Włosy i fryzury

Fryzura hipster – pomysły i porady dotyczące stylizacji dla mężczyzn i kobiet

Hipster fryzura męska-kobieta stylizacja

Hipster to nie trend w modzie, ale kompletny sposób na życie. Hipsterzy to zazwyczaj osoby ekstrawaganckie, mające własny styl i obojętne na mainstream. Zwykle mieszkają w dużym mieście, noszą kraciaste koszule, obcisłe dżinsy i duże okulary dla nerdów, które dopełniają fajny miejski look. Oprócz odzieży i akcesoriów, włosy są ważnym elementem Twojego wyglądu. Fryzura hipster powinna wyglądać swobodnie lub ściśle i podkreślać własny styl użytkownika. W artykule znajdziesz najlepsze fryzury hipsterskie dla kobiet i mężczyzn, a także praktyczne wskazówki, jak samemu stylizować wygląd.

Hipsterskie pomysły na fryzurę dla mężczyzn

hipster-fryzury-męskie-fryzury-pompadour

Osobno rozważymy fryzury dla mężczyzn i kobiet. Ekstrawagancję hipstera widać także w jego fryzurze. Większość mężczyzn nosi swoje włosy, a przynajmniej górne włosy, długie i często związane w pionową fryzurę – męski kok. Krótsze fryzury są stylizowane na tzw. cofnięty look i dają naprawdę męski efekt. Fryzura hipster powinna współgrać ze strojem. Stylizacja „po wyjściu z łóżka” łączy się z codzienną odzieżą, a koszula odgrywa ważną rolę w ściśle wystylizowanej fryzurze.

hipster-fryzura-broda-wąsy

Najlepsza fryzura hipster dla mężczyzny zdecydowanie łączy się z brodą. Sam hipster decyduje, czy pełna broda, trzydniowa broda, wąsy czy wąsy. Broda dodaje wyrazistego wyglądu i jest codziennie pielęgnowana przez hipsterów. Chociaż typowy wygląd charakteryzuje się krzaczastą pełną brodą, nie jest to obowiązek. Wszystkie fryzury można bardzo dobrze uzupełnić dowolną brodą, a efektem jest atrakcyjny wygląd. Ponieważ trendy wyznaczają biodrówki, wybór rodzaju brody zależy wyłącznie od nich.

Krótkie fryzury dla mężczyzn – 50 modnych pomysłów na stylizację włosów

Modne fryzury dla mężczyzn – cięcia & Warianty stylizacji

Trendy fryzjerskie dla mężczyzn 2016/2017 – 20 inspiracji i wskazówek

Hipsterski kok dla mężczyzn

hipster kok długie fryzury męskie

Długie włosy to must have większości hipsterek i dają wiele możliwości stylizacji. Dlatego większość długich fryzur dla mężczyzn jest odpowiednia również dla świadomych mody trendsetterów. Hipster zazwyczaj wiąże swoją długą grzywę w kok lub tak zwany męski kok. Kok można ułożyć z długimi włosami lub z podcięciem. Długie włosy nie są na twarzy, ale związane w nowoczesną fryzurę. Ta hipsterska fryzura stała się prawdziwym szumem i jest nawet noszona na czerwonym dywanie przez gwiazdy Hollywood. Jared Leto, Leonadro DiCaprio, Jake Gyllenhall, Orlando Bloom, a nawet Brad Pitt odważyli się już zrobić modną fryzurę.

hipster-fryzura-kok-mężczyzna-kok-broda

Czy zadałeś już sobie pytanie, jak właściwie sama zrobić fryzurę hipster? Właściwie stylizacja nie jest taka trudna. Jeśli chcesz samodzielnie stylizować hipsterski kok, wystarczy opaska do włosów i ewentualnie grzebień. Najpierw włosy są czesane do tyłu lub czesane rękoma, a następnie skręcane w kok i wiązane gumką. Z reguły powinien znajdować się gdzieś pomiędzy czubkiem głowy a szyją. Nie rób zbyt ciasnej bułki, po prostu zostaw ją trochę luźną. Kilka pominiętych pasm jest idealnie w porządku i dopełnia wygląd. Jednak fryzura hipster również nie powinna wyglądać na zaniedbaną. Więc powinieneś znaleźć złoty środek.

