-huntington-whiteley

Po skręceniu jednej strony włosów w warkocz masz dwie możliwości: możesz kontynuować zaplatanie warkocza w dół lub po prostu pozwolić włosom zwisać jak warkocz. Tutaj również pasuje ładny klips jako akcent.

5. Dwa boczne warkocze

Fryzura na świąteczne pomysły-dwa warkocze-bokiem

Te Świąteczna fryzura jest bardzo skuteczny, nie przykuwając zbytniej uwagi. Zwiń włosy lokówką, a następnie delikatnie przeczesz je grzebieniem, aby stworzyć ładne fale. Zapleć dwa warkocze po jednej stronie nad uchem.

Fryzura na świąteczne pomysły-boczny warkocz

6. Krótka fryzura

fryzury-pomysły-świąteczne-krótkie-fryzury-długie-bok-bangs

Nawet jeśli masz krótkie włosy, możesz je skutecznie ułożyć. Wszystko czego potrzebujesz to suszarka, której możesz użyć do wyprostowania włosów na jedną stronę. Aby uzyskać więcej efektów, możesz użyć Świąteczna fryzura dodaj też kilka pasemek lub lekkie cięcie krokowe.

7. Świąteczna fryzura – kręcona krótka fryzura

fryzura-bob-pomysly-bob-fryzura-loki-make

Na święta możesz uatrakcyjnić swoje włosy, po prostu dodając do nich ładne loki. Dzięki temu będziesz wyglądać jeszcze bardziej kobieco, a fryzura nabierze imponującego wyglądu.

8. Romans na święta

kręcone-włosy noszone na boki-cara-delevigne

To świetny pomysł na gęste włosy. Stwórz boczne rozstanie i duże loki. Potem po prostu pozwalasz im spaść z jednej strony jak wodospad.

9. Kucyk z objętością

Fryzura na świąteczne pomysły-zawiązany kucyk-Kate-Beckinsale

Następnie zwiąż włosy w wysoki kucyk. Drażnij obszar nad czołem i delikatnie go pocieraj. Następnie przypnij go bezpiecznie kilkoma szpilkami. Te Świąteczna fryzura to kolejny przykład na to, że klasyczny kucyk może być bardzo elegancki i stylowy.

10. Wysoka bułka

fryzura-pomysly-swiateczne-updo-kok-brittany-murphy

Zrób środkową część, a następnie zwiąż włosy w dowolny wysoki kok. Wreszcie możesz użyć Świąteczna fryzura dodaj ładne akcesorium, takie jak spinka do włosów, kwiat, a nawet opaska na głowę.