Włosy i fryzury

Dużą bułkę z warkoczem z łatwością zrobisz sam

kok z lokami updo idea blonde

Ta ładna fryzura w jednym Bułka z warkoczem może być brudny na relaksujący dzień lub bardziej formalny na oficjalną okazję. Fryzura równie dobrze nadaje się na imprezę, bo wytrzyma cały wieczór.

Bułka z warkoczem – pomysł z luźnym warkoczem

kok z warkoczem szeroka, luźna, rozczochrana fryzura elegancka

Fryzura od jednego Bułka z warkoczem, które chcielibyśmy Państwu zaprezentować w tym artykule mogą być zmieniane i przeprojektowywane na różne sposoby. Możesz dodać dwa warkocze, stworzyć niezobowiązujący kok zamiast jednego lub zapleść go wcześniej.

Bułka z warkoczem – zawiń włosy

kok z warkoczem casual look codzienny damski eyeliner

Chcielibyśmy przedstawić Państwu instrukcję uczesania koka, która powinna służyć jako podstawa. Jak tylko się tego nauczysz, możesz wypróbować dowolne warianty i sprawić, by fryzura była tak ciekawa i urozmaicona.

Uformuj warkocze w kok

kok z pomysłem na fryzurę boczną warkoczową francuską

Zacznij od głębokiego przedziałka z boku i przeczesz włosy, aby pozbyć się wszelkich supłów.

Warkocz boczny z kucykiem

kok z warkoczem wariant fryzury sarah michelle gellar

Przy krótkich włosach możesz również imitować kok z upięciem w formie kucyka. Możesz wtedy równie łatwo dodać pleciony warkocz z boku. Pomysł staje się szczególnie ładny, jeśli trochę podkręcisz włosy przed lub po zapięciu warkocza. Wygląda to bardziej zabawnie, a kucyk staje się bardziej obszerny.

Tak powstaje ta ładna fryzura

klasyczny kok ciasny warkocz codzienny bal imprezowy

Niezależnie od tego, czy zaprojektujesz kok swobodnie, czy elegancko, decydujesz w zależności od nastroju i oczywiście od okazji.I choć ten boczny warkocz wygląda nieco skomplikowanie, jest to łatwiejsze niż myślisz. Możesz zobaczyć dokładnie, jak w poniższych instrukcjach.

Warkocz boczny warkocz

Fryzury updo sprawiają, że splatanie włosów jest eleganckie

1. Weź część włosów na rozstaniu i podziel je na trzy części. Tym ustawiasz początek warkocza.

2. Umieść prawą nitkę pod środkową nitką, następnie lewą nitkę pod tą po prawej stronie i uformuj w ten sposób warkocz. Za każdym razem, gdy krzyżujesz środkowe pasmo, dodaj do niego trochę włosów.

3. Kontynuuj splatanie, zawsze dodając włosy tylko po prawej stronie. Jeśli więc krzyżujesz pasmo od lewej strony, nie musisz zbierać nowych włosów. Upewnij się, że warkocz spływa na ucho. Kiedy miniesz ucho, przestań dodawać nowe włosy. Trzymaj warkocz normalnie, aż dojdziesz do końca włosów i zawiąż warkocz przezroczystą gumką do włosów.

4. Poluzuj warkocz. Aby uzyskać tak duży, efektowny warkocz, trzeba pociągnąć za boki, aby stał się szerszy.

Owiń warkocz

kok z warkoczami fryzury kobiety nowoczesne diy

5. Zbierz pozostałe włosy w boczny kucyk obok warkocza.

6. Użyj poduszki z kok, aby stworzyć duży boczny kok.

7. Możesz również drażnić kucyk, aby był grubszy przed owinięciem i przypięciem wokół poduszki.

8. Na koniec owiń warkocz wokół bułki i zabezpiecz go szpilkami. Użyj trochę więcej lakieru do włosów, aby ustawić wszystko na swoim miejscu, a fryzura wypadła z jednego Bułka z warkoczem Gotowe.

Uwaga: jeśli masz grzywkę, możesz wpleść je w warkocz lub pozostawić luźne. Jeśli zostawisz go na zewnątrz, a później zmienisz zdanie, nadal możesz użyć szpilek bobby, aby ukryć go pod warkoczem.

Zrób to sam fryzura damska codzienny warkocz pleciony kok

Możesz ukryć grzywkę za pomocą zapinek lub pozwolić im luźno zwisać

Instrukcje dotyczące plecionego koka na pierwszy rzut oka wydają się nieco długie, ale zobaczysz, że fryzura nie jest tak trudna do odtworzenia. Jeśli masz problem ze zbieraniem nowych włosów podczas splatania, możesz zamiast tego zrobić zwykły warkocz.

Mamy nadzieję, że spodoba Ci się to wypróbowanie i bylibyśmy zachwyceni, gdybyś mógł przesłać nam gotową fryzurę od jednego Bułka z warkoczem wykazać. Najpiękniejsza zostanie dodana do tego artykułu, a wszyscy pozostali zostaną opublikowani na naszej stronie na Facebooku.

fryzura na co dzień balu związać długie włosy razem

Możesz również zaprojektować niezobowiązujący kok

Powyższy wariant udowadnia, że ​​pomysł na fryzurę świetnie wygląda również ze swobodnym kokem. Co więcej, możesz sam zdecydować, w którym kierunku ma przebiegać warkocz. Może być mocowana wzdłuż ucha i w dolnej części tyłu włosów lub może przebiegać od okolicy kucyka prosto z tyłu głowy.

spróbuj kok-z warkoczem-dwa na specjalne okazje

… lub możesz połączyć dwa warkocze

A może po prostu połącz kilka warkoczy ze sobą. Aby to zrobić, po prostu je trochę cieńsze. Wybierz między dwoma, trzema lub czterema warkoczami i stwórz ciekawy akcent we włosach, który możesz nawet wzmocnić akcesoriami do włosów. Zamiast trzeciego pasma włosów na warkocz można użyć kolorowej wstążki.

łatwe stylizowanie domowych updo kobiet modne

Kolejny ciekawy wariant

podwójny warkocz dorywczo kok w jodełkę warkocz damski

Fryzura jest również bardzo odpowiednia na bal

podwójny warkocz dorywczo kok w jodełkę warkocz damski

jessica alba fryzura imitacja czerwonego dywanu diy

Jessica Alba z niespodzianką w updo

fryzury gwiazdy gwiazdy diy świetny wygląd

atrakcyjne damskie updo pleciony kok księżna