hipster-fryzura-męska-kok-podcięcie

Wspaniały męski kok można również wykonać z taliowaną lub podcinaną fryzurą, o ile górne włosy mają odpowiednią długość. Taka fryzura jest idealna dla mężczyzn z okrągłą twarzą, ponieważ nadaje strukturę twarzy i sprawia, że ​​wydaje się ona dłuższa. Podcięte fryzury z hipsterskimi kokami stanowią wyraźne oświadczenie i są idealne do miejskiego wyglądu. Fryzurę można łączyć z brodą, ale wymaga ona dwukrotnie większej pielęgnacji. Jednak wygląd sprawdza się głównie na prostych włosach.

Fryzura hipsterska z pompadour dla mężczyzn

hipster-fryzura-pompadour-strict-look

Hipsterska fryzura z krótszymi bokami i zaczesanymi włosami z tyłu z przedziałkiem z boku nazywana jest pompadour. Pompadour to w rzeczywistości popularna męska fryzura o długiej historii. Nie tylko noszą go hipsterzy, ale często wybierają ten styl. Aby to zrobić, włosy są stylizowane do tyłu żelem lub woskiem, co daje coś wspaniałego. Ta fryzura jest uważana za szczególnie efektowną, dlatego jest idealna dla świadomego stylu hipstera. Całość doskonale łączy się z dopasowaną odzieżą i dodatkami, takimi jak obcisłe dżinsy, koszula w kratę i za duże okulary nerd.

hipster-fryzura-męska-loki-blond

Pompadour jest zazwyczaj mocno stylizowana, ale można też znaleźć luźne wariacje. Wraz z taliowaniem ta męska fryzura staje się coraz ważniejsza. Mężczyźni z kręconymi włosami mogą równie swobodnie nosić je na bok, pozwalając luźno opadać ich długie loki. Z kolei tak zwana stylizacja side-flip idealnie łączy się z brodą, aby uzyskać fajny męski wygląd.

Fryzury na co dzień

hipsterska-fryzura-zadbana-codzienna-pompadour-broda

Hipsterska fryzura o zadbanym wyglądzie nadaje się również do codziennego życia. Oczywiście wygląd zależy również od odpowiedniego środowiska pracy i pracy. Jednak długie, rozczochrane włosy i dredy są tematem tabu. Z drugiej strony pompadour to dobry pomysł i należy uważać na bułkę męską. Jeśli jednak włosy nie są utrzymywane zbyt długo, a broda jest regularnie pielęgnowana, to ten wygląd pasuje prawie do każdego miejsca pracy.

Jaka jest najlepsza fryzura hipster dla kobiet?

hipster-kobieta-fryzura-casual-bun

Różnorodność fryzur hipsterskich jest szczególnie odpowiednia dla kobiet. Zapraszamy Panie do eksperymentowania z nowymi fryzurami i kolorami włosów. „Najważniejsze jest inne” to motto tego stylu, dzięki czemu masz dużą swobodę w wyborze. Przede wszystkim fryzura powinna być indywidualna i pasująca do stylu. Z bardzo długimi włosami, a także z krótką fryzurą, kobiety mogą umieścić swoją hipsterską fryzurę w centrum uwagi. W końcu wygląd powinien promieniować pewnością siebie i robić ogromne wrażenie. Poniżej kilka fajnych pomysłów i wskazówek dotyczących stylizacji.

Pół bułeczki

hipster-fryzura-pół-kok-kobieta-pastelowe-włosy

Większość hipsterskich fryzur dla kobiet jest swobodna i nie wymaga zbyt wiele zmian stylizacji. Ważne jest, aby fryzura była dopasowana do kształtu twarzy i ukazywała najpiękniejsze rysy twarzy kobiety. Fryzura z półkoczkiem jest idealna dla hipsterki i można ją łatwo zrobić w domu. Górne włosy są związane w luźny kok, a reszta pozostaje rozpięta.

Jak możesz sam stylizować wygląd?? Aby samemu zrobić wygląd, należy po prostu uczesać włosy do tyłu, odciąć górne włosy i użyć ich do zawiązania koka. Aby uzyskać jeszcze bardziej zabawny efekt, możesz zrobić dwie bułki zamiast jednej.

Codzienny kok

hipster bun kucyk fryzura damska

Kok to jedna z ulubionych fryzur hipsterek. Nie chodzi tu jednak o bułkę baleriny czy kok, ale o luźno zawiązany kok. Można ją bardzo szybko i łatwo zmienić i nadaje się na prawie każdą okazję. Ta hipsterska fryzura pasuje zarówno do długich, jak i średnich włosów.

Jak możesz sam stylizować wygląd?? Aby uzyskać szybki, swobodny wygląd, zwiąż włosy luźno w kucyk na czubku głowy. Następnie okręć warkocz wokół włosów elastycznym i zabezpiecz kok szpilkami. kompletny!

hipster-fryzura-kok-pleciona-fryzura-damska

Ponieważ hipsterzy nie przepadają za modnymi fryzurami, często eksperymentują ze swoją stylizacją. Fryzura kokowa może być łączona z innymi fryzurami, takimi jak pleciona fryzura z tyłu głowy. Kok z francuskim plecionym dekoltem to swobodna codzienna fryzura, która idealnie komponuje się ze stylizacją hipsterki. Warkocz na szyi nadaje klasycznemu kokowi niecodzienny wygląd i efektowny wygląd.

Jak możesz sam stylizować wygląd?? Aby stylizować tę hipsterską fryzurę, najpierw pochyl głowę do przodu i przeczesz włosy nad głową. Następnie podziel środkową część włosów na trzy i zacznij standardowy francuski warkocz. Poprowadź warkocz do pożądanego miejsca na koku i zwiąż go gumką do włosów. Na koniec zawiąż węzeł z resztą włosów i gotowe. Wskazówka: z odrobiną wosku do włosów w dłoniach ta hipsterska fryzura jest znacznie łatwiejsza.

Krótka fryzura

hipster fryzura damska krótka fryzura

Bardzo krótkie fryzury są równie dobre dla hipsterki. Najlepiej pasuje do tego tak zwany krój pixie, który można ułożyć według własnego gustu. Niezależnie od tego, czy z dłuższymi włosami, rozczochranymi końcówkami, czy dłuższym kucykiem, ta hipsterska fryzura tworzy idealny wygląd. Odważne kobiety wybierają bardziej ekstrawaganckie fryzury, takie jak taliowanie lub podcięcie. Fryzura powinna być niepowtarzalna i pasować do Twojego stylu.

Asymetryczny krój

hipster-kobieta-fryzura-asymetryczna-grzywka

Asymetryczne fryzury oferują wiele wspaniałych fryzur dla trendsetterów. Hipsterską fryzurę z asymetrycznym bobem doskonale uzupełni kucyk lub nowoczesna czapka. W połączeniu z okularami nerd i dopasowanym strojem możesz uzyskać idealny miejski look.

Swobodne loki lub proste włosy

hipster-fryzura-czapka-proste-włosy

Z długą grzywą można wyczarować różnorodne fryzury. Podobnie jak w przypadku męskich fryzur, te damskie mogą wyglądać równie luźno lub idealnie ułożone. Dzięki falom boho uzyskuje się swobodny wygląd, który idealnie pasuje do codziennego życia. Z drugiej strony idealnie proste włosy to kolejna świetna fryzura hipster, która dobrze pasuje do kobiety dbającej o styl.

Plecione fryzury

hipster-fryzura-damska-pleciona-fryzura-kok

Kolejną świetną fryzurę hipster dla kobiet można uzyskać z różnymi warkoczami i swobodnymi warkoczami. Niezależnie od tego, czy jest to warkocz boczny, zwykłe warkocze bokserskie, czy fryzury z koków z plecionym kucykiem lub szyją, kobieta hipster może stworzyć własną fryzurę